FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.02.2012 17:42:08

manxox
i/e regjistruar
Registered: 15.02.2012
Posts: 2

mir se ju gjeta xox

mirdita, jam nje djal nga shqiperija, jetoj ne londer dhe dua te takoj nje femer ketu ne londer per mardhenje seksuale. kush ka deshire te me kontektoj me email. jam djal simpatic dhe me trup atletik. foto ju dergoj me kerkesen tuaj. jeni te pirpritur dhe ja kalofshi bukur x

Offline

 

15.02.2012 17:42:08

AdBot
Advertisements

#2 30.04.2012 21:50:39

manxox
i/e regjistruar
Registered: 15.02.2012
Posts: 2

Re: mir se ju gjeta xox

ka ndonje pidh ketu ne londer qe do te qihet apo jo, apo jan te gjith meshkuj?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting