FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 13.09.2009 18:49:15

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

MArigonaaaaaaaaaaaaaaaaa
shum e fort je more...
wauuuu hahahha :D:D

Offline

 

13.09.2009 18:49:15

AdBot
Advertisements

#52 17.09.2009 11:37:40

lonchee-
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2009
Posts: 14

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

av av av qfar pidhi qenke oj marigon

Offline

 

#53 05.10.2009 08:48:43

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

$

Last edited by Jackal (30.09.2010 08:27:38)

Offline

 

#54 23.10.2009 14:31:39

Gentiani
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 13

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

qenke si shpirt....komplimenta

Offline

 

#55 24.10.2009 15:20:08

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Pidh i fort kuke ti honksha cicat ta nuksha njonen cic me dhom

Offline

 

#56 26.10.2009 08:07:54

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Shume seksi qenke... Tamam si rrush i embel, te shkrin ne goje.

Respekte
:)

Offline

 

#57 02.11.2009 21:26:06

Hot_GER_Boy
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 12.02.2009
Posts: 13
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Marigona wrote:

pershendetje nga un. jam vajz sa e qet aq edhe e shkathet. uroj tja kalojm sa me mir bashke..
jam nga qyteti i mitrovices por jetoj ne ch dhe jam 19 vjece.
kam profesion e pasion dhe hobi.
jam ne shkolle per modele dhe pelqej te vazhdoj per dizajn veshjesh ne paris.
jam zeshkane dhe kam qejf meshkujt me sy bojeqielli dhe te lart e sportiva
kaq nga une.

ps:
kete forum e kam gjet ne google duke kerkuar TREGIME EROTIKE me nje shoqe,. edhe ajo do te registrohet keto dite.

:P:P:P

http://img216.imageshack.us/img216/6466/gona1sc9.jpg

http://img399.imageshack.us/img399/1854/gona2sr9.jpg

http://img399.imageshack.us/img399/5346/gona3va2.jpg

FAKE Profile !!!! kahmos gjenden keto foto

Offline

 

#58 17.04.2010 17:05:52

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

sa e bukur je breee :D:P

Offline

 

#59 21.04.2010 19:49:10

fat_toni 77
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2010
Posts: 6

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

cicat shum nice i paske a

Offline

 

#60 23.04.2010 15:57:21

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Je  shum  e  bukur   ....

Offline

 

#61 16.07.2010 11:35:01

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

qenke pidh i ngushte fare marigona .
qenke nice fare

Offline

 

#62 05.09.2010 07:31:12

dardani00
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2010
Posts: 5

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

ej gona ku ke ushtru bre shum gjoks te fort paske me treo mu edhe une te shkoj te ushtrohem hehhee

Offline

 

#63 09.03.2011 13:12:31

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Të uroj suksese në karieren për modele, i ke të gjitha predispozicionet për sukses!

Offline

 

#64 07.04.2011 23:08:41

rafdj
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

persh per te gjitha vajzat qe kan deshir ta ndien veten te lumtur se jan gjall dhe pse jetoin i mirper s ne 0495298400000000 dhe ne 044928422 ose ne 0038649529840 dhe ne 0037744928422 dj rafi

 

#65 05.12.2011 10:12:36

pejoni
Mr. fuck u
From: Kosova
Registered: 05.12.2011
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Mireseerdha une, miresejugjeta juve!
SHume po me pelqen forumi.
A i ka ndodh dikujt me taku dikond nga forumi edhe me dal e me u qi?
xxxxxxxxx

Offline

 

#66 23.12.2011 11:22:18

Pejoni_CH
i/e regjistruar
Registered: 21.12.2011
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

WOW Marigona... Ti hangsha cicat po te forta i paske... !!!

Offline

 

#67 31.03.2012 11:37:12

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Pershendetje Marigona. Karin ma ke qu me ato cica te forta qe i paske

Offline

 

#68 17.05.2012 06:38:12

Edi>Seksi
i/e regjistruar
Registered: 17.05.2012
Posts: 5

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Sexy_TINA wrote:

OPSSS CFARE GJINJSH PASKE

SIDOQOFTE MIRE SE VJEN NE FORUM

MUHABETE SEKSI TE EMBLA BEFSH :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Qa jakisha shti karin goj
:D

Offline

 

#69 23.05.2012 20:33:59

Gashi12
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2012
Posts: 9

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Oo ti hanksha cicat bre zemer


Hajde ne peje Bukuroshe ose te vij une te tii Tqi fort 


Merre MSN te kontaktojme

qyshtu2011@hotmail.com

Offline

 

#70 23.05.2012 20:54:36

Gashi12
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2012
Posts: 9

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Qysh do ta ket emrein shoqja OOjj Pidhin ta hanksha tyy e ta futsha gugjen e karit nbir tpidhit

Offline

 

#71 04.08.2012 07:29:55

albo
i/e regjistruar
From: Itali
Registered: 07.04.2012
Posts: 15

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Shume kinge qeke tamam per tu ... :cool: nje here :)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting