FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.07.2009 17:57:07

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Si të zgjatet penisi?

Si zgjatet penisi i nje mashkulli?
Dua qe burri im ta kete me te madh....

Offline

 

28.07.2009 17:57:07

AdBot
Advertisements

#2 28.07.2009 18:32:00

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

martou me mu tani ski problem :D

Offline

 

#3 28.07.2009 23:20:01

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

Unikkatil wrote:

martou me mu tani ski problem :D

Shihe sa zemer gjere njeri auuau auauauua auauauuaua

Offline

 

#4 29.07.2009 07:13:11

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

Nita_GV wrote:

Unikkatil wrote:

martou me mu tani ski problem :D

Shihe sa zemer gjere njeri auuau auauauua auauauuaua

oj loqk veq mos thot sum bani ofert :P

Offline

 

#5 29.07.2009 10:30:55

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Si të zgjatet penisi?

unikkatil per mi 17 vjet asnjo si ki ma teper po rri urt more,o i virgjer rri qaty ku je mos fol shum

Offline

 

#6 30.07.2009 09:14:02

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

eksituesi wrote:

unikkatil per mi 17 vjet asnjo si ki ma teper po rri urt more,o i virgjer rri qaty ku je mos fol shum

qka bane a je mir rri palo pidhin aty ;):P

Offline

 

#7 05.08.2009 13:21:32

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Si të zgjatet penisi?

nita a ki qef mu martu me mu

Offline

 

#8 05.08.2009 17:16:40

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Si të zgjatet penisi?

e di si zgjatet kari kur sheh nje pidh te mire?

Offline

 

#9 05.08.2009 17:26:45

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

slutty_iva wrote:

e di si zgjatet kari kur sheh nje pidh te mire?

si mu qitash qe po t'shoh ty apo bukuroshe :D

Offline

 

#10 05.08.2009 20:00:32

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Si të zgjatet penisi?

va a ishe qi me mu se kam karin
te madh

Offline

 

#11 05.08.2009 20:02:58

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Si të zgjatet penisi?

slutty_iva wrote:

e di si zgjatet kari kur sheh nje pidh te mire?

iva  shpirt

Offline

 

#12 07.09.2009 07:42:36

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Si të zgjatet penisi?

oj kaltrin kari zgjatet kur te sheh pidhin dhe bahet si tamak i kallamoqit

Offline

 

#13 10.10.2009 02:53:54

drelanim
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 10.10.2009
Posts: 17

Re: Si të zgjatet penisi?

ka disa menyra me e zgjat penisin kaltrin  po i permendi do :
1.me ushtrime kryesisht mjelje (si cicat e lopes),ndrydhje edhe ushtrime te muskujve perrreth
2.me pomp per rritejen e penisit
3.me tableta nuk jam i sigurt po me duket qe permbajn testosteron
4.operacion po ky ti hup ndjenjat
5.jan edhe disa gjera qe vendosen afer penisit edhe e simulojn qarkullimin e gjakut nuk e di si quhen ne shqip po ne anglisht quhen penis enlargement patches

prej krejt ktyre opcioni nr1 osht qe nuk ka effekte ansore perpos qe mundet me shkaktu dhimbje per naj koh te shkurt

Offline

 

#14 12.10.2009 10:58:38

besnik1969
i/e regjistruar
Registered: 10.07.2009
Posts: 4

Re: Si të zgjatet penisi?

une mundem me te ndihmu pa asnje interes,
kam emrin e tabletave
te cilat jane me permbajtje bimore
dhe nuk kane barna apo testosteron sic thoshte 1 djale ketu me heret...
po deshe me kontakto ne
tuti_kinseb@hotmail.com
nuk do te hezitoj te te tregoj .
tung

Offline

 

#15 12.10.2009 10:58:58

besnik1969
i/e regjistruar
Registered: 10.07.2009
Posts: 4

Re: Si të zgjatet penisi?

une mundem me te ndihmu pa asnje interes,
kam emrin e tabletave
te cilat jane me permbajtje bimore
dhe nuk kane barna apo testosteron sic thoshte 1 djale ketu me heret...
po deshe me kontakto ne
tuti_kinseb@hotmail.com
nuk do te hezitoj te te tregoj .
tung

Offline

 

#16 12.10.2009 17:54:54

mexes
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 43

Re: Si të zgjatet penisi?

spo din qysh me ta layp pidhin kaltrin e kishe pot tregoj si zgjatet

Offline

 

#17 23.10.2009 14:19:53

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Si të zgjatet penisi?

Ka edhe nje mernyre tjeter shume e leht... a e dini qysh???

Offline

 

#18 23.10.2009 14:48:28

Gentiani
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 13

Re: Si të zgjatet penisi?

ta kishe kontrolluar burrin para se te kryeje mardhenie me te  hahha.Te paska dal me difekt

Offline

 

#19 24.10.2009 10:12:23

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Si të zgjatet penisi?

OJ KALTRIN UNE SKAM NEVOJ ME E ZGJAT KARIN SE
      KUR JA SHTI NJE FEMER KARIN NE PIDH
         POM THOJNE OOOOOOOHHHHHHH
            MO KAQ THETH SE ME PREKE NE KTHIZZZZ
            BESOJ  KUR TA KISHA SHTI KARIN EDHE
                    KTHIZES TENDE  TA KISHA
                             PREK
         HHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMM

Offline

 

#20 09.11.2009 18:11:50

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

qij cdo dite dhe ai zgjatet nga puna e madhe

Offline

 

#21 11.11.2009 17:46:08

trans:1
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2009
Posts: 4

Re: Si të zgjatet penisi?

Adin  qyshe  zgjatet KARI  ker femra  fillon me u deshe ne fillim i deshe pantollat kari veq filklon  me u rrite  nga pake masandej  femra i deshe  mercedeskat ateher kari fryhet  ndhe  fillon me shllajfite  dhe  finalja  femra e  hjeke  kemishen dhe kari i shefe cicat ateher ai rritet ne maximum  dhe  fillon e  qimja keshtu qe  enjoy

Offline

 

#22 11.11.2009 17:57:39

trans:1
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2009
Posts: 4

Re: Si të zgjatet penisi?

Oqi 24 ore  nonstop dhe ska qare pau rrite mire e ka nita  veq qini  burra

Offline

 

#23 09.04.2010 08:36:46

Gllo22
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 32

Re: Si të zgjatet penisi?

Kaltrina wrote:

Si zgjatet penisi i nje mashkulli?
Dua qe burri im ta kete me te madh....

Behh nuk rritet me  shlir rri....

Po ne realitet nuk ka rendesi shuem mizura po se si din me e perdr.
Me vjen te mendoj se burri i juaj nuk eshte shum i afte per sex ateher.

Te sygjeroj te mesosh ti se si te knaq sa me shume pa kurrfar turpi. se nese i shtrihesh ja hap kembet aj e ben ashtu epi ndonje kshille dhe do ta shikosh se do te kenaq pastaj.....;)


No comment

Offline

 

#24 27.04.2010 14:28:03

kushtrimi
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 03.06.2008
Posts: 15

Re: Si të zgjatet penisi?

Pyetne NITA_GV ajo e din si zgjatet kari edhe ne pidh edhe jasht pidhit !?:D

Offline

 

#25 06.05.2010 14:52:09

Dardani89
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 32

Re: Si të zgjatet penisi?

haha hajde te qij un pra se e kom te gjat hahaha

Offline

 

#26 11.05.2010 20:47:20

rrushii
i/e regjistruar
Registered: 11.05.2010
Posts: 7

Re: Si të zgjatet penisi?

met pa qi ty kaltrina perdit ateher mu kish zgjat teper a

Offline

 

#27 15.05.2010 13:54:56

dardan
i/e regjistruar
From: Gjilani
Registered: 15.05.2010
Posts: 16

Re: Si të zgjatet penisi?

Kaltrina,

Zgjatja e penisit behet si ne vijim.

1, se pari mer nje peshkir dhe e lage me uje te ngrohte aq sa mundet trupi ta duroj dhe e mbeshtjell penisin me te e mban 5 minuta vazhdimisht duke e ngrohur.
2 E blen nje shishe baby ule, dhe pastaj fillon dhe e mjel por me kujdes dhe lehte, nuk duhet trusur fort por leht njeher me nje dor pastaj me doren tjeter, vazhdon per 15-20 minuta
3 terhjekjen e penisit posht lart dhe anash, per 5 minuta.
pra e ter procedura zgjat 30 minuta 3 here ne jav, por gjat ushtrimit nuk guxon te derdhet pra nuk guxon te ari kulminacion.

ne kete menyr edhe zgjatet penisi por edhe kohe zgjatja e sexit gjithashtu zgjate.

Te uroj fat ne dashuri me te dashurin tende,

Offline

 

#28 16.05.2010 11:31:42

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Si të zgjatet penisi?

E bukur kjo dardan.....

Offline

 

#29 03.06.2010 08:27:51

Kari-Zotni
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 27

Re: Si të zgjatet penisi?

oj kaltrina nuk ka lidhje madhesija e karit po ka rendesi mjeshtrija e karit :cool:

Offline

 

#30 18.06.2010 08:55:41

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

qitja pak xeher tani ju rritet ma shum nqofse stngin burri ki tjer ska nevoj mia rrit burrit aj e rrit vet

Offline

 

#31 19.06.2010 22:35:00

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

edhe ti mshu karit me dorr te qohet karri edhe te rritet xd

Offline

 

#32 20.06.2010 15:42:49

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Si të zgjatet penisi?

Kari-Zotni wrote:

oj kaltrina nuk ka lidhje madhesija e karit po ka rendesi mjeshtrija e karit :cool:

leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mos me shtin me lakmu aa :(

Offline

 

#33 20.06.2010 15:52:16

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Si të zgjatet penisi?

dadi wrote:

edhe ti mshu karit me dorr te qohet karri edhe te rritet xd

dado qe don me tu qu pa e prek me dore lexo kete mesazh:
kur ta kujtosh freskein ne pret e vona te Kalaja kutjom edhe muu,
deri ne mengjes me ketu duar te buta te kisha shtrenguu :|

Offline

 

#34 21.06.2010 12:26:40

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

kjo veq mua ma shtregon edhe ma prek :p se vetem temin e don :d
se osht i ambel :p edhe un te asaj e dua:p sa qe kur te preki smundem te qendroj ne kembe:p ti dua durt e buta:p

Offline

 

#35 21.06.2010 12:34:38

robiel
i/e regjistruar
Registered: 21.06.2010
Posts: 5

Re: Si të zgjatet penisi?

hahahahahaha


sa shume qe u lodhet hahahaha]

Kaltrin zezak eshte nje fjale kyce per ate cafreti kerkon

hahaha ja kalofshi mire te gjithe


Love is a stone that rests in the broken hearts

Offline

 

#36 23.06.2010 19:30:25

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

veeeqq qijj pidhh edhe mshojii see ka qare pa tuu rrit e me tuu boo drraass:P

Offline

 

#37 30.07.2010 08:39:05

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: Si të zgjatet penisi?

HAHAHAHHAHHA:lol::lol::lol::lol::lol:
KJO KALTRINAA OSHT MASHKULLL:lol::lol::lol:
SE KA PER BURR ME ZGJAT PENISIN PO PER WETIIIIIIIII :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
AAHHAHAHHHAHAAHAHAHHA QYSH SE KENI ZBULU MA HERET:P
PLUS AJO FOTO E SAJ NUK OSHT  PO E KA MAR N`FB T`NAJ QIKES:lol:
POM WJENN KEQ :/:/
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Last edited by lorena (30.07.2010 08:44:46)

Offline

 

#38 30.07.2010 11:16:03

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Si të zgjatet penisi?

ahahhhhh e ti lorena qka je ben me dit.,

Offline

 

#39 30.07.2010 11:36:12

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Si të zgjatet penisi?

haahahhaaha lorena mir e ki  valal me foto tjter kuj po dl ktu

Offline

 

#40 30.07.2010 17:14:24

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: Si të zgjatet penisi?

o ti seksi boj :P. qik jOm:/

Offline

 

#41 30.07.2010 21:22:42

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Si të zgjatet penisi?

loren hun ne msn jam onlin

Offline

 

#42 02.08.2010 09:11:52

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Si të zgjatet penisi?

lorena  qa tkisha qi fort

Offline

 

#43 24.08.2010 09:46:20

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Si të zgjatet penisi?

po nese  ti zemra  ma thith karin  mire  mundesh me zgjate forte...

Offline

 

#44 24.08.2010 20:05:36

k4ti
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2010
Posts: 18

Re: Si të zgjatet penisi?

a din si ..duke e marr me te mir ihere e lemon e lemon e kur nis me qu kry fort i mshon ...he hee heeeee ...
oooo veq Pidhat din mena rrit Karin vallain .

Offline

 

#45 25.08.2010 19:52:16

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Si të zgjatet penisi?

nese  je pidh i9 forte  ma qon karin bohet guxh perpjet

Offline

 

#46 20.02.2012 13:22:12

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Si të zgjatet penisi?

Me te qime zgjatet :P

Offline

 

#47 15.03.2012 15:41:32

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Si të zgjatet penisi?

Kaltrina ska me rendesi sa i gjat osht penisi,stili osht krysor shkon me provoj krejt:P:P

Offline

 

#48 16.03.2012 09:42:01

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Si të zgjatet penisi?

Cooler wrote:

Kaltrina ska me rendesi sa i gjat osht penisi,stili osht krysor shkon me provoj krejt:P:P

ashtu asht

Offline

 

#49 16.03.2012 21:29:40

dlali i mire
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2012
Posts: 4

Re: Si të zgjatet penisi?

mirmbreme te gjitheve.une jame i ri ne forum dhe ju pershendes te gjitheve.
penisi zgjatet duke bere nje gojore te mire

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting