FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:54:14

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Orgazma tek femra

Orgazma është pjesë e mardhenieve seksuale,tek meshkujt ndryshe nga femrat ajo arrihet me lehtë dhe çdo here kurse një femër.

Shumë studiues e kanë pare këtë fenomen,shumë libra qe nga kohët e lashtë e deri me sot kanë shkruar e kanë përmendur shumë autor por unë mendoj se vetëm femrat do të arrinin ta përshkruanin këtë ndenje.

Doja ne këtë teme të merrnin apo te shkembeni mendime e pse jo pjesë te perjetuara nga ne .Sa është e rëndësishme për një mashkull qe femra e tij te arrij orgazem,çfarë ndien një mashkull po vete femra si ndihet,si reagon çfarë perjeton ?

Kam dëgjuar ne një emision qe tek femrat orgazamet nuk janë te njetja,ajo mund te përjetoj orgazma të ndryshme sepse kjo varet nga nervat qe kanë prekur kenaqesine..

Ju ftoj ne bisedim...

Offline

 

12.01.2008 02:54:14

AdBot
Advertisements

#2 10.02.2008 21:38:03

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Orgazma tek femra

kur te qi une femna pson tri kater her orogazme,se leshoj pa than ajo boll,deri sa te lodhet

Offline

 

#3 10.02.2008 22:47:12

BLERTA
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2008
Posts: 3

Re: Orgazma tek femra

o sa kam qef  mu qi edhe me pi spermen

Offline

 

#4 11.02.2008 10:07:18

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: Orgazma tek femra

Blerta a po don me u qi me mua , nese je e interesuar me shkruaj ne privat dhe lere nr. per kontakt.

Offline

 

#5 05.11.2008 10:11:29

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Orgazma tek femra

rrushejka qe ka deshir najo ti dridhet trupi prej orgasmes do ta kisha bere uj kret e kisha qullit shum

Offline

 

#6 05.11.2008 17:28:57

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Orgazma tek femra

nita a po na tregon ti knaqsin tone qysh e qka ndjen, se une per veti ner 3 orgazma nuk e leshoj femnen ama ty pe du me dit qysh e perjeton

Offline

 

#7 30.12.2008 20:14:40

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Orgazma tek femra

BLERTA wrote:

o sa kam qef  mu qi edhe me pi spermen

pu te qij fot lal ..... tani  po ta derdh ... pije lengun tim te bardh dhe te nxeht pije teri ne piken e findit ashtuu ... bletera zemer .....

Offline

 

#8 23.02.2011 11:08:09

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: Orgazma tek femra

nita nese ben sex me mus besom se do te arrish orgazem shum te kendshme do te perseriteshin shum orgazmat tek un  un nji her orgazem ti 4 her ashtu do kishte me ndodhe sigurishte ,.nese mashkulli  qin edhe nuk e ben qe femra te ket orgazma ather ska kuptim sex aty ,.klm nita nese ni mashkull te qin edhe ste bjen orgazem mos dil mo me to mu qi,.ska kuptim aty sex./

Offline

 

#9 18.03.2011 00:14:50

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: Orgazma tek femra

Nita_GV wrote:

Orgazma është pjesë e mardhenieve seksuale,tek meshkujt ndryshe nga femrat ajo arrihet me lehtë dhe çdo here kurse një femër.

Shumë studiues e kanë pare këtë fenomen,shumë libra qe nga kohët e lashtë e deri me sot kanë shkruar e kanë përmendur shumë autor por unë mendoj se vetëm femrat do të arrinin ta përshkruanin këtë ndenje.

Doja ne këtë teme të merrnin apo te shkembeni mendime e pse jo pjesë te perjetuara nga ne .Sa është e rëndësishme për një mashkull qe femra e tij te arrij orgazem,çfarë ndien një mashkull po vete femra si ndihet,si reagon çfarë perjeton ?

Kam dëgjuar ne një emision qe tek femrat orgazamet nuk janë te njetja,ajo mund te përjetoj orgazma të ndryshme sepse kjo varet nga nervat qe kanë prekur kenaqesine..

Ju ftoj ne bisedim...

kam lexu per kto sene tek knaqesia e vertet e nje femre kshtu qe po du me than qe nese nuk din nje mashkull qe ta perdor bilbilin e vet kot e ka me madhsijen e tij me u livdu duhet te ceket edhe nje send qe mashesia e tepert shkakton dhembje i vogli i tepert nuk ndjen gje kshtu qe ne varet pervoja edhe pozitat e ndryshme kan dmth te madhe kam ndegju shum shiptar qe thojn qe (ah e kam qi ni pidh e kam myt ) ku e ke qi qe ajo ka pas dhimbje te mdhaja ose ska bo sen poprej lezetit te tij ska arrrit me pa femren se a osht e knaqur a jo nejse mos ta zgjas ma shum ,orgazma e nje femre arrihet edhe me lepirje edhe me qitje normal duhet qe gjindet gjithher pozita edhe disponimi flm per mirkuptim KOSOVALI.

Offline

 

#10 20.03.2012 16:28:55

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Orgazma tek femra

BLERTA wrote:

o sa kam qef  mu qi edhe me pi spermen

aki provu shum her a? me pi spermen a?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting