FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 27.08.2009 14:33:00

sex machine
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 6

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

NGA CILI VEND JE :P

Offline

 

27.08.2009 14:33:00

AdBot
Advertisements

#52 27.08.2009 16:49:01

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

akoma iva i mban te fshehura,nuk po na i tregon thesaret qe ka

Offline

 

#53 10.09.2009 09:25:37

besiii
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 3

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

shum trup te qart epaske abon me bisedu me ty ne msn tunggggg nga bessiiiii


une jam besi jam 19 vjeqar kisha pas deshi te kalojm sa me mir ne ket forum shum romantik qauuuuuuu bessssiii

Offline

 

#54 10.09.2009 09:27:45

besiii
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 3

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

shum pidhin emir epaske ta kisha hanger krejt  tung bessi


une jam besi jam 19 vjeqar kisha pas deshi te kalojm sa me mir ne ket forum shum romantik qauuuuuuu bessssiii

Offline

 

#55 13.09.2009 18:38:14

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

huhaaaaaaaaa  ivaaaaa  shum sexy je  a... KISS KISS

Offline

 

#56 02.10.2009 07:09:32

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

po ku je moj Iva se na cmende te tanve.  Nese ke nder mend me e qi njat pidh duku ka i here ne net moj vajze.

Offline

 

#57 02.10.2009 11:02:17

erblini
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2009
Posts: 20

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Offline

 

#58 11.10.2009 16:30:49

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Uau, qenke superpidh. Hallall qumeshti i nenes. Ma ço nje email se flasim shtruar. Edhe une ne Tr jetoj.
------------------------------------------------------------------
demnos@live.com

Offline

 

#59 11.10.2009 20:58:10

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:51:23)

Offline

 

#60 22.10.2009 06:51:08

Hot-Girl
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2009
Posts: 7

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

pidh i embel qenke,deshiron sex me femer

Offline

 

#61 22.10.2009 14:11:49

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

:)

Last edited by Jackal (30.09.2010 12:18:24)

Offline

 

#62 22.10.2009 22:01:40

spojleri
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2009
Posts: 5

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

ey pershendetje per ty nese don me kontaktu me mu se paske shum bythe te trasha dhe shum seksi shkruaj ne ket add time sspojleri@live.com,te tregon dona ,pyete ma mire donen per mue

Offline

 

#63 23.10.2009 13:39:49

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

oj iva  shume trup sex paske dhe shume e fort koke , po si mund te takoj o shpirt per nje sex  , se shume e bukur qenke dhe trup sex boom paske ........

Offline

 

#64 24.10.2009 16:42:24

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva nese asht qaj pidhi yte ta kisha lipij me ore te tera se shum i lezetshem qenka ,edhe ne qat pozit ta kish lipij o shpirt ..........

Offline

 

#65 25.10.2009 22:16:23

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Tkisha qi dit e Nat po cica t'forta qe kishe tmu kish dhon rasti met pas nejher n'dor tkisha kallxu qka osht e qimja :) sun ishe hul 2 jav ta shkyfsha pidhin ..

Offline

 

#66 31.10.2009 02:09:34

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

po valla  iva boll pidhi i mir a po oj zemera qe te kiasha ba qat thush ti a met qi kuptohet po edhe met lpi edeh biren e bothes ta kisha lpi a beson a  po nese don lokqa ime e shpirti im lajmrohu te aga a se per kar dsj jepi kuna doren a ose ama msn ose po ta japi a

Online

 

#67 31.10.2009 18:44:17

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

NUK   KA   KOMENT   PER   TY    QDO   KUASH   TA   KA   LAKMI   TE   KET  NE   SHTRAT

Offline

 

#68 18.12.2009 12:17:32

andueni
i/e regjistruar
Registered: 17.02.2009
Posts: 30

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

me te vertet iva qenke pidh shum i mir

Offline

 

#69 18.12.2009 18:15:11

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

je  shuum  e  zhvilluar  sikur  ti  ke  25  vjet  je  shum  seksi

Offline

 

#70 22.12.2009 12:04:10

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva je pidhi me i mire ne forum

Offline

 

#71 02.05.2010 12:21:36

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

shum sexy dhe e qart koke loqk ;):)

Offline

 

#72 03.05.2010 08:57:03

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva  ska  fjal   ...no  koment  je  e  pa  papar...

Offline

 

#73 17.05.2010 11:24:30

dardan
i/e regjistruar
From: Gjilani
Registered: 15.05.2010
Posts: 16

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Ashtu duhet te jet nje femer, per sex te mir e te lezetshum.

Offline

 

#74 29.06.2010 23:32:04

Cuku
i/e regjistruar
Registered: 29.06.2010
Posts: 3

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

beje nje foto me nje leter ne dore ku te kesh shkrujt emrin tend (kete qe ke ne forum) perndryshe foto jane te marra nga interneti (ka miliona foto te tilla)

Offline

 

#75 30.06.2010 19:57:52

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

shum seksi por nuk je e njejt si ne fotot e para ktu me posht i ke cicat krejt ndryshe spo e kuptoj .

Offline

 

#76 16.07.2010 12:07:03

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva  je shume pith ke trup fantastik.ato buthet e vogla si molle qe jane marramendese tani qe po i shoh fotot jam eksituar ne maksimum.
ato sicat e bukura si limonka jane shume eksituse.
je si ngjale qe te rreshket neper duar,meriton noten 100.(airon FIERI)

Offline

 

#77 20.12.2010 17:08:31

beni36
i/e regjistruar
Registered: 20.12.2010
Posts: 14

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Pershendetje jam 36 vjeqar nese deshiron per me tutje te kemi nje lidhje secrete mjafton nje lajm ne emailin tim
beni36@live.de

Offline

 

#78 01.01.2011 13:57:49

the tigers
Guest

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iii kom ra me dore dhe 5 here jom derdh pale me te pas afre:P:P

 

#79 22.01.2011 22:00:52

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Vetëm vazhdo kështu Iva, ke përkrahjen time të plotë

Offline

 

#80 23.02.2011 14:26:22

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

shum shum sexy kukshe iva shum po dua te vi ne tr  vetem per ty te kalojm  net e jave me ty me shum sex me shum surpriza  rreth sexit si llokum je shum pidh perfekte  oo hajde ti ne kosove   te te qij  me jave te  teraa  shpirti ./si llokum si zemer e ke ate pidh shum ta lipij pidhin e bukur ./

Offline

 

#81 23.02.2011 15:01:00

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

:lol:IVA JE MË E MIRA!!!!!!!!!!!!!! Fles nga eksperienca, më beso ma të bukur se ti nuk kA.

Offline

 

#82 21.02.2012 22:50:01

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva nese don me e pa edhe me shume foto te karit tim eja tek hot_moment_boy@hotmail.com


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Online

 

#83 05.03.2012 15:26:51

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Sa pidhin e mire e ke Iva

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting