FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.06.2010 09:43:02

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Si e qiva kolegen e punes

Pasi jemi nji  firme e centralizume ne KS. caktuam nji datë per trajnimine programit. Dhe erdhi dita dhe mbaruam at trajnim. Dhe njera nga koleget pasi nguceshim vazhdimisht ne  tel. më luti ta percjell deri ne stacion te autobuseve, i thash po prit nes em jep shefi veturen. Dhe Shefi pasi eshte nji gjentelmen i kerkova se deri ku do e shpeij kolegen  ma ktheu dergoje deri ne shtepi mos e le ne stacion te autobuseve. Mora qelsat dhe shkova i thash eja te dergoj. Po sa u nisem kishte nji shiqim erotik dhe me tha  mund te ikim nese ke kohe te pim edhe kafe, i thash dakord, dhe u nisem  krejt ne drejtim te kundert. Papritmas me mbeshtet en gjoks dhe me tha ne  vesh se me pelqen dhe filloj te me gic  veshet dhe filloj  te em puthe o zote  sa e embel ishte kolegja te cilen enjihesha pak ma ndryshe. ashtu une  vozitja dhe mezi pritja te dergoj ne kafe, dhe pa pritmas ajo ra  psohte dhe ma nxori karin deh filloj  te thithe , gati humba kontrollin pasi vozitja.dhe i terhoqa vrejtejn prit paksa.  dhe vendosa me dergue ne motel, para se te shkojm e pyta  qfar pije te marrim  ma ktheu  Birrë. HYm mbrenda ne mes katermureve dhe filloj te ma hante karin shume isha ende  ne kemb gati sa nuk  rrzohesha, e sdesha edeh une  at deh fillova me i  thtih cicat oh sa te bukura dhe me maje kishte, fillova te lshohem ngadale duke  e lpij trupit deh mbrrijta te pidhi i saj i embel dhe gati i lagur. deri sa une  elpija pidhin e saj  ajo me qiti  birre ne karin tim dhe e lpinte me tha  se e kam ne qef me thith  karin me birre. me kalli krejt aq mire e marrte karin kolegja sikur nuk e paramendoja. dhe kerkonte  te ja futi karin shpej ne pidhe, dhe me tha  o sa kari te embel paske ashtu vazhduam per tri ore  vazhduamtrajnimin por kesaj here ne sex. kur filluam heren e tret me tha  me duhet ta kashfshoj karin qe per jete  te mos me harrosh.  Dhe vazhduam me kolegn  time te bukur  edhe shume here  deri sa ajo  para disa muajsh u martua....

Offline

 

15.06.2010 09:43:02

AdBot
Advertisements

#2 30.04.2011 23:07:02

bjondina hot
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2011
Posts: 5

Re: Si e qiva kolegen e punes

ouu bukur qume e ke qi hallall..:D

Offline

 

#3 24.03.2012 12:31:17

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Si e qiva kolegen e punes

E gatshme i paska shku burrit te ri

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting