FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.02.2012 02:51:51

Bole Katrori
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2012
Posts: 6

Kerkojme nje porno aktore.

Kerkohet nje prono aktore (kurv shqip) e paster pa semundje,  si dhe te kete pajisjet dimrore dhe verore se s di a munet mu ngjit maleve (dmth te kete KONDOMA nqant se tash na djemt po pritojm me majt me veti)
Zonjusha duhet te plotesoje keto kushte :
1.Te kete gjatesi me shum se 1.80 cm
2.peshe 60-70 kg
3.Bjonde mundesisht.
4.Pa semundje
5.Te dije pozicionet
6.te dije me marr  n goj
7.me bo aeroplanin e roy misterios
8.gjithashtu threesome.
9.te kete pidhin pa lesh
10. cica mesatare
11. mos te kete proteza sepse pengon marrjen ne goje
12. te kete gojen e madhe ne menyre qe te marr qfardo kari.

te intersuaret te ljamerohen:

049 212 344
044 335 743
045 109 862

Faleminderit.

Me respekt Elkos Porno Center (aty ku pidhi edhe i fresket)

Last edited by Bole Katrori (12.02.2012 02:52:22)

Offline

 

12.02.2012 02:51:51

AdBot
Advertisements

#2 12.02.2012 02:52:46

Bole Katrori
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2012
Posts: 6

Re: Kerkojme nje porno aktore.

Aty ku pidhi percjell qirjen

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting