FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.08.2009 14:28:42

vali
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 18

Cilat femra shqiptare çihen më së miri

Cilat pidha shqiptare dijn mu qi ma mir kto ne kosov apo ato ni diaspor ?

Offline

 

10.08.2009 14:28:42

AdBot
Advertisements

#2 10.08.2009 14:30:36

vali
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 18

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

une mendoj se jan ato te diaspores per arsye se jan me te lira dhe kan kontakte te ndryshme me njerz te vendeve  te ndryshme !!!

Offline

 

#3 24.08.2009 19:20:32

bad boy
Guest

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

kosovaret....

 

#4 24.08.2009 22:03:23

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

pajtohna me valin :D

Offline

 

#5 31.08.2009 19:25:42

snaiperi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 8

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

mendoj femrat me terheqese dhe me te nxehta ska rendesi se ku jane ne diaspore apo kudo.
ato qe ja dine lezetin karit qihen me mire.................

Offline

 

#6 01.09.2009 22:59:15

ben-o
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2009
Posts: 4

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

KOSOVAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!

E tash pytja: Me cilet kara qihen ma mire?????????

Offline

 

#7 19.11.2009 13:09:09

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

o kur esht femra e lind per tu qi dhe e ka ne gjenetike qirjen ska problem se ku eshte... ato qe sdine te qihen, jo ne diaspore ti cosh, po edhe ne hone ti cosh prap sdo dine te qihen... pastaj shumica e shqiptareve ne diaspore ende sdin te qihen... sidomos ato qe hapen bythesh e bojn si pidha te bukur... me mire qihen ato qe e majn deshiren per qirje te fshehte, edhe qe si etiketon dot"kurva"(ngjajne si goca te mira)

Offline

 

#8 19.11.2009 17:41:37

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

hahah gjithkund ku jetojn shqiptarkaaaaa

Offline

 

#9 21.11.2009 09:14:19

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

kosovaret
jane me te trenta dhe seksi

ps:
te pakten ashtu thone djemte ;)

Offline

 

#10 21.11.2009 13:22:09

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

Femrat Drenicake jan shum te dobta per SEKS

Offline

 

#11 02.01.2010 13:54:18

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

Kosovaret sipas fjaleve te meshkujve.

Offline

 

#12 19.07.2011 01:10:27

tiku123
Guest

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

une kam qef te ja lepi pithin

 

#13 20.02.2012 13:18:37

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Cilat femra shqiptare çihen më së miri

Sexy_TINA wrote:

Kosovaret sipas fjaleve te meshkujve.

Vazhdoj te kem kete bindje:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting