FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.07.2009 12:39:49

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Për ju meshkujt...

A keni deshir qe pidhi i femres te jet i rrum (pa lesh)
apo keni deshir te jet i pa rrum (me lesh)...mendimi i juaj meshkuj

Offline

 

24.07.2009 12:39:49

AdBot
Advertisements

#2 24.07.2009 12:43:10

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshe .....zemer une kam qef te rrum pa lesh se me lesh me gerdit ..........
me qarte me kete foto te hanksha gojen e cicat e krejt trupin ............

Offline

 

#3 24.07.2009 12:44:37

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Për ju meshkujt...

kom-dashni wrote:

bukuroshe .....zemer une kam qef te rrum pa lesh se me lesh me gerdit ..........
me qarte me kete foto te hanksha gojen e cicat e krejt trupin ............

ok kom dashni me vjen mire per mendimin tend i nderuar
po foto e bukur a...ani ti fali cicat mos ki merak

Offline

 

#4 24.07.2009 14:26:54

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshja seksi pidhi kom qef mu kon i rrun normalisht shumica e mashqive kan qef ashtu , po kari jam shum te kish ndejt ne mes te cicave , veq mi qit guhen ti e mi lipi karin tam a ki naj foto ma seksi me byth ,edhe trego nga je

Offline

 

#5 24.07.2009 17:25:38

xXx..PeJanali..xXx
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 5

Re: Për ju meshkujt...

BUKUROSHJA SEXY ..... a ke deshirt te jet KARI me lesh  a pa lesh dhe sa ke deshir te zgjat nje mashkull ne sex pa pauss??nese ka mundesi me ju pergjigj ksaj pytje

Offline

 

#6 24.07.2009 21:06:28

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Për ju meshkujt...

VALLA I RRUM I JO E SE SMA QON KARIN  ME DOKET QE ESHT PIDHI I NAJ FEMIJE
NORMAL ME LESH MESATAR :D

Offline

 

#7 24.07.2009 22:50:19

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Për ju meshkujt...

i rrum me pelqen

Offline

 

#8 25.07.2009 11:58:23

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Për ju meshkujt...

xXx..PeJanali..xXx wrote:

BUKUROSHJA SEXY ..... a ke deshirt te jet KARI me lesh  a pa lesh dhe sa ke deshir te zgjat nje mashkull ne sex pa pauss??nese ka mundesi me ju pergjigj ksaj pytje

hhhmmh kari kam deshir te jet pak me lesh Pejanali..jo krejt i rrum

Offline

 

#9 25.07.2009 12:09:41

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshja disa pergjigjeve nuk pi pergjigjes nga je ti nga te kemi, edhe xXx..PeJanali..xXx  ktheja pergjigjen komplet

Offline

 

#10 25.07.2009 12:28:40

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Për ju meshkujt...

xXx..PeJanali..xXx wrote:

BUKUROSHJA SEXY ..... a ke deshirt te jet KARI me lesh  a pa lesh dhe sa ke deshir te zgjat nje mashkull ne sex pa pauss??nese ka mundesi me ju pergjigj ksaj pytje

te zgjatet seksi deri sa mashkulli te lodhet

une nga Peja jam PEJANALI...

Offline

 

#11 25.07.2009 12:43:25

hacker
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2009
Posts: 5

Re: Për ju meshkujt...

 

Last edited by hacker (25.07.2009 12:52:20)

Offline

 

#12 25.07.2009 12:45:21

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Për ju meshkujt...

po mvarret me far mashkelli te ka ra se pejanalia po e leshon se e ka te gjat ,e sdi a mundesh mi perballu pejonalin, veq met shti en dor une tutna se lyp mu ndal ,sa her e perjeton orgazmen brenda ni dite te plot duke qir fort,ose a ki perjetu naj her orgazem,

Offline

 

#13 25.07.2009 12:58:03

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Për ju meshkujt...

eksituesi wrote:

po mvarret me far mashkelli te ka ra se pejanalia po e leshon se e ka te gjat ,e sdi a mundesh mi perballu pejonalin, veq met shti en dor une tutna se lyp mu ndal ,sa her e perjeton orgazmen brenda ni dite te plot duke qir fort,ose a ki perjetu naj her orgazem,

orgazmen nihere e e arrij gjate ledhatimeve puthjeve thithjeve...mbasandej edhe gjat aktit seksual i nderuar..me numer sdi te tregoj

Offline

 

#14 25.07.2009 14:12:41

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Për ju meshkujt...

pak ashtu pask ashtu :P

Offline

 

#15 25.07.2009 14:15:38

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshja seksi me sa po duket siq po shifet ti spo dishe qka osht orgazma po nejse qe ski informacion per orgazmen mundesh mi gjet en ket forum,se qysh po thu ti se ki mir,njo kur te me ledhatojn , ato jon veq uj qe lagesh,per me shun info.lajm pv

Last edited by eksituesi (25.07.2009 16:38:32)

Offline

 

#16 29.07.2009 14:07:55

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: Për ju meshkujt...

Oh sa i embel qe eshte veqese le te jete i pastert, si i ka hije dhe si do te duhej te jete, e nuk ka rendesi a eshte i rruar (edhe pse eshte ma mir, sidomos Vers, se nuk djersitet e si viej era), a i pa rruar.
   Une personalishte femren e me kete edhe Pidhin e vlersoj si te pastert dhe te pa pastert, e jo e mir e keqe, apo e rre e vjeter.

     TUNG  &  FLM  &  KLM.

     P.S. e-mail : festina-ymeri@yahoo.com -- phon nr: 044 470 669

Offline

 

#17 29.07.2009 17:52:22

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Për ju meshkujt...

me  ipaster  esht  pa  lesh  dhe  e  preferoj  pa  lesh

Offline

 

#18 29.07.2009 19:52:05

xxx edmir xxx
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 6

Re: Për ju meshkujt...

hej te jet si te dete un vetem ta qi  fort

Offline

 

#19 30.07.2009 12:39:42

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Për ju meshkujt...

Unikkatil wrote:

pak ashtu pask ashtu :P

op :cool:

Offline

 

#20 07.08.2009 23:51:54

TBBA
i/e regjistruar
Registered: 07.08.2009
Posts: 7

Re: Për ju meshkujt...

Sido qoft,sprish pun

Offline

 

#21 08.08.2009 14:34:56

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: Për ju meshkujt...

PASI  kam  qef  shum me lipi  pidhin kam qef me kan u rrum  po nuk me pengon nese ka nje frizuric doket  me sexyyyy

Offline

 

#22 11.08.2009 01:00:01

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Për ju meshkujt...

per mua nuk dote kishte pas shum rendesi me elsh apo pa lesh..vetem te jet cop e mir dhe e mir mabjttne,,emdnoj ne pastert,,tjrat skan shum rendesi,,mendimi im

Offline

 

#23 20.08.2009 14:25:49

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Për ju meshkujt...

zemer cicat ti baj me qokollad edhe ti ha krejt ok :D

Offline

 

#24 28.08.2009 14:10:04

anarki90
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2009
Posts: 7

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshe pidhi duhet me ko pa lesh se ka te shtish guhen mos me t'hy leshi ngoj

ti qysh e ki zemer me lesh a pa lesh e rrun apo se rrun qe ki nevoj me ta shti guhen 1her bonum zo knej jom

Offline

 

#25 07.09.2009 07:27:20

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Për ju meshkujt...

oj bukuroshe pidhi qihet  ndaq me lesh e ndaq pa lesh , pidhi yt ashte shum i lexetshem qysh te jet , por po te jet pa lesh ashte shum ma fort, se lipihet ma leht

Offline

 

#26 07.09.2009 07:28:13

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Për ju meshkujt...

oj bukuroshe pidhi qihet  ndaq me lesh e ndaq pa lesh , pidhi yt ashte shum i lexetshem qysh te jet , por po te jet pa lesh ashte shum ma fort, se lipihet ma leht

Offline

 

#27 13.09.2009 19:09:51

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Për ju meshkujt...

Pa lesh hahahahhahahahahah

Offline

 

#28 14.09.2009 19:31:47

lonchee-
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2009
Posts: 14

Re: Për ju meshkujt...

un kom qef pidh pa lesh edhe besoj qe e ki ty pidhin trrum a  pidhin ta haknksha un ty

Offline

 

#29 17.09.2009 12:25:16

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: Për ju meshkujt...

kejt i rrum ose me pas ni kurdel nalt pidhit aty si flutur ah qa tknaq qashtut kur tkcen nkar e kap per bothe e  cicen te goja tu ja kic

Offline

 

#30 19.09.2009 01:44:28

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshja seksi wrote:

A keni deshir qe pidhi i femres te jet i rrum (pa lesh)
apo keni deshir te jet i pa rrum (me lesh)...mendimi i juaj meshkuj

nuk ka lidhje tkisha kall si ta dush

Offline

 

#31 30.09.2009 23:16:31

atlantiku09
Guest

Re: Për ju meshkujt...

... oj bukuoroshe me qeto cica na dogje mori.. si me ardh deri de ti...?

 

#32 30.09.2009 23:22:01

atlantiku09
Guest

Re: Për ju meshkujt...

..tung bukuroshja seksi... me trego si me ardh deri te cicat tua... shume po me pelqejne....
kissss

 

#33 01.10.2009 16:19:16

erblini
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2009
Posts: 20

Re: Për ju meshkujt...

kisha pas qef me kan i rrum pa lesh

Offline

 

#34 05.10.2009 12:25:25

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Për ju meshkujt...

#

Last edited by Jackal (30.09.2010 12:01:57)

Offline

 

#35 08.10.2009 19:42:24

avniademi
i/e regjistruar
Registered: 09.11.2008
Posts: 3

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshe hajde ns msn sexi-kari@live.com

Offline

 

#36 23.10.2009 20:56:09

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Për ju meshkujt...

nese don qasi kari Bukuroshe hajde ta jap une se na kalle karin me qito cica

Offline

 

#37 05.11.2009 04:21:58

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Për ju meshkujt...

qija nonen kur i qi pidhat pa lesh duket sikur po qi foshnje...hahaha... jo se i them pass po ashtu duket, menimi im pidhi duhet te ket naifare arkitekture qimesh... hahaha... duket tamom qe o femer pastaj... hahaha ...kshu qe femra mos ju pertoje bytha po rrujeni me forma pidhin... hahaha

Offline

 

#38 05.11.2009 05:37:27

Nocturne
i/e regjistruar
From: New York
Registered: 31.10.2009
Posts: 12
Website

Re: Për ju meshkujt...

Rru pa rru qysh ka qillu, kryesorja shtine guhen nxerre guhen rrase karin nxerre karin kryje punen ... rrasja gjum...


HATE TO LOVE
LOVE TO HATE

Offline

 

#39 24.08.2010 10:03:47

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Për ju meshkujt...

oj zemer  normal  qe  i rrune se rreshqet  gjuha  shum forte ...e kisha  honger pidhin  krejt  te rrune

Offline

 

#40 26.08.2010 12:30:24

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Për ju meshkujt...

po  qka  ka  lidhej  a  eshte  me lesh  pa  palesh  a  eshte  pidh    svyn ma  shum  :D

rru e  pa  rru  qka  ka  qilluu  :D

Last edited by roku (18.09.2010 11:12:14)

Offline

 

#41 26.08.2010 15:06:09

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Për ju meshkujt...

une kom qef qe pidhi i femnes te jet i rrum (pa lesh) , qashtu um qart krejt ,,, bon me pas lesh amo shum pak aty nalt pidhit ...................


bukuroshja seksi ,,, te pershendes , nashta pe din kush jom

Offline

 

#42 27.03.2012 15:43:40

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshja seksi wrote:

A keni deshir qe pidhi i femres te jet i rrum (pa lesh)
apo keni deshir te jet i pa rrum (me lesh)...mendimi i juaj meshkuj

krejt pasqyre me ni vi pak ne mes:P:P

Offline

 

#43 28.03.2012 12:48:05

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Për ju meshkujt...

Pidhin e kam marak te rrum nga se kur e marre ne goj nuk muj i duroj kimet nese eshte pa rru

Offline

 

#44 29.03.2012 14:20:58

Taraki
i/e regjistruar
Registered: 24.03.2012
Posts: 11

Re: Për ju meshkujt...

te ket lesh pak ne form te Shkrones V hmmm....

Offline

 

#45 30.03.2012 17:34:10

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Për ju meshkujt...

bukuroshja seksi wrote:

A keni deshir qe pidhi i femres te jet i rrum (pa lesh)
apo keni deshir te jet i pa rrum (me lesh)...mendimi i juaj meshkuj

Ty bukuroshe ta kisha lipi rru e pa rru

Offline

 

#46 18.04.2012 22:16:16

Erossi
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 18.04.2012
Posts: 1

Re: Për ju meshkujt...

Normale eshe ajo sa me i rruar aq me i paster kshtu qe ne sex edhe higjienes duhet ti kushtosh rendesin

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting