FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.01.2011 17:52:39

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Stili 69

a ju pelqen stili 69,cka mendoni per ket stil?

Last edited by FATALJA (22.01.2011 17:53:04)

Offline

 

22.01.2011 17:52:39

AdBot
Advertisements

#2 24.01.2011 08:43:18

dzeki 1970
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2011
Posts: 16

Re: Stili 69

e  kisha provu me ty ndoshta sdo te ishte fatale/

Offline

 

#3 24.01.2011 16:52:40

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Stili 69

dzeki 1970 wrote:

e  kisha provu me ty ndoshta sdo te ishte fatale/

po une jam shum shum e shemtuar me nejt me mu ti gerditi gjeth femrat e ruzullit toksor

Offline

 

#4 26.01.2011 13:02:11

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Stili 69

ai nuk esht stil e para punes...eshte pozita qe mer mashkulli dhe femra...sipas deshires, ne shumicen e rasteve mashkulli shtrihet dhe femra i hyp siper, po ka dhe te anasjellten...po nese mashkulli e ka hallatin e modh si kta te forumit ktu, femra rreziko me u myt...un qe e kom te vogel lejohet...kuptove apo jo????hahahaha

Offline

 

#5 06.04.2011 10:27:18

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Stili 69

FATALJA wrote:

dzeki 1970 wrote:

e  kisha provu me ty ndoshta sdo te ishte fatale/

po une jam shum shum e shemtuar me nejt me mu ti gerditi gjeth femrat e ruzullit toksor

Po per stilin 69 nuk duhet fytyra, duhet pidhi me pa e keshtu qe ska problem a

Offline

 

#6 28.07.2011 11:43:31

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Stili 69

FATALJA wrote:

a ju pelqen stili 69,cka mendoni per ket stil?

Ti fatale shume po ta lodhshe karin qiju bre pash familjen.

Offline

 

#7 29.07.2011 07:34:20

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Stili 69

shume me pelqen stili 69, dhe kisha dasht me be me ty fatalja :D

Offline

 

#8 29.07.2011 11:48:50

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Stili 69

un do kisha dasht me ty toni

Offline

 

#9 29.07.2011 12:23:02

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Stili 69

e un kisha dasht me ty anagrecce:rolleyes:

Offline

 

#10 01.08.2011 07:26:33

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Stili 69

anagrecce wrote:

un do kisha dasht me ty toni

ani ska problem anagrecce, lajmeromu dhe e bejm ;)

Offline

 

#11 03.08.2011 22:13:01

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Stili 69

me ke ton se ka shum tona...hahaha

Offline

 

#12 18.02.2012 23:55:33

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Stili 69

FATALJA wrote:

a ju pelqen stili 69,cka mendoni per ket stil?

FATALJA valla stil i mir shum a,

Offline

 

#13 20.02.2012 07:24:24

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Stili 69

anagrecce wrote:

un do kisha dasht me ty toni

ska problem anagrece kur te duash ;)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting