FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 27.02.2012 23:35:16

lokii
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2012
Posts: 3

Nuk më çohet karri...

Pershendetje, kam me te vertete nje problem serioz qe me ka filluar para 4-5 diteve, nuk eshte duke mu ngritur fare penisi kur shoh femra qofte edhe nese dalin nudo nuk po eksitohem. Gjithashtu nuk me pelqejne as meshkujt qe do te thote se nuk kam filluar te behem gay. A mund te me tregoje ndonjeri arsyen se pse dhe si mund te sherohem dhe te kthehem ne gjendjen e meparshme?

Last edited by lokii (27.02.2012 23:35:50)

Offline

 

27.02.2012 23:35:16

AdBot
Advertisements

#2 01.03.2012 01:04:04

lokii
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2012
Posts: 3

Re: Nuk më çohet karri...

a mund te me ndihmoje dikush

Offline

 

#3 01.03.2012 19:36:23

meti12
i/e regjistruar
Registered: 01.03.2012
Posts: 4

Re: Nuk më çohet karri...

pershendetje shkoni te mjeku urologu beni analizat spermokulturen dhe urinokulturen besoj se dote gjeni shkakun nese analizat dalin te gjitha mirather duheni te shkoni te ndonje qe e njef mir magjien.tung kaloni mir

Offline

 

#4 06.03.2012 07:45:50

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Nuk më çohet karri...

o lokii..mos u ban marak se ki koleg ktu plot se su qohet luci..... ka plot pedera si ti mos u ban marak se ki me gjet ndihm e sygjerime plot hahaha

Offline

 

#5 06.03.2012 19:33:25

lokii
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2012
Posts: 3

Re: Nuk më çohet karri...

o ti ximi nuk ka lidhje kurxho kjo me gay, mu nuk pom pelqejn meshkujt po kari spom qohet kom problem me karin ska lidhje me preferencat seksuale

meti pse duhet me shku te njerzt qe e njofin magjin?

Last edited by lokii (07.03.2012 06:21:52)

Offline

 

#6 11.03.2012 05:08:06

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Nuk më çohet karri...

e perzive krejt punen qetash lokii....ti thua qe nuk te qohet kari kur i shiqon femrat....dot thot nuk te joshin sexualisht....une mendoj qe ju keni elemente me qene homoseksual......

Offline

 

#7 12.06.2012 13:44:44

nida sexy
i/e regjistruar
Registered: 11.06.2012
Posts: 25

Re: Nuk më çohet karri...

OO HAJDE QIMA TI NIHER PQKEN TEM E TANI E SHOHISH QYSH PO TE QOHET

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting