FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.02.2008 09:43:41

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Shkëmbim çiftesh

hi

Last edited by Hot_Couple (28.05.2008 08:59:34)

Offline

 

02.02.2008 09:43:41

AdBot
Advertisements

#2 11.02.2008 10:17:47

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

PO SI ka mundesi asnje koment per kete teme?????

Offline

 

#3 26.03.2008 01:32:18

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot_Couple wrote:

PO SI ka mundesi asnje koment per kete teme?????

SHKEMBEJE GRUEN TENDE TI NJEHERE DHE EJA NA SHIT MEND

Offline

 

#4 26.03.2008 03:54:13

Maltretim
i/e regjistruar
Registered: 25.03.2008
Posts: 11

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot_Couple wrote:

Pershendetje.

Jemi nje cift nga Tirana tek te 28-at dhe shpesh kemi fantazuar se si do te ishte ne rast se benim seks me 4-sh me nje cift tjeter. Domethen te shkembenim partneret dhe na duket shume erotike si ide.

C'mendim keni ju forumistat??? do ju pelqente si ide??

Have e nice time

secili nga neve ka endrra sexuale.
Tash po flas per vete per mua eshte kjo diqka e jo normale (semundje)

Offline

 

#5 26.03.2008 13:44:45

ecaty
i/e regjistruar
Registered: 26.03.2008
Posts: 5

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot Couple respekte. Une jam nje djale nga Tirana dhe bashke me te dashuren time shpesh here e fantazojme dhe na pelqen. Mos e vri mendjen eshte shume bukur. Pershendetje.

Offline

 

#6 26.03.2008 17:32:05

ecaty
i/e regjistruar
Registered: 26.03.2008
Posts: 5

Re: Shkëmbim çiftesh

Kurse ti Tina mos na rruj shume koken e karit, se vetem pordhe ke, te shohim si do lagesh me 2 meshkuj e nje femer ne krevat...

Offline

 

#7 27.03.2008 23:49:31

ari_24
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 4

Re: Shkëmbim çiftesh

he bre nonen ti koke peder po nese ban veq grun me ma dhen per naj dit ban

Offline

 

#8 29.03.2008 09:04:14

ecaty
i/e regjistruar
Registered: 26.03.2008
Posts: 5

Re: Shkëmbim çiftesh

Patjeter qe po. Por do jemi dy cifte. Merr dhe ti gruan, po nuk ke, sille motren se ta rregulloj une... Hahahahaha hajt mos u merzit bre se eshte bukur....

Offline

 

#9 14.04.2008 11:12:51

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

O Ari_24 mire e ka ecaty daku. Po qe se e sjell motren ose gruan i fusim nje gjashteshe...hajd se do kenaqesh...:-)))

Offline

 

#10 17.04.2008 23:06:17

UKA I SHARRIT
s.g reçica tetove
From: MAçEDONIJ
Registered: 07.03.2008
Posts: 36
Website

Re: Shkëmbim çiftesh

HAHHAHAHAHHAHAHKënaqësitë në çift

Shumë gra gjatë marrëdhënies seksuale përqendrohen më shumë në kënaqësinë e partnerit dhe e harrojnë kënaqësinë e tyre. Ato kërkojnë të gjejnë pikat favorite të tij. E puthin partnerin nga të gjitha anët, pa guxuar t'i thonë se "më vjen mirë kur ndjej trupin tënd afër trupit tim" ose "më vjen mirë kur më puth në qafë", e të tjera si këto. Çdo grua duhet ta dijë se asnjë burrë kur është në shtrat me të nuk mendon se kofshët e saj janë të trasha. Këtë e mendon vetëm ajo, sepse gratë kanë tendencën t'i zmadhojnë të metat e tyre trupore dhe u mbetet mendja në gjëra të vogla, që askush nga burrat nuk i vë re kur është në shtrat. Gjatë marrëdhënies seksuale gruaja duhet të jetë plot besim. Vetëm konfidenca është ajo që do ta bëjë seksin më të kënaqshëm për të dy, për gruan dhe për partnerin e saj. Fantazitë inspirojnë për jetë seksuale në lartësi të reja të paprovuara.

Offline

 

#11 18.04.2008 07:42:12

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

O UKA I SHARRIT....

PO pse mor mik ne dhjete tema ke bere copy paste te njejtin tekst. DOn te hiqesh sikur merr vesh nga Seksi mor toc kuklle????!!!!

Hajd shendet.

Nga ju shoket e forumit s'na dhate opinion fare per shkembimin e partnereve.

Offline

 

#12 08.05.2008 02:18:26

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Shkëmbim çiftesh

Ata qe mendojne per te shkembyer partner, thjesht jan anormal. ESHTE MENDIM IMI PERSONAL!!! Nese i them dikujt te dua, si ka mundesi atehere ta shikojm parneren duke na e qi tjetri? Plus edhe shqiptar?! Zot mos e ban, njerezit per femra po mbyeten e ky na shet mend ketu me ndrru partneren. Te mjert ne ne cfar gjendje kem ardh, demokracia na i kajti nanen e nanes

Offline

 

#13 08.05.2008 15:36:13

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

O Anonym

Kam pare ca video kosovaresh tek AlbanianPorn me burra qe filmojne grate e tyre duke ja u qi te tjeret dhe kenaqen. RRota kari paskeni qene

Last edited by Hot_Couple (28.05.2008 09:00:25)

Offline

 

#14 10.05.2008 02:20:07

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot_ leri ti se cka ke pa ne AlbanianPorno, ato thjesht munden edhe mos me qe. Nja te jesh i sigurt: Ai qe i thot vetes shqiptar, nuk e len te dashuren,e sa per gru mos te flasem me ja qi tjetri, po hajt ti atje ne Greqi a ku je se mir i ke punt. Inshallah nuk bjen nhundlesh

Offline

 

#15 10.05.2008 21:12:51

sinpatizanti-i-sexa
i/e regjistruar
Registered: 09.05.2008
Posts: 14

Re: Shkëmbim çiftesh

o ma hangshi karin sidomos femrat

Offline

 

#16 11.05.2008 01:24:12

randy
Guest

Re: Shkëmbim çiftesh

ai qe ka si propozim diqka t`tille ose nuk e don partnerin-en e vet ose nuk osht ntok tbukes, po qfar budalle duhet me kon me ja dhon tylifar magari njerin si e don mas shumti, a veq po doni mu bo kishe une.. si ntelevizor si i kini pa swingerclub e qisi budallakina..
hajt ishalla boni ma mir...

 

#17 13.05.2008 21:57:35

reb3ly
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2008
Posts: 23

Re: Shkëmbim çiftesh

[img]po  ti qi mara ropt  tye te tiranes  hajt qoje gruen tonde ne PUF  net  qihet me kon don  ti qi ropt po ti kombin po na flliq bre ti qifsh ropt  bjerma motren  mue kari baces [/img]

Offline

 

#18 21.05.2008 14:27:27

PORNSTAR
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2008
Posts: 13

Re: Shkëmbim çiftesh

hey ktu nuk osht tema me u sha e me bo ksi postime si ju!!! ju veq mundeni me dhon mendimin e juve e jo me ofendu njerin e per ket tem une mund te them qe osht normale me bo edhe shum HOT me provu ;)!! edhe nese e bojn ket lloj te sexit kosovaret dhe shqitaret ka me kon sekret mes atyne qifteve :) me siguri ka shum qe e pelqejn ket lloj sexi amo nuk kan besim tek shoqria me pas!!

Offline

 

#19 26.05.2008 00:30:02

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot_Couple wrote:

Pershendetje.

Jemi nje cift nga Tirana tek te 28-at dhe shpesh kemi fantazuar se si do te ishte ne rast se benim seks me 4-sh me nje cift tjeter. Domethen te shkembenim partneret dhe na duket shume erotike si ide.

C'mendim keni ju forumistat??? do ju pelqente si ide??

Have e nice time

ide eksituese,shume.kam une dashnoren italiane,te terheq ty ideja te shkembejme per disa here???,por e theksoj,e kam vetem dashnore,nuk bashkejetoj me te,ajo eshte e hapur nga mendja.

na thuaj ndonje gje per partneren tende

Offline

 

#20 09.10.2008 16:25:55

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

Ka ndonje opinion per kete teme???

Offline

 

#21 11.10.2008 22:25:52

alex
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2008
Posts: 12

Re: Shkëmbim çiftesh

me sa e di un ne tiran esht hap nje kso vendi per shkembimin e partnereve...shum hot sexy ide...veq tuj e mendu mu qu kari.........

Offline

 

#22 17.10.2008 20:20:01

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

Alex ku eshte hap ky vend ne Tirane se po na ben kurioz.

Offline

 

#23 17.10.2008 20:20:13

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Re: Shkëmbim çiftesh

Alex ku eshte hap ky vend ne Tirane se po na ben kurioz.

Offline

 

#24 07.11.2008 23:37:37

meraklija
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2008
Posts: 10

Re: Shkëmbim çiftesh

kta definitivisht sjan normal

Offline

 

#25 08.11.2008 11:40:19

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Shkëmbim çiftesh

o merakli, qijau pidhin e nanes ktyne laperave se krejt rrena jan edhe ato te Albanian Porn se nuk ka shqiptar (spaku jo i Kosoves) qe e bene nje idiotizem te tille, po keta shipecat jane ma le tig se magjupi e pernime edhe gruen ta japin kta.
O ju tironsa jau qifsha pik pidhin e nanes he majmuna, ajo ndjenja juj eshte kur nuk mun e qin vet gruen e ja jep dikujt tjeter po prap se prap ky eshte niveli me i lart i qrregullimeve te mundshme mentale dhe ju vuani nga kjo...
mos shitni frajerllëk nese keni tema tjera shkruani perndryshe shkoni n'pidh t'sames se na e flliqt forumin

Offline

 

#26 29.12.2008 20:41:58

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Shkëmbim çiftesh

MIR E KA HOT_COUPLE ... SEPSE KTU NE TIRAN EGZISTO KJO LLOJ MARRDHENJE DHE E DI QE KA CIFTE QE E PRAKTIKOJN .... PO ANDEJ NGA JU SE DI SI E MENDONI ..HOT_COUPLE YOU OK ....;)

Offline

 

#27 29.12.2008 20:47:14

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Shkëmbim çiftesh

PO NQS SE JENI PER NJE TRESHE NA BOJ NDONJE ZEE HOT_COUPLE .....

Offline

 

#28 02.01.2009 18:09:22

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Shkëmbim çiftesh

hot_couple per 4 -she po por kur te kem fejumen lale ok ??? po r  per me shum kto jan msn e mija <trid_el_vis-syjeshili@live.com>dhe<sivi_trid88_love@hotmail.com> me kontakto se do bizedojm  pak gjat  ..bmetsh mir me shendet ciao ......

Offline

 

#29 01.03.2009 16:57:20

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot_Couple wrote:

Ka ndonje opinion per kete teme???

kur ta lexosh me komuniko se u jom ok per 4 .... shifna lal e noten ;)

Offline

 

#30 01.03.2009 17:01:13

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Shkëmbim çiftesh

Hot_Couple wrote:

Ka ndonje opinion per kete teme???

per me teper me gjen online ke msn im <trid_el_vis-syjeshili@live.com> ose me derko taten ...

Offline

 

#31 03.03.2009 04:41:44

Legenda
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2009
Posts: 4

Re: Shkëmbim çiftesh

[googlevid][/googlevid]

Offline

 

#32 18.03.2009 01:05:03

KRALI IZANZIBARIT
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2009
Posts: 6

Re: Shkëmbim çiftesh

shko tek  thit  ndrrohuni

ecaty wrote:

Hot Couple respekte. Une jam nje djale nga Tirana dhe bashke me te dashuren time shpesh here e fantazojme dhe na pelqen. Mos e vri mendjen eshte shume bukur. Pershendetje.

Offline

 

#33 18.03.2009 01:07:26

KRALI IZANZIBARIT
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2009
Posts: 6

Re: Shkëmbim çiftesh

shko  tek  thit  e  eger  nrroe

Offline

 

#34 28.07.2009 19:32:48

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Shkëmbim çiftesh

Une shume shpejt do e provoj kete gje, bashke me burrin tim kemi gjet nje cift ku do cihemi bashke dhe do knaqemi. Cifti eshte nga Greqia dhe jetojne edhe ato ne Turqi.

Offline

 

#35 06.08.2009 21:55:24

dafina
Guest

Re: Shkëmbim çiftesh

edhe un me te dashurin tim fantazojm dhe e pershkrujm seksin me tjetrin.e kur me thot se un bej kshtu e kshtu mu edhe me rritet gjelozia por edhe knaqsia per seks eshte diqka e pa pershkrueshme.edhe un e pershkruaj ai nervozohet e me qin fort me kanq klm

por ket nuk e kemi provuar kurr edhe nuk do ta provojm kurr..

Last edited by dafina (06.08.2009 21:56:01)

 

#36 07.08.2009 01:33:12

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Shkëmbim çiftesh

suksese nitaa

Offline

 

#37 28.08.2009 12:46:44

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Shkëmbim çiftesh

o kurva,ju qe lejokit tju qine gruan para syve,dhe kafsha lufton per femnem.vetem si grua nuk e trajtoni bashkshorten

Offline

 

#38 08.10.2012 13:42:26

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: Shkëmbim çiftesh

dafina deshiron ta provosh vetem me mua

Offline

 

#39 08.10.2012 13:42:28

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: Shkëmbim çiftesh

dafina deshiron ta provosh vetem me mua

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting