FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 25.05.2009 00:15:06

flor
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

''' jo loqki kari duhet jet puntor ska lidhje a esht i madh apo mesatar'''

oooo  badihava  bre njerz,kumedit  sa puntor mu kan  edhe  inxhnier mu kan prapseprap kari i vogel se knaq  femren

 

25.05.2009 00:15:06

AdBot
Advertisements

#52 28.05.2009 13:33:49

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

JO NUK KA RENDESI  GJATESIA E K... TEK UN.BURI IM E KA MESATAR AMA E KA SHUM TE LEZECEM DHE SE KISHA NDRU AS ME TE NDONJE ZEZAKUT.KESHTU QE 100% ME KNAQ,KUR ME PUNON AI MUA NGA KNAQSIA ME QAHET.

Offline

 

#53 10.10.2009 03:25:57

drelanim
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 10.10.2009
Posts: 17

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

osht ni problem ktu nita tha qe minimum 25 cm edhe djemt u deshprun ja nisi me i kap siklet
osht e vertet qe penisi kryn pun edhe me qen 10 cm(po kjo vlen per njerz normal )
po ama per ni numer te njerzve nuk mjafton se ka femra qe nuk knaqen me kaq te vogel psh nita
shum djem e folen qe edhe penisi i vogel e kryn punen shkenctarisht kjo osht e vertet ama osht ni problem psikologjik qe e kan djemt se ata vet nuk jon te knaqun me penis te vogel ma shum osht problem per mashkujt vet sesa te mosaftsia e kenaqjes se partneres

Offline

 

#54 10.10.2009 11:01:26

DAmarkus
i/e regjistruar
From: London
Registered: 09.10.2009
Posts: 13

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

per me arrit nje femer orgazmen,mjafton qe madhesia e penisit te jet 4cm per arsye se vetem 4 cm i nevoiten per me arrit orgazmen,kjo eshte vertetu edhe shkenctarisht,nejse un ekam 3her mat madh

Offline

 

#55 03.11.2009 08:44:28

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Me rendesi eshte menyra se si te qin ,e jo madhesia qashtu mendoj une

Offline

 

#56 03.11.2009 12:08:25

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Loresa emmmm

Last edited by Jackal (05.07.2010 09:19:56)

Offline

 

#57 03.11.2009 16:25:56

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Jackal wrote:

Loresa ta ha ate goje sa mire flet

:)

Offline

 

#58 25.01.2010 10:11:58

kol
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

sesht me randsi madhesia por i fort dhe sa zgjat

 

#59 25.01.2010 13:58:02

YLLLI
i/e regjistruar
Registered: 09.12.2009
Posts: 4

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

25 cm  NUK ESHTE I KEQ PO  nuk ponon shum mir  se duhet me ja ba servisin shpesh  ..ose me shty me viagra ...

keshtu qe eshte me rendsi me dit  me qi ..edhe  me pas te fort keshtu.

Offline

 

#60 25.01.2010 14:49:12

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

po kjo loresa shum e mir se bytha se pranon te madh pastaj duhet me e shti ne krejt  birat per me u knaq mesatarja ehste prej 13 deri 20 mjafton por duhet edhe tektnik se vet aleti pa teknik dhe pa mjeshtri nuk ban pun
Te puth ate lug te beythes qe e ke ktu ne piktur se shum e amel je LORES

Offline

 

#61 07.02.2010 00:12:18

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

nuk mvaret  lezeti i femnes nga madhesia e karit , lezeti i pidhit mvaret nga pervoja e mashkullit se femna mundet me  u krye edhe ate bile shum mire ose shum ma mire me nji kar te vogel  dhe nese ai person e ka nje teknik te mire te sexit , se sa me nje qe e ka karin e madh e ska lidhje me sex

Offline

 

#62 27.02.2010 23:44:56

gazmend_meha
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2010
Posts: 28

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

valla sedi dikudh pothot kshtu dikush ashtu veq sipas mendimit dem mashum lun rol trashsi eakrit se edeh qatsi une per veti ekm edhe te gjat edhe te trash sedi qato femra qe ikam qi po bajn be ne kar tem edhe hal doj mu qi me mu dmth trashsi qatsi po dihet edhe teknika mos te harojm

Offline

 

#63 28.02.2010 06:13:06

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

2metraaaaa hahaaaa

Offline

 

#64 28.02.2010 09:43:13

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

me ronsi asht ,levizjet,gjat sexit ,se dhe po kar mundesh mu knaq me mashkullin e aft.

Offline

 

#65 04.03.2010 03:04:15

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

florim834 wrote:

me falni une do them mendimin tim nuke deshiroj te prekemi ose te fyejm a nenqmojm dike  kure eshte fjala te  madhesija e kishin pyt gocat  nji plake tregona a ma mire i holl e i gjat a i shkurt e i trash halla ju tha kure eshte duke vluar kazani mbi zjarr ndaq perzije me luge ndaq me nji dru te gjat vala nuke i nalet po ti hedhesh nji got uje vala do i nalet qka do te thote rendesi kryesore per te ndier knaqesin maksimale kure te dy partneret e kryejn orgazmen ne te njeten koh ketu harrohet gjatesia se mire u tha ma larte jane edhe disa kushte tjera per knaqesin maksimale si paraloja dhe shum faktor tjer  ok me falni gjithe te mirat forum i mrekullueshem

shum ke te drejte dhe un jam e mendimit me ty

Offline

 

#66 05.03.2010 00:33:49

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

sidoqofte per kete ka mendu natyra me mire ... Megjithate ai qe logjikisht do mund te sjell knaqesii dhe te hy ne sherbim me mire eshte 14cm deri ne 18 ... ferkon muret e vaginess (pidhit) me mire dhe keshtu normal ... cka eshte nen 12 s'eshte kar eshte luccc apo peccc (oopss) :lol::lol:

Offline

 

#67 06.03.2010 00:30:26

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

nita ky i imi qa te duket.??

Offline

 

#68 06.03.2010 10:59:29

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

UN menoj se madhsia ska fort rendsii,,, me rendsi osht se si din me bo , edhe qe ni femer din me kall.. sado i vogel me kan ,, nese din qysh me bo ,,, ato ki me bo mu qmend n`shtrat..

Offline

 

#69 13.03.2010 04:21:35

kokolladi
koko
From: bruxelles
Registered: 04.03.2010
Posts: 14
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

NJERZIT SKAN BUK ME HANGER NE KOSOV. e ju zgjidhni Kar,,,  ska rendesi madhesia un veq me gishta para se me ja fut ja qoj shurren ne tavan;;; duhet me dit me çi pidhin,, po nejse mjert ato me 13cm   kalofshit mir

Offline

 

#70 13.03.2010 04:21:40

kokolladi
koko
From: bruxelles
Registered: 04.03.2010
Posts: 14
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

NJERZIT SKAN BUK ME HANGER NE KOSOV. e ju zgjidhni Kar,,,  ska rendesi madhesia un veq me gishta para se me ja fut ja qoj shurren ne tavan;;; duhet me dit me çi pidhin,, po nejse mjert ato me 13cm   kalofshit mir

Offline

 

#71 13.03.2010 13:52:56

Alby
i/e regjistruar
Registered: 13.03.2010
Posts: 10

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Kuptohet se kerkohet cdo gje me vend


nuk eshte si me hy rremojsa e dhambeve ne nje bire si me hy huni, nuk lejohet te kete lluft te madh, heheh

Offline

 

#72 17.04.2010 12:26:12

Kari-Zotni
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 27

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

asgjee nuk mvaret nga madhesija e as nga trashsija po krejt mvaret nga mjeshtrija;)

Offline

 

#73 17.04.2010 16:17:17

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

A eshte kar?? A di ai me te qi? Kjo ka rendesi ;)

Offline

 

#74 17.04.2010 16:20:57

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

akullore tan meshkujt din me qi , por mvaret qysh te qin,aa
perpos qe te kisha qi mir ty edhe tkisha lepi o zemer tan trupin tend lakuriqqq .

Offline

 

#75 18.06.2010 12:59:56

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

sadush ta ki karin e madh si sdish me qi edhe sit lodhesh a najsen svyn sen.. ok

Offline

 

#76 18.06.2010 13:00:41

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

edhe kali e ka karin e madh po sdin me qi :p se so njeri

Offline

 

#77 03.07.2010 20:06:41

buqja
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2009
Posts: 20

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

20 cm normal  eshte

Offline

 

#78 03.07.2010 23:31:51

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

eja buqe

Offline

 

#79 14.07.2010 22:09:27

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

hahahahahahahahah deka tu kesh qfar prkufizime kuuuuuu lot pome dali tu kesh o njerez , ska rendesi madhesia e karit une si expert i pidh po ju kallxoj se karin duhet me pas ma shume te trash se sa te gjat sa ma shume qe ja zgjanon pidhin aq ma shume femra knaqe ,se knaqesia eshte aty diku rreth buzeve te mbredshme te pidht,pra ska nevoj shume me hallakat fell sa ma gjan me rrok aq m amire.

Offline

 

#80 20.02.2012 13:22:56

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

gilangjija wrote:

sa mendoni se duhet te jet kari i madh per me knaq ni femer

17 CM

Offline

 

#81 20.02.2012 16:18:37

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

sexy tina ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline

 

#82 20.02.2012 19:43:16

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

kuhhh shum i madh bre, zor me gjet ksi, mesatar 16-20cm

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting