FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 18.02.2008 01:55:29

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Pse shikoni filma porno?

ESHTE INTERESANTE, APO THJESHT E BENI SA PER TE MESUAR DICKA APO PER TE...???

Offline

 

18.02.2008 01:55:29

AdBot
Advertisements

#2 18.02.2008 13:47:33

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Pse shikoni filma porno?

Unë nuk shikoj filma porno. As kurrfarë arti të tipit hardcore. Softcore po.

Offline

 

#3 18.02.2008 14:16:43

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Pse shikoni filma porno?

SE PARI KAM SHIQUE PORNO NGA KURRESHTJA,PASTAJ PER TE MASTRUBUAR DHE TASH SHIQOJ SHUM RRALL

Offline

 

#4 06.07.2008 13:08:12

Kari
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 7

Re: Pse shikoni filma porno?

Porno shikoj qe nga mosha e femiris :)
Kam pas fatin te kem nje shok me satelit anten dhe ne te gjindeshin kanale me programe hardcore. Edhe pse prinderit e kishin blloku me pin na ja dulem te zhbllokojm dhe te shikojm filma porno. Keshtu se une qe nga mosha 12 vjeqare shikoj porno filma te ndryshem perveq atynve Gay!
Tju them te drejten ato filma i shikojsha ne fillim per te par se si behet sexi. Dhe tani per te par se qfar pozita ka dhe ti mesuar disa teknika. Dhe ja ka pas hak. Kur te pata mardhanjen e par mu kujtuan disa skene nga filmat e par dhe paramendojsha se esht nje filem shka jam duke ber dhe u kalla ma shum edhe per fat te mir kari mu forcu ma shum dhe qendrova ma gat duke qi. Edhe partnerja ime u da e kenaqur dhe tha se ka ndi nje kenaqsi te madhe dhe se isha i fort. Kja mu duk nje kompliment i madh per nje djalosh 16 vjeqar.
Pra filmat porno i shikoj edhe sot po sot ma shum me pelqejn amatera se sa te gjirum profesional. Por filmi porno perfekt edne per mu nuk ka dal ne shitje, per mu filmi perfekt porno esht te duket se nuk ka te ber me porno. Te ket nje ngjarje te fort sikur se jan filmat e tjer po te ket edhe mjaft skena pornografike ne te.

Offline

 

#5 28.08.2008 14:19:26

TARASI
i/e regjistruar
Registered: 28.08.2008
Posts: 22

Re: Pse shikoni filma porno?

Une nuk shikoj, shikoja kur isha femije, me shume me pelqen te qi sesa te shikoj nje film porno.

Offline

 

#6 29.08.2008 07:19:00

Karrota
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2008
Posts: 13

Re: Pse shikoni filma porno?

nuk shiqoj filma porno se me qohet tani kari e rjepa tu i mshue ne dor  ahahhah


sa ju dua oj qika

Offline

 

#7 20.12.2008 19:07:58

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Pse shikoni filma porno?

me dit a po martohen ne fund

Offline

 

#8 29.12.2008 20:23:48

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Pse shikoni filma porno?

PER TE MAJT KARIN NE FORM :lol:..

Offline

 

#9 31.12.2008 01:50:33

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: Pse shikoni filma porno?

po ca te mesosh nga ato filma mi si me nxjerr karein qe ta kapi kamera sic tha dhe  TECHNO-BOY_TECHNO-ADRENAL :PER TE MAJT KARIN NE FORM :lol:

Offline

 

#10 12.06.2012 16:27:54

nida sexy
i/e regjistruar
Registered: 11.06.2012
Posts: 25

Re: Pse shikoni filma porno?

UNE SHIKOJ FILMA PORNO PER TE MASTURBUAR

Offline

 

#11 17.08.2012 08:42:12

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse shikoni filma porno?

pse nida vuan nga ofertat kshu ti lali qe masturboke kaq shume? :P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting