FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.08.2012 07:55:24

albo
i/e regjistruar
From: Itali
Registered: 07.04.2012
Posts: 15

Kerkoj vajze ne shqiperi per njohje

Do jem ne shqiperi ne daten 7 gusht 2012 dhe do qendroj deri ne shtator  , kerkoj te njoh ne qytet Tirane Elbasan Durres dhe rreth e perqark nje vajze per tu njohur dhe nese do pelqehemi edhe per nje aventure seksuale . Jam 25 vjec i gjate 185 trup muskuloz dhe shume i paraqitshem , me edukate dhe i paster   .Dergoj foto vetem me kerkese
EMAIL : webs1986@yahoo.it

Last edited by albo (04.08.2012 07:57:39)

Offline

 

04.08.2012 07:55:24

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting