FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 22.03.2010 01:56:43

gucci11
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 6

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Pidhi Normalisht

Offline

 

22.03.2010 01:56:43

AdBot
Advertisements

#52 22.03.2010 11:09:31

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

buzet e trasha te mishta dhe te kuqe
bythet e rumbullakta
buqeqeshja
picka gjithe dhjam dhe e fryre
shalet
gusha
barku dhe shpina

Offline

 

#53 27.03.2010 22:02:33

karaleshi
i/e regjistruar
Registered: 27.03.2010
Posts: 5

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

buthet . pidhi . ciao                  por nuk ka rendesi kush ti je me rendessi  ti qi shum TINA

Offline

 

#54 09.06.2010 01:21:04

Bubrreci
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2010
Posts: 28

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

o krejt per ata edhe i deshirojm ato

Offline

 

#55 10.06.2010 08:23:54

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

rendsi ka fytyra te jete e bukur ,
te tjerat e marrin veten me kalimin e kohes

Offline

 

#56 10.06.2010 13:20:48

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Definitivisht Buzet dhe Cicat, pasi e kam ne qef me mbajt karin ne  to  shummmmmmmmm

Offline

 

#57 10.06.2010 13:24:46

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Buzet dhe cicat se e mbaj karin shume ne to me knaqsi

Offline

 

#58 20.02.2012 13:24:21

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Cicat :(

Offline

 

#59 02.04.2012 17:30:48

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Cicat

Offline

 

#60 03.04.2012 09:38:35

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Adelina wrote:

pidhi eshte padyshim pjesa me sexi e nje femere

si po shifet ju adelina koki mashkull,apo leizbike

Offline

 

#61 03.04.2012 09:46:57

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

kjo pytje duhet ber vetem per meshkuj,dhe vetem meshkujt duhet pergjigjur

Offline

 

#62 04.04.2012 16:48:18

Taraki
i/e regjistruar
Registered: 24.03.2012
Posts: 11

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Krejt jan tmira por me pidh ska pidhi gjith qka krejt lufta bohet per dy gishta vend d.m.th per PIDHIN.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting