FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.08.2009 12:19:22

clint_eastwood
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2009
Posts: 7

A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

:o

Offline

 

02.08.2009 12:19:22

AdBot
Advertisements

#2 02.08.2009 12:20:17

clint_eastwood
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2009
Posts: 7

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Nese po....nga ishte aj person dhe si ishte sexi?
Ka dallime mes te huaj dhe shqiptaret?

Offline

 

#3 02.08.2009 14:16:37

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Jo skam ber asnihere me jo shqiptar sex..

Offline

 

#4 02.08.2009 14:45:57

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

une me njo te gjunglles kom pas mardhanjes po kur u qova pi gjumti i pash komt te jargani

Offline

 

#5 02.08.2009 14:46:21

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Po kam pas dhe ka qene teper mire. :P:P:P

Offline

 

#6 02.08.2009 15:47:51

clint_eastwood
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2009
Posts: 7

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

heheh po gocat shqiptare ne dite te sodit me shume mundohen te largohen nga meshkujt shqiptar....

Offline

 

#7 02.08.2009 20:22:31

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

PO KOM PAS SE PARI ME KROATE BEJKI DASHURI NORMALE,FEMRAT HUNGAREZET SEKS TE MIREEE,POLAKET PO ASHTU TE MIR ,AUSTRIJAKET SHUMMM TE MIRRRR ,FEMRET TE RUMANIS JO AQ TE MIR TE MESEM, PO SIKURRRRRRR SEKS DHE DASHURIIIIIIIII TE PAHARUESHMEEEEEEE DERI TE TASH QE KOM PAS JAN FEMRAT SLLOVENEEE
TLOJNA ME VUJT PER SEKS DHE DASHURI .
POR ME TREGU TE VERTETEN DERI TASH NUK PATA FAT QE NJE FEMER SHQIPTERE TE ME BIND ME DASHURI JAN TE DOBT PER PUTHJEEEEE,SHUMICA I HAPIN VEQ KEMBET E TJETER NUK DIJN ,

Offline

 

#8 05.08.2009 10:32:13

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

nita te uroj momente edhe me te bukura ne sex me shqiptare ose jo-shqiptare...me rendesi mu kenaq ne maksimum

Offline

 

#9 05.08.2009 10:32:23

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

nita te uroj momente edhe me te bukura ne sex me shqiptare ose jo-shqiptare...me rendesi mu kenaq ne maksimum

Offline

 

#10 07.08.2009 01:51:17

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

me qe jetoj ne ks dijet se jan mundesi te ksh serbe boshnjake rome turke gorane..dhe kam pas rstin nga gjitha llojte t kam mardhanje..po vajza shqipatre esht femra me  emir ne bot..mba saj vn boshnjaket

Offline

 

#11 07.08.2009 16:24:17

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

e drejt  tju   tregojj  mbasi   jetojj ne nejrin  prej ishujve me te mir  ne  kroaci HVAR  kam pas  shumm  sex me femraaaa tjeraa   nga  gjith vendet  evropianeeeee tju them  drejt   nuk mundem  me i dalluuuu  se  gjithaaa jan te  fortaaaa secila  ne stilin e  vet  e me shqiptare  kurr  nuk kam  passs SEXX   se ktu  nuk ka  shqiptar

Offline

 

#12 30.08.2009 10:53:08

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Ma shum kom pas sex me femra te huja sesa me shqiptare pasi qe jetoj ne Bronx por dallimi eshte se femrat shqiptare gati ne ter seksin qihen vetem ne nje pozit kurse femnat e huja i ndrrojn pozitat

BYEEE

Offline

 

#13 13.09.2009 19:22:36

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Kum pas me Gjermanke... sexi mir esht kone
dhe kum pas me Polake pak ma  e mir esht kone sexi
Me turqelinke kum pas  edhe  qaj sex eshte kone e mir...
edhe me rruse kum pas ajo me ka kall krejt

Offline

 

#14 19.09.2009 01:46:46

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Nita_GV wrote:

Po kam pas dhe ka qene teper mire. :P:P:P

qiju prap ateher se nuk te qinka njeri ty

Offline

 

#15 19.09.2009 01:47:15

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

une qihem vetem me shqiptare...
normal sex duhet me qene patriot pak huahuahau

Offline

 

#16 19.09.2009 07:14:13

tony 09
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 8

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

hahahhahahahah

Offline

 

#17 19.09.2009 07:15:32

tony 09
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 8

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

sa lnteresant:lol::mad::rolleyes:

Offline

 

#18 21.09.2009 13:16:21

Pornostar
i/e regjistruar
Registered: 21.09.2009
Posts: 8

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

po me anglez amerikan...francese spagnjol...indian....rus....etjjjjjjj....

Offline

 

#19 23.04.2010 01:23:31

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

Nita_GV wrote:

Po kam pas dhe ka qene teper mire. :P:P:P

nita    po  na  trego  nga   ishte  aj   quni   dhe   mos       banon   ndonje   nga    kta  te   EULEXIT   SE    MMMMM

Offline

 

#20 16.06.2012 12:38:45

xxxyyy
i/e regjistruar
Registered: 15.06.2012
Posts: 11

Re: A keni pasur seks me jo-shqiptar/e?

po kam patur me femra Serbe (SHKINA) dhe ato mundem me te thane se jane me te mirat dhe me te flakta ne sex, pastaj vijne vajzat e bosnes pa atehere Shqiptarkat tona.
Kur qine nje Shqiptark sikur me pas nje kukul te SEXY SHOPIT. Nuk Leviz Bythen prej vendit. Vlen per disa Te MK. Vajzat kosovare dhe te Shqiperis nuk kam patur rastin

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting