FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.11.2010 21:45:11

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

kush ka ndonji mendje tkeqe sonte......:D:D:D:D:D

Offline

 

11.11.2010 21:45:11

AdBot
Advertisements

#2 11.11.2010 23:18:37

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

anagrecce wrote:

kush ka ndonji mendje tkeqe sonte......:D:D:D:D:D

Jo e nderuar, mendje te keqe nuk kemi, kemi vetem mendje te mire per tu knaq duke ber seks. E ti nese don kar atehere lajmrohu tek une...

Offline

 

#3 11.11.2010 23:27:48

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

un kam mendjen e keqe sonte anagreece

Offline

 

#4 12.11.2010 05:55:56

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ok sexy-boyy

Offline

 

#5 12.11.2010 10:12:19

fitora1991
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2010
Posts: 7

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

edhe cdo naten!

Offline

 

#6 12.11.2010 16:22:27

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ahahah fitore mos esht pak shum gjdo nat bene qdo te dyten nat ahahhah

Offline

 

#7 13.11.2010 21:31:58

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

fitore 1991 qishtu per gjdo nat i ledhaton cicat.

Offline

 

#8 13.11.2010 21:33:56

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ne1991 besoj po
po tash se dim

Offline

 

#9 13.11.2010 21:33:56

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

anagrecce mire poj ledhatojshe cicat.

Offline

 

#10 13.11.2010 21:34:30

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

un jo mor si ledhatoj qashtu

Offline

 

#11 13.11.2010 21:35:46

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

anagrecce te fora i paske:P

Offline

 

#12 13.11.2010 21:36:52

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

aj kije edhe ti qishtu te mira

Offline

 

#13 13.11.2010 21:42:09

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ma tmira

Offline

 

#14 13.11.2010 21:44:16

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

e ti hanksha krejt pra

Offline

 

#15 14.11.2010 23:07:10

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ahahaahaa ana grace vertet i ke te mira ............. apo jo

Offline

 

#16 15.11.2010 07:16:56

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

:D:D:D:D:D

Offline

 

#17 15.11.2010 13:35:49

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

hmm angrecce a i ke te mdhaja hmm

Offline

 

#18 20.11.2010 14:00:18

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

- Teme koti kjo.

Offline

 

#19 21.11.2010 13:28:15

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

Pajtona me ty Trocky - ktu vetem nje fetem ben Bzzzzzzzz edhe si bletat krejt shkojen pas, eshte me tu dhimbt, kto e tregon deshperimin-desperate qe shumica e mashkullve ktu e kane qe nuk kane femen!!!
Mane ne dore mane!

Offline

 

#20 21.11.2010 14:35:36

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

po pra dhe un pajtona me ju......... nje bzzzzzzzzzzz dhe ju si qen jargaviteni...........

Offline

 

#21 21.11.2010 15:06:00

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

aaaaaahahahhahhahahahhaahhhahahhhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Offline

 

#22 21.11.2010 19:55:21

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

anagrecee
po jo moj goce, se nuk ka mbetur bota e erotizmit ne nje forum kaq te varfer. Po kjo teme me te vertete teme koti, ske cben ashtu eshte...edhe disa djem me dhimbsen qe futen me keshtu ferma si ju.

Me duken femrat shqiptare skane shije erotike, me teper me duken si  "secret whore" apo qe duan te bejn seks dhe paraqiten kinse krejt bota rotullohet reth tyre....

ky forum eshte forum erotik qe mund te diskutojme eksperience, te japim apo marim keshilla seksuale, te cilat i dijme apo kemi perjetuar te tregojme dhe cilat nuk i dijme i mesojme, mos behemi aq qesharak.

Nese kemi te bejm me adoleshent ateher kerkoj falje se jam ne nje forum te gabuar.

me respekt.

Offline

 

#23 21.11.2010 21:46:32

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

UNE MUJTA ME HERET ME HYRE NE TEME POR NUK E PASH TE ARSYESHME SI QIFTI I SEXY BOY QE TA BAN QEFJIN!!!!!!
UNE NUK JAM DESPERATE EDHE NUK QONE PESH SHKA TI MENDON MORI ANAGRECE!!!

Offline

 

#24 21.11.2010 23:47:43

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

me fal p[o un nuk e bej qefin as kujt se akend se njo ne ket forum ok po ky esht forum asgje me shum argetim me shkurt se ktu un nuk kam hy me be naj femer ok veq per argetim flm .

Offline

 

#25 22.11.2010 07:15:48

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

sa per shijet sexuale ti trockys'ke si me fol pa na njoft......siduket ke kohe pa bo sex me nji femen shqiptare...ne jemi ma hot ta siguroj

Offline

 

#26 22.11.2010 10:52:39

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

Anagrecce
Po verehet nga replikat goce dhe temat qe hapen per shijet erotike....kurse sa per femra shqiptare, jo qe sjan hot por edhe te shpifin nga njeher. Te ralla jane ata femra qe jane "free minded" per erotizem dhe bejn hot atmosferen....

Offline

 

#27 22.11.2010 21:05:56

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

Trocky- Me vjen shum keq qe nuk paske taku femra te duhura, por paske ra asi lloj femra qe te paskan shpifkur, ka vajza shqiptare qe jan super sexi dhe te krijojn atmosfer erotizmi.. qe te ben te cmendesh dhe qe mos te dish veten se je ne qiell apo tok.
Duhet te kerkosh me shum....

Offline

 

#28 23.11.2010 14:41:01

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ooo ndale veten e kallta si po shihet edhe ti nuk paske taku mashkull qe te ben me humbur mendjen se ku gjindesh .

Offline

 

#29 24.11.2010 01:08:11

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

Qe thua ashtu ekallta , te vjen nga vetebesimi dhe qe mendon se ti e ben kete. Jo goce ata qe e bejn nuk flasin...e bejn vetem...kam hasur te tilla shqiptare ne diaspore, ata te vendit shume pak dijne lojera te tilla , sic i quan ti super seksi dhe atmosfera erotizmi...sidoqofte mendimi juaj dhe e respektoj

Offline

 

#30 24.11.2010 14:32:06

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

mendoj trocky se kane pjesen e vet te fajit dhe meshkujt shqiptare......................as ata nuk jan te nxehte sa duhet.................... sex nuk bohet vetem............ duhet qe partneri te jet me i hapur rreth llojit te sexit qe ai kerkon jo gjej femer e futu..............................................

Offline

 

#31 24.11.2010 14:50:27

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

Trocky wrote:

Qe thua ashtu ekallta , te vjen nga vetebesimi dhe qe mendon se ti e ben kete. Jo goce ata qe e bejn nuk flasin...e bejn vetem...kam hasur te tilla shqiptare ne diaspore, ata te vendit shume pak dijne lojera te tilla , sic i quan ti super seksi dhe atmosfera erotizmi...sidoqofte mendimi juaj dhe e respektoj

Trocky- Nga pervoja  e them ket, ktu as nuk flitet as nuk behet ...thjesh po i tregojm experiencat tona. Edhe une jam vajz  diaspore  e sa per lojra te nxehta  t'ma len mua  parneri.. sepse nuk do zhgenjehet.

Offline

 

#32 24.11.2010 19:36:52

misteriozi
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2010
Posts: 4

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ja pio pragma akrivos milas anagreece mboro na ksero ?

Offline

 

#33 24.11.2010 19:37:15

misteriozi
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2010
Posts: 4

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ja pio pragma akrivos milas anagreece mboro na ksero ?

Offline

 

#34 25.11.2010 14:01:54

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

plaka eko kano

Offline

 

#35 06.02.2012 17:09:10

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: A ka ndonjë mashkull mendje të keqe sonte?

ola pershendetje per me te bukurat e forumit anagrece dhe e kallta


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting