FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 09.09.2009 15:17:16

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: SEXERI: Takime për sex

oj dita shum e qart po dokesh por besoj qe edhe nj nganjeher eshte boll se te kenaq , te pres

Offline

 

09.09.2009 15:17:16

AdBot
Advertisements

#52 26.09.2009 21:09:03

HARDICK27
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 4

Re: SEXERI: Takime për sex

po une jam i interesusr te gjej femra ne lidhje me sex ska lidhje moshe edhe te moshuara nuk ka lidhje ok ju pershendes jeni shum te mir bye bye hardick 27 ose njoni_m@hotmail.com

Offline

 

#53 26.09.2009 21:10:55

HARDICK27
i/e regjistruar
Registered: 26.09.2009
Posts: 4

Re: SEXERI: Takime për sex

po une jam i interesusr te gjej femra ne lidhje me sex ska lidhje moshe edhe te moshuara nuk ka lidhje ok ju pershendes jeni shum te mir bye bye hardick 27 ose njoni_m@hotmail.com

Offline

 

#54 19.09.2010 16:44:04

antoni
i/e regjistruar
Registered: 19.09.2010
Posts: 6

Re: SEXERI: Takime për sex

a ka naj femen sonte qe naten deshiron ta shoh dit      antoni_x@live.com

Offline

 

#55 18.11.2010 16:34:09

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: SEXERI: Takime për sex

Jam ne Gjermani per studime dhe ne pune part time, tani dimrit kthej ne vendlindje pushime dhe kam bere per qellim 1 muaj pushim dimeror me veture te udhetoj ne vende te ndryshme te Shqiperise, Kosoves dhe Maqedonise.

Kush deshiron shoqeri intime, mund te me kontaktoje drink_fun@live.com . Eshte aventure e mire dhe gjithcka do te mbetet secret love and fun.

Offline

 

#56 30.04.2012 21:12:57

erolkarmadhe
karmadhe
From: prizren
Registered: 30.04.2012
Posts: 6

Re: SEXERI: Takime për sex

hotdita wrote:

hej koki sa per karmadh nuk ma nin
secilin e rrxoj
te lig jeni ju meshkujt per neve femrave
deri ne tre pernjihere i mbaj

une nuk di me flas sorry vetem me ras... nese nuk beson... ja ku jam... jam ne gjendje me zavendesue 3 mashkuj pernjiher... me ket karin e fort qe e kam....

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting