FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.03.2010 03:36:45

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

poezi erotike qesharake

Me afrohet nga pas.
Largon floket. Buzet e tij mbi qafen time fillojne te zbresin ngadale.
Duart e tij mbi gjokset , i shtrengon.
Me lehtesi me kthen nga vetja.
jemi perballe.
Me ofron nje gote vere.
E kuqe.
E ngrohte.
Sensuale.
E pi.
E pin.
Ngroh.
E vendos mbi tavoline.
Duart e tij pershkojne tere trupin tim.
Goja ime , pershkon te tijen.
Saktesi.
Kujdes.
Dedikim.
Duke mos len asgje, pa saktesi.
E me pas duke bere gjithcka.

Offline

 

10.03.2010 03:36:45

AdBot
Advertisements

#2 10.03.2010 03:39:47

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: poezi erotike qesharake

Shtrengom akoma me forze dashurie.
Dashuri qe djeg...
Tejkalojne flaket e zjarrit ndaj gjokseve , e ti shpejt afrohesh per te shuar kete etje i dashuri im.
Duart e tua kerkojne si nje lypes diamantin tim, i cili eshte i fshehur ne trupin tim te ngrohte.
Eksplorom ne thellesi. Kesaj radhe as guri i cmuar nuk do te kursej gjuhet tona te zjarrta!!!

Offline

 

#3 10.03.2010 03:49:09

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: poezi erotike qesharake

--------------------------------------------------------------------------------

Macja donte te martohej
po kish frike se mos gabohej
dy macok nga pas i vinin
donin macen qe ta qinin
me te bardhin ajo shkonte
me te ziun nuk pranonte
dhe i ziu nga inati
ja futi me dhune te krevati


NE NJE NATE ME SUFERINE
ujku desh te qinte dhine
dhija iku si veriu
para i del xhaxhi ariu
C'ke keshtu moj zonja dhi
-Ujku deshi te me qi
-Po pranove rocken time
ujku s'te prek dot nje qime.


Djemet ane anes vijn
ndonje vajz duan te q..n
po doli ndonje qorre
qe tja mari gojore
Vajzat mende shum skan
ne goj e kan sevdan;)
fytyren e bukur
gjoksin te strukur
keshtu e ka lezeti
ketshtu te do mileti ;)
Eh more djem sa koh e keqe
keto vajzat e sotcme jan bere si dreqe
sta japin mezalla ate shejtan
sikur e kan flori ate aman
Po ne ndonje te plagosur shikojm
per mire ne mendojm :)
skemi qellim qe ta lendojm :p

__________________
HOPE U LIKE IT    :lol:

Offline

 

#4 10.03.2010 03:55:51

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: poezi erotike qesharake

oj ti qik syt e rrospis
a te del boll bishti kacis ..
ti kisha honger vetllat me lug
te kisha shti me naj llug.
nejse ne llug jo po ne llogom
te kisha qi te kisha bo llom


:lol:

Offline

 

#5 10.03.2010 04:09:34

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: poezi erotike qesharake

Lere grua se c`me gjeti
Nuk me bindet me aleti
Ky bandill qe cante rete
Me s`i ngre kryet perpjete

Vjet si kale turfullonte
Grate e fshatit kur shikonte
Sa i shihte bythe zbuluar
Sulej si qen i terbuar

I pushtonte vete te tera
Zgavra,shpella,guva,verra
Fryhej si nje patllixhan
Kur shkonte nen fustan

Sa i vinte mend zanatit
E uronin grate e fshatit
Po sot c`ka qe eshte merzitur
Trup e shpirt i raskapitur

Shikon cupat siseplota
Me shale te buta e te ngrohta
Nuset e bardha si debora
Qe s`i shpetonin nga dora

Grate e reja sisemedhate
Qe i nderronte pernate
Dhe s`leviz te behet burre
Te mbeti vetem per shurre

Ah moj grua moj e grate
Te mbeti burri kaq thate
Megjithese mend s`te ngop dot
Por dikur s`kam qene si sot

Ishe trim dhe djale i hedhur
Pak usta per te zgjedhur
Buzeqeshja me te tera
Mjaftonte qe tu hante verra

Por me shume doja grate
Vithe gjera sise medhate
Por dhe cupat shume i desha
Nuk i lija virgjeresha
Mazallah mbetcin me barre
I therrja i beja varre
Nuset e reja me naze
Thoja si qofte taze

I ndukja me buze e dhembe
Sa ngrihej fshati ne kembe
Isha bej me mall me toka
Po beja dhe c`me thosh koka

Ne Zagori dore e pare
Me sejmere e hyzmeqare
Kisha kuaj lope e dhen
Edhe gra me shume se qen

Vete i ujdisja te tera
C`me tha koka e s`e bera
Ne Europe s`lashe vend pa pare
Kuplarate i mora mbare

Shijova bionde gjeramane
Meskeputurat persiane
Rreth e qark iu solla botes
Por ne France lash mendt e kokes

Offline

 

#6 10.03.2010 04:11:30

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: poezi erotike qesharake

SEKS

Sapo të pashë ty u mrekullova,

E zhveshur krejt m'i ndeze zjarr dëshirat.

Kam bredhur shpesh në nudot femërore,

Sonte ti je m'e mira ndër të mirat.

Offline

 

#7 10.03.2010 04:21:55

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: poezi erotike qesharake

Për here të parë
ne chat kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E kështu filloi chati
nicku i parë ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hasan"
Po dhe hasan kur e vuna
me ecte muhabeti vec me cuna
me iku truni duke menu
s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjatë ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe një ditë shum u mendova
veten time keshillova
A mar naqe te rafte pika
këtu ecka vetëm romatika
Thashe se mos më shkon ky niku
e vuna Hasan_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna nje dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me pëlqeu fare
kishte qenë një katunare
s`dinte tjetër vetëm një e dy
me sill një fotografi
Hajt mo thash po ja baj qejfin
ka njerz qe për dashni vdesin
jo si une qe per pune nje ore
e zuna gocen dashnore.
Per scanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
fotografite i scanova
edhe goces ja dergova
Po me von me zu belaja
Gocen e zuni sevdaja
Donte te me bante për vete
po si ju thash nuk me pelqente
AA po se harrova tju them
Unë ne Angli kam zan ven
Ajo mua me mashtroj
Me tha se rrinte ne velipoj
Po foton kur e pa
nderroj mendje dhe me tha
Hasan do të te them diçka
Rreth e rreth ma rrotullonte
ne fund tha ne Angli jetonte.
Si gjithmon për kontaktim
ajo kishte e-mailin tim
Po me von se ca me ngaterronte
donte te me telefonte
Hajt thash prap po bej nje gabim
dhe ja dhashe numrin tim
Mu duk vetja krejt rrote
se ishte muhabet kot
Me ket peshk u merzita
dhe kompjuterin e fika
Nga qe ishte kohe e mirë
dola n`ballkon me pi i birre
Sa dola tek dera e ballkonit
me ra zilja e telefonit
Edhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jetë ndonjë psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qene ajo
He,, me tha,, ckemi mire
mu ba drita erresire
mu duk vetja ne shkretetire
Mir... i thash...ti ca bane
mu duk shpia kasaphane
Kshu filloi muhabeti
qe nuk kishte pik lezeti
Telefonin e fika
mu rikthye sërish drita
E mbylla numrin e vjeter
shkova e bleva numer tjeter
Thashe nga sot mos paca fat
ky do jete numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashe do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
E vuna "kiss_of_the_day"
Nga ajo ditë ne chat lash nam
u bo chati kasaphane
Të gjitha gocat me flisnin mu
më thonin: Hi, How are you?
Shumë idjota rrinin duke share
tregonin veten katunare
Operatoret o ban xheloz
se u njofta si tip serioz
Nuk kishin ca me than
po përdit ma banin ban
Nje dit I had a fight
Me një "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ato ne auto kick
Thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
Nderrova nickun se u bo nami
dhe e vuna prap "hasani"
Nje dite me ftoi njena
me tha hajde tek #tirana
Aty gjeta nja pese vete
tu bo i dor muhabet
nuk kaloi as nje ore
me vunen operator
Mbas ca kohesh e hapen thesin
e ma hoqen mua accessin
Ai ishte chat gomistash
stafi i tije ishte staf sexsistash
per arsye personale
mu desh me than ca fjale banale
Tani me eshte bere zakon
dashnoret i baj koleksjon
I marr të gjitha perdore
momentalisht kam katër dashnore
Kjo pra është historia ime
me te drejta dhe gabime
gjithashtu me shumë shkurtime


this is so coolAA :lol:

Offline

 

#8 10.03.2010 09:31:35

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: poezi erotike qesharake

na knaqe moj sexygirl

Offline

 

#9 03.08.2010 12:49:22

karipunetor
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2010
Posts: 12

Re: poezi erotike qesharake

[googlevid][/googlevid]

Offline

 

#10 03.08.2010 21:26:55

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: poezi erotike qesharake

ohhhhhhhhhhhhhh sexy girl ti me poezi po  naj qon karin leje ma me ba seks me ty sdin te ulet fare ,.

Offline

 

#11 29.09.2010 23:11:46

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Re: poezi erotike qesharake

nese keto jane punime vertete tuat ateher ti ke prirje. ne vendin tend do  te provoja ti koleksionoja dhe ti botoja. E une do te ti kisha gjetur edhe bleresit me shumice...
Have a nice day and enjoy yourself

Offline

 

#12 01.10.2010 05:21:43

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: poezi erotike qesharake

sexygirl wrote:

--------------------------------------------------------------------------------

Macja donte te martohej
po kish frike se mos gabohej
dy macok nga pas i vinin
donin macen qe ta qinin
me te bardhin ajo shkonte
me te ziun nuk pranonte
dhe i ziu nga inati
ja futi me dhune te krevati


NE NJE NATE ME SUFERINE
ujku desh te qinte dhine
dhija iku si veriu
para i del xhaxhi ariu
C'ke keshtu moj zonja dhi
-Ujku deshi te me qi
-Po pranove rocken time
ujku s'te prek dot nje qime.


Djemet ane anes vijn
ndonje vajz duan te q..n
po doli ndonje qorre
qe tja mari gojore
Vajzat mende shum skan
ne goj e kan sevdan;)
fytyren e bukur
gjoksin te strukur
keshtu e ka lezeti
ketshtu te do mileti ;)
Eh more djem sa koh e keqe
keto vajzat e sotcme jan bere si dreqe
sta japin mezalla ate shejtan
sikur e kan flori ate aman
Po ne ndonje te plagosur shikojm
per mire ne mendojm :)
skemi qellim qe ta lendojm :p

__________________
HOPE U LIKE IT    :lol:

damnnnnn i luv it .........

Offline

 

#13 10.10.2012 21:15:06

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: poezi erotike qesharake

Tematiken e ke te mire por nga krijimtaria i ngjake Lek Plepit lol

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting