FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.02.2012 02:44:29

Bole Katrori
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2012
Posts: 6

Qfar pidhave kemi?

Pershendetje antar e hapa kete teme me qellim qe ta dim se qfare pidhave kemi?

une mendoj qe kemi pidh:

t'kuq
t'perdorun
te pa perdorur
kemi pidh kineze
kemi pidh amerikane
pidh shqiptare
kemi edhe pidh mashkulli hahahhahhaah
kemi edhe asi si gropa t kanalizimit
kemi pidh me lesh
dhe pidh pa lesh
pidhi me lesh dmth kur leshet bohet shllung
dhe pidhi pa lesh eshte ai pidh ku behet pastrimi i qimeve qdo jav ne menyr qe te hyj KARI pa pasur nevoj qe te pret ne DOGAN.
gjithashtu mos te harrojme pidh me hormone natyrore si dhe ato artificiale.

Ju antar cilin pidh preferoni?

Pidh lind pidh nuk behesh (Ismail Kadare)

Offline

 

12.02.2012 02:44:29

AdBot
Advertisements

#2 29.02.2012 02:28:20

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Re: Qfar pidhave kemi?

UNE E PREFEROJ "kemi pidh me lesh"  AMA JO ASI ME LESH QE E KAN RKEJT LESH QE SI SHIFET AS BIRA PO NJE PIDH QE E KA LESHIN VEQ PAK DMTH SIKUR VI TE NALT VI TE VIZORES HUAHUAUHAUHA

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting