FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.05.2008 01:06:32

cuki_toronto
Guest

Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

aka mamir se me pas karin e madh e me knaq qdo femen  edhe veten sigurisht

 

13.05.2008 01:06:32

AdBot
Advertisements

#2 14.05.2008 20:10:50

boni
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 36

Re: Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

a werbung je ka bon ti ne ket site a ske nevoj dost me reklamu madhsine e karit per ashtu lajmrohu me naj gazet erotike e jo ne forume qeshtu ma merr medja mue a kqyre se pe len edhe naj nr.tel e pot thirr najkush pot bon hor kalo mir veq sosht e drejt qekjo a se di qys te kan leju kta te kesaj web faqe shum te mire kshtu...

Offline

 

#3 26.10.2008 11:36:26

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

cuki_toronto wrote:

aka mamir se me pas karin e madh e me knaq qdo femen  edhe veten sigurisht

Pak me i qarte?

Offline

 

#4 30.01.2009 16:24:33

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

boni wrote:

a werbung je ka bon ti ne ket site a ske nevoj dost me reklamu madhsine e karit per ashtu lajmrohu me naj gazet erotike e jo ne forume qeshtu ma merr medja mue a kqyre se pe len edhe naj nr.tel e pot thirr najkush pot bon hor kalo mir veq sosht e drejt qekjo a se di qys te kan leju kta te kesaj web faqe shum te mire kshtu...

O shoki, me pas pasën ky aqë karin e madhë dhe me i knaq aqë femrat qysh po tregon, skish pas nevoj me shenu këtu. Po hiqmu ti më mirë se asgjë ska prej atij. tung

Offline

 

#5 27.07.2010 06:52:28

shqipdona
Guest

Re: Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

:mad:po ti more idiot ta kisha aq karin e madh do ta knashe veten e jo te na tregosh ketu per madhesin e karit tend turb te kesh idiot edhe i tuash vetes shqiptar i poshter koke ti paske  me met pa martuar me ket mendje qe e paske ti more papak:o

 

#6 27.07.2010 08:45:03

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

hahaha shqipdona do mesohesh ketu. ketu nuk ka patriotizem qik.
haha ketu ka vetem kar e pidh mo loqk a e din ku je hi apo ende jo. hehhh
te kisha lepi pidhin loqk. sexboy@postribe.com

Offline

 

#7 20.02.2012 13:22:32

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kari i madh kënaq çdo femër dhe veten :)

Eh knaq :o

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting