FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.08.2011 10:39:42

daffina
i/e regjistruar
Registered: 25.07.2011
Posts: 8

A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Qfare u pelqen meshkujve te forumit me se shumti te femrat dhe pse mendoni se shumices se meshkuve u pelqen prapanica e e qume e femrave?

Last edited by daffina (19.08.2011 10:40:43)

Offline

 

19.08.2011 10:39:42

AdBot
Advertisements

#2 19.08.2011 22:24:08

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

prapanica e qune dhe gjoksin e madh per mu.

Offline

 

#3 21.08.2011 10:55:23

Peja039
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2010
Posts: 33

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

normal qe prapranica e qumee se ka lezet ma shum

Offline

 

#4 24.08.2011 16:56:36

mergimi
i/e regjistruar
Registered: 24.06.2011
Posts: 25

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

vertete ashtu eshte ke  futur nje teme shume te mire dhe shume atraktive gje qe me eksitojne femrat me bythe te quara  dhe jan shume atraktive te pershtatshme per te gjitha llojet e seksit .
Nje gje qe eshte   e veqant te mejne te ndihesh mire  dhe ta besh seks ne shikim te par ne prapanice gje qe e bene te stimuluar karin e nje mashkulli

Offline

 

#5 25.08.2011 00:47:26

White_nigga
Guest

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

dafina qysh i ki punt me both ti >  a i ki hiq t"QUTA :P

 

#6 25.08.2011 14:22:55

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

me qmendin kejt,knaqna tuj i shterngu me dor , tuj i henger me goj, besa edhe tuj i rreh me shaopull

Offline

 

#7 25.08.2011 23:14:09

Magjistari
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2011
Posts: 5

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Pjesa më seksi tek një femër është prapanica e saj :lol:

Offline

 

#8 03.09.2011 13:57:18

daffina
i/e regjistruar
Registered: 25.07.2011
Posts: 8

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

po de qata si i kam bytht e qume kam dasht me dit sa jam e preferuar nga ana e meshkujve

Offline

 

#9 03.09.2011 14:06:33

daffina
i/e regjistruar
Registered: 25.07.2011
Posts: 8

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

pyetje per femrat a keni qenë të dashuruara ndonjëhere ne profesorin tuaj dhe a u ka varur ai?

Offline

 

#10 04.09.2011 23:28:04

Magjistari
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2011
Posts: 5

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

daffina wrote:

po de qata si i kam bytht e qume kam dasht me dit sa jam e preferuar nga ana e meshkujve

Dafina nese i ki t'qume,hajde afromu qitu pakk :P

Offline

 

#11 11.09.2011 14:30:07

marakli me qi
i/e regjistruar
Registered: 08.08.2011
Posts: 9
Website

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

edhe un i kam merak t quara mu qohet kur shoh byth qe qume haahha ja msn tim princi-kalter-sex69@hotmail.com

Offline

 

#12 19.09.2011 08:56:59

28 orgazma
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 15

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Bythet e ngritura, beli I prere dhe jo shume gjoks I madh!

Offline

 

#13 21.06.2012 12:39:41

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

prapanica e qume asht tamam per me e qi nga prapa pasi e paske ti te qume kisha pas qef met qi nje her


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#14 02.07.2012 13:12:54

daffina
i/e regjistruar
Registered: 25.07.2011
Posts: 8

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

jo bre se nuk po te afrohna

Offline

 

#15 03.07.2012 08:02:05

Gashi12
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2012
Posts: 9

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Po more :III   Dafina mos  je e pejes!!

Offline

 

#16 06.07.2012 06:15:53

daffina
i/e regjistruar
Registered: 25.07.2011
Posts: 8

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Ja nuk jam e Pejes qka po te shtin me mendu qe jam e Pejes?

Offline

 

#17 06.07.2012 14:02:14

annGLezi
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2012
Posts: 1

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Se e doni karin shumm ju pejankat hahahah

Offline

 

#18 10.07.2012 05:08:01

daffina
i/e regjistruar
Registered: 25.07.2011
Posts: 8

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Epo kush te ka than si un e du shum karin?

Offline

 

#19 11.07.2012 14:21:20

Gashi12
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2012
Posts: 9

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

daffina wrote:

Ja nuk jam e Pejes qka po te shtin me mendu qe jam e Pejes?

See pata qef te jesh e pejes se ishim taku e ishim knaq najka  neper hotelet e pejes

Offline

 

#20 12.07.2012 09:49:09

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

hahahahaahha gashi mos thuj qe je i pejes kur je tu rnu me ni far katundi hahahaha zakonisht njerzt kan qef me mbajt veten qishtu... po jon hi mbas luftes haha

Offline

 

#21 13.08.2012 16:41:34

dielli
i/e regjistruar
Registered: 12.08.2012
Posts: 3

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

a ka nej nje per sex a jo une e kam karin 25 cm ndoshta sprish pun a add ime eshte dielli140@hotmail.com ose dielli2011@hotmail.com ju pres a

Offline

 

#22 03.09.2012 23:27:21

ADRI CH
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2012
Posts: 9

Re: A ju pëlqejnë meshkujve bythtë e fryra?

Daffina , butht e qyme jane shume sexy , dhe me siguri qe qdo mashkull i pelqejn ato,,,une se pari kur ta shiqoj femren , e shiqoj se qfare byth ka ,, p.sh  nese ka xhinsa veshun,  mundesh me pa mir, po mduket femrat e rajonit te pejes zakonisht i kajne butht e qume,, simbas pervojes,,,:cool::)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting