FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.11.2007 02:13:27

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Offline

 

07.11.2007 02:13:27

AdBot
Advertisements

#2 08.11.2007 03:13:22

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

TE DY GJINITE NJEJTE SIPAS MEJE
POR FEMRA E FSHEH E MASHKULLI E SHPALON SI TIPI BACORIT HAHAHAHA

Offline

 

#3 08.11.2007 03:15:09

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Ka nje thenie qe thote: MASHKULLI E KA MENDJEN TEK SEXI, NDERSA FEMRA E KA SEXIN NE ZEMER.

Offline

 

#4 29.01.2008 12:11:15

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Te dy gjinit njejete e dojne seksin .

Offline

 

#5 30.01.2008 09:25:07

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Nese mashkulli deshirone 1 here atere femra eshte e etur per sex 100 here :)

Offline

 

#6 30.01.2008 10:16:12

CarpeDiem
Profesor
From: Tirana.Albania
Registered: 30.01.2008
Posts: 9
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Sipas Meje O Me Te Ngrefme Ky Muhabet ( Mu Me Ngrefet Gjithmon )

Offline

 

#7 18.02.2008 01:29:12

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

K@r_MAdhi wrote:

Nese mashkulli deshirone 1 here atere femra eshte e etur per sex 100 here :)

PSE ATEHERE CDO HERE MESHKUJT I LUTIN FEMRAT PER SEX E JO FEMRAT MESHKUJT.

SEPSE SIPAS TEJE DUHET TE KISHTE 100 RASTE KUR NJE FEMER LUTEN NJE MASHKULL DHE 1 RAST KUR  NJE MASHKULL LUT NJE FEMER. MOS JE GABIM DICKA?

Offline

 

#8 16.03.2008 19:19:08

beni nga peja
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2008
Posts: 14

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

femrat ma shum e kerkoj sex se sa mashkujt a

Offline

 

#9 16.04.2008 03:34:38

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

tina gabim je mfal a...femrat jan 4 her me te kallta se meshkujt....nuk ka lidhje kjo me nevojen sexuale...por me faktin se kush jan me te kallta, "a femrat a meshkujt"...
mashkullit nese i shkon mendja per sex se 20 minuta, ather femres ka me i shku ne qdo 5 minuta...kjo asht e vertetume me medicin e me gjitha senet...

pergjigjja: meshkujt kerkojn ma shum sex megjithse femrat ma shum na e "hajn" karin se kan ma shum vullnet...heheh

Offline

 

#10 18.04.2008 00:37:34

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

femrat i prekin mashkuj
i ngacmojn , provokojn
edhe karin ja qojn
masanej thojn se s dojn
edhe normal mashkujt qarten
edhe per pidh luftojn

Offline

 

#11 08.05.2008 01:55:44

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

o e njejta osh  po ta jap une ni shembul ata qe spunojn skan qa bajn e  met qatu i qojn po si femnat si mashkujve dy patve jav kana

Offline

 

#12 07.08.2008 20:04:44

dangerboy-pz
i/e regjistruar
Registered: 07.08.2008
Posts: 17
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

ma shumm e preferojn qikat te cilat e kan provu ma herett me tjeter kan :P

Offline

 

#13 07.08.2008 20:05:02

dangerboy-pz
i/e regjistruar
Registered: 07.08.2008
Posts: 17
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

ma shumm e preferojn qikat te cilat e kan provu ma herett me tjeter kan :P

Offline

 

#14 28.06.2009 01:13:10

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

no coment

Offline

 

#15 06.03.2012 12:48:33

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

pidhi eshte per mu qi nuk eshte per me shti turshi  lene kete muhabet se kush qysh e tek  .

Offline

 

#16 06.03.2012 12:49:14

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

kush don pergjigje me shume me shkruani ne :warmglobe71@live.com

Offline

 

#17 13.03.2012 02:22:26

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Sexy_TINA wrote:

K@r_MAdhi wrote:

Nese mashkulli deshirone 1 here atere femra eshte e etur per sex 100 here :)

PSE ATEHERE CDO HERE MESHKUJT I LUTIN FEMRAT PER SEX E JO FEMRAT MESHKUJT.

SEPSE SIPAS TEJE DUHET TE KISHTE 100 RASTE KUR NJE FEMER LUTEN NJE MASHKULL DHE 1 RAST KUR  NJE MASHKULL LUT NJE FEMER. MOS JE GABIM DICKA?

tina meshkujt e kerkojne se femrat se folin npublik po npriva kshtu qe si ti zen bes ni mashkullit menjeher ngajn e thirin ne tel se kan qef me ba sex qe mu me ka ndodh kur kam sex me ni femer kom ba sex ni her me to e sja kom raas ma shum ajo vet mthirke e  shkojshum nhotel krejt shpenzimet e hotelit i kryjke veq me ba sex

Offline

 

#18 13.03.2012 09:18:01

Lariochan
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 6

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

The classic check tartan design is replicated throughout all of the fashion and can be found on their handbags, luxury watches and just about every other item in a Burberry store.burberry watches on sale are believed to be a brilliant collection of gifts for females. Numerous ladies are fervent with Burberry watches, and they find it irresistible to have a vast collection of the most up-to-date and stylish Burberry watches.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxP-sBpJc2f46KMpF98G_5v2TPleGqJPeAqf8cwKuFjQilZeI8Ww

Offline

 

#19 03.07.2012 08:21:17

Helena
i/e regjistruar
Registered: 26.06.2012
Posts: 5

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

E kerkoj sa here qe kam nevoje,asnjehere nuk e fsheh deshiren:P

Offline

 

#20 19.09.2012 19:57:36

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?

Mendimi im simbas pervojes eshte mashkulli
ka mundesi me te kerku gruja nese ajo mendon
se ti e tradheton po rall ndodhin keto me
shum mashkulli kerkon ashtu dhe natyra e ka
kriju normal dhe femra nuk duhet me ja lon thate
se edhe mashkujt kan ndjenja e tani normal
se na shkojn mend gjithka.Shpresoj se keni
mirkuptim ne pergjigjejen...!!!


i adhuroj pidhat

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting