FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.01.2010 00:50:52

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Djemt kallen pas cicave te medhaja dhe te lezecme, pse eshte keshtu?

Offline

 

13.01.2010 00:50:52

AdBot
Advertisements

#2 13.01.2010 00:52:31

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

http://www.commentbug.com/tits4.jpg

Offline

 

#3 13.01.2010 00:52:44

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

http://list.hoppafallskarm.nu/mail2url/david/20061125-192028-1.jpg

Offline

 

#4 13.01.2010 00:52:52

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

http://s3.hubimg.com/u/1036842_f260.jpg

Last edited by Kaltrina (13.01.2010 00:54:42)

Offline

 

#5 13.01.2010 00:53:36

Casanova_djal
i/e regjistruar
From: Zürich Geilste Ort
Registered: 12.01.2010
Posts: 32

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Bash per stepit mu nuk me pelqejn. Qeshti si ne foto its ok

Offline

 

#6 13.01.2010 00:55:28

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

http://djchaos.com/wp-content/random-image-girls/hot-girls-in-club.jpg

Offline

 

#7 13.01.2010 01:10:51

Casanova_djal
i/e regjistruar
From: Zürich Geilste Ort
Registered: 12.01.2010
Posts: 32

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Ok kjao zeshkanjani paska te mira qka me thon

Offline

 

#8 13.01.2010 10:11:38

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

mu m e kallin bythet e femrave... femra pa byth sma ngref ...gjinjte si te mdhej si te vegjel slujne rrol si bythet e femres...

Offline

 

#9 13.01.2010 23:13:11

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

normal qi tpelqejn osht lezet shum shum i madh kur jau zhvallit cicat

Offline

 

#10 13.01.2010 23:13:46

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

edhe ti kaltrina ke cica tmira per mua do ti kisha honger

Offline

 

#11 13.01.2010 23:13:55

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

me qef

Offline

 

#12 13.01.2010 23:31:46

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

http://files.sexyandfunny.com/photos/img_orig/img4b4d64b71bdd9.jpg

Offline

 

#13 14.01.2010 17:21:15

boni
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 36

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

oj kaltrina a nuk dite mi gjet do foto hala mat qarta a , po ti na lujte mend prej kreje more me kto foto po si do qoft flm prej teje te pakten ne ket forum i shohim ksi cica se live 1 her ne vit i shohim .

Offline

 

#14 14.01.2010 21:58:31

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

hahahahah ngoogle sa dush ki haver a spo din mi gjet a

Offline

 

#15 19.01.2010 15:43:22

X U X !
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2010
Posts: 42

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Normal qe cmendemi , po ju pse cmendeni pas KARIN e mashkullit , e ne per gjinjet e femrave ...
Jane lezeti me i madhe per cdo mashkudh ..

Offline

 

#16 19.01.2010 19:23:21

besnik
ketu jam ne qdo koh per juuuu
From: mitrovica
Registered: 07.09.2009
Posts: 39
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

pse sepse te knaqin doren :P

Last edited by besnik (04.11.2010 01:28:54)

Offline

 

#17 21.01.2010 02:31:09

BurimG
Guest

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Botha lun rol ma shum se gjinjt, gjinjt ja jepin femres figuren e mire qe e dallon nga mashkulli. madhsia nuk lun rol dmdh n s

 

#18 30.01.2010 01:14:32

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

edhe ti kaltrin cicat i ki t'mira me ta shti karin un

Offline

 

#19 30.01.2010 10:48:58

preshevari_tr
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2010
Posts: 6

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

shum tmdhaja cicat edhe sjon tmira normal duhen tforta edhe natyral ok kiss

Offline

 

#20 31.01.2010 05:18:33

mitrovicalia
Guest

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

kaltrin qato cicat e tua jo qe ikisha lipi po ti kusha hanger edhe pidhin edhe krejt tkisha hanger

 

#21 22.02.2010 21:22:56

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

na terhjekin cicat e mdhaja te femnat sepse kena qka me lepi e kena ku mu derdh

Offline

 

#22 16.08.2010 22:52:42

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

kari madh wrote:

na terhjekin cicat e mdhaja te femnat sepse kena qka me lepi e kena ku mu derdh

keni & ku me fut karin :D

Offline

 

#23 17.08.2010 08:58:17

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Po  perveq  se i kam ne  qef  me i thith  cicat shume, e kam pasion me  shti  Karin ne  mes  tyre edhe me ja afrue  femres karin deri  te buzet.

Offline

 

#24 17.08.2010 11:37:42

noldi
Guest

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

:lol:

 

#25 17.08.2010 11:38:59

noldi
Guest

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

kush a ka majep ni her

 

#26 17.08.2010 13:41:07

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Mua me pelqejn shum cicat e rrumbullakta dhe te medhe me i gic dhe me shti karin ne mes tyre, lezet asht a............

Offline

 

#27 24.08.2010 09:39:15

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

oh pidhi  dukte

Offline

 

#28 28.08.2010 02:45:22

big cock
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 14

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

mu shum me pelqej cicat e femnac si do mos te mdhaja lol:D

Offline

 

#29 28.08.2010 12:53:54

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

mua me pelqejn cicat e mdha per tja futur karin ne mes esht shum lezet e me ja derdh spermen ne to po te jen te mdhaja mundet edhe te lepin spermen ne cicat e veta .

Offline

 

#30 22.10.2010 13:22:52

arbi
i/e regjistruar
Registered: 22.10.2010
Posts: 4

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

:P:P:P:P:P:P

Offline

 

#31 22.10.2010 15:04:29

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Nuk luan shume rol te madh madhesia e cicave, me rendesi eshte me qene ne form dhe te rrumbullakta, cicat te cilat jane ne kete form ato na kallin neve meshkujve. Cicat shume te mdhaja nuk jane edhe aq te preferuara sepse ato shpejt e humbin formen dhe behen te varrura...

Offline

 

#32 20.03.2012 16:37:12

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

kuhh met kall bre, ani kaltrina ti pa zemer ishe, qysh mori kshtu na tranove huuhhh

Offline

 

#33 30.04.2012 10:28:13

erolkarmadhe
karmadhe
From: prizren
Registered: 30.04.2012
Posts: 6

Re: Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Kaltrina wrote:

Djema, pse ju kallin gjinjtë e femrave?

Djemt kallen pas cicave te medhaja dhe te lezecme, pse eshte keshtu?

mmmmmmmmm normal... femra pa cica dhe raki pa meze a ban ?   une jam adhuruesi cicave te mdhaja...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting