FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 06.11.2009 19:15:40

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Të pallosh mësuesen kujdestare...

Besoj se cdo kujt gjate jetes shkollore i eshte fiksuar te qi ndonje nga mesueset qe i kane dhene mesim...e pra une jam nje nga ata megjithese puna ime ndyshon pak se ishte ajo qe me qiu mua.Mbaj mend qe ishte dhjetor por nje dhjetor shume i ftohte dhe une ne ate kohe isha gjimnazist ose me sakte maturant.Ne klase beheshim nja 30 veta dhe raporti ishte nje djale-dy vajza po ce do ,njera me e shemtuar se tjetra,edhe ato dy te mira qe ishin po ishin te fejuara e keshtu qe s'te vente mendja te qije ndonjeren vecse ti bije me dore...Ne ate kohe ne shkolle vinin studente te universitetit qe mbaronin per mesuesi e qe jepnin praktiken.Ne klasen tone erdhi shyqyr zotit nje kryepidh e qe quhej Anila e jepte histori si lende.qe kur e pashe me pelqeu shume ndoshta sepse vishej dhe ne menyre teper klasike dhe vecanerisht kur vishte nje fund te shkurter ma hiqte trurin me ato shalet e bukura dhe me ate ecjen e saj te shoqeruar nga zhurma e kepuceve me taka.

As vet se mora vesh pse me mori zet qe ne fillim ndoshta sepse beja gallata me shokun e bankes ndersa ajo shpjegonte apo ngaqe i shikoja si i fiksuar kofshet kur ishte ulur tek tryeza e saj dhe ajo sic duket e kish vene re kete gje.Ishte pak e eger si karakter po e mire si pidh keshtu qe i falej cdo gje.Nejse kisha vene re se mua me trajtonte keq sa njehere iu pergjigja keq fare.Megjithate kisha kuptuar dicka qe kur se kisha mendjen ajo me veshtronte here pas here.Festat po afroheshin dhe mesuesi une kujdestar nje dite su paraqit ne shkolle...na thane se kishte bere aksident dhe se s'dihej per sa kohe do mungonte keshtu imagjononi ke zgjodhen ne vend te tij...Anilen pra.Tani mendova me vete kjo do me shkaterroje,por isha gabuar. Nje dite kur kisha mbaruar mesimin dhe po kthehesha per ne shtepi filloi te binte nje shi i forte qe me zuri sapo dola nga porta e shkolles...ndersa ecja ndjej ne krahun tim nje makine qe po ecte ngadale dhe qe ndaloi pak para meje.Imagjinoni kush ishte ,mesuesja e historise...deshiron te te percjell deri ne shtepi-me tha ajo.po mire i thashe une e hyra brenda ne makine.Duke ecur rruges filloi te me fliste mbi menyren sesi sillesha me te nejse po e ndjeja qe deshironte te hapte nje bisede me intime,sepse po me pyeste nese kisha te dashur dhe nese kisha kryer mardhenie seksuale ndonjehere-jo.i thashe une,jam akoma i virgjer dhe ndersa po flisnim ndjej doren e saj tek gjuri im e qe po rreshqiste lart avash-avash.

Ne kete moment me mbuluan djerset dhe ajo e kuptoi poziten time e me tha te qetesohesha e ma vuri doren ne mes te kembeve dhe filloi te me ferkonte mikun...e di c'ke me tha,shkojme me pare tek shpia ime,se prinderit kane shkuar ne nje qytet tjeter e keshtu jemi vetem.U ngjitem lart dhe aty filloi festa...ajo filloi te me puthte dhe me zbertheu pantallonat dhe nxorri jashte karin tim qe ishte gjysem i fryre e gjysem i lagur dhe filloi ta thithte si e terbuar.Une ne kete kohe fillova ti ferkoj pidhin po pa i hequr mbathjet e keshtu i futa dy gishta ne pidh duke i levizur me shpejtesi...ajo po renkonte nga kenaqesia dhe per nje moment hoqi karin nga goja dhe me tha tja fusja brenda...ne fillim ja ferkova tek llapat e pidhit pastaj fillova ta qi.e  mbeshteta tek tavolina e guzhines e ndersa e qija po i lepija cicat e fryra nga eksitimi derisa po ja kafshoja...ajo renkonte dhe me jepte shuplaka ne bythe e pak me vone me futi gishtin e vogel te dores ne vrimen e bythes...kjo gje me beri qe te vija e pas pak ja hoqa karin nga pidhi dhe ne kete cast kari filloi te sprucoje  me shpejtesi mbi pidhin e fryre...kari ishte varur dhe keshtu ajo pasi e pastroi nga sperma e mbetur mbi koken e karit filloi ta lepije sa te fryhej.

Degjo me tha -kete here do ma fusesh ne bythe po pa lubrifikant se dua ta ndjej me se mire karin tend...ok i thashe dhe fillova tja fusja ne bythe po e ndjeja qe kari po me dhimbte ndoshta ngaqe vrima ishte e ngushte dhe pa vazelin...ajo ulerinte dhe po ankohej se i dhimbte...te dhemb i thashe ndersa po e palloja...po u pergjigj ajo-atehere ta heq...joooooooooo o u pergjigj prerasi.ti mendo te me qish sa me fort me tha .Kari me dhimbte por nderkohe po me pelqente kjo qirje ndoshta dhe nga renkimet e Aniles .Vryma e bythes po i behej ngjyre vjole dhe une po prishesha...po prishem i thashe...hiqe me tha dhe kur ja hoqa u kthye me fytyre nga une dhe filloi ta fuste karin ne goje e ta thithte...ne kete menyre su mbajta me dhe ja derdha brenda,goja e saj u mbush me spermen time te nxehte e ajo lepiu buzet...Me vdiqe i thashe,ma more jeten,dhe ajo buzeqeshi e kenaqur.Kjo histori zgjati dhe per nja dy muaj te tjere derisa ajo iku ne nje shkolle tjeter nejse ne e frekuentonim njeri-tjetrin dhe sigurisht qiheshim si te terbuar...vazhdon

Offline

 

06.11.2009 19:15:40

AdBot
Advertisements

#2 15.11.2009 02:09:32

sex ledi
i/e regjistruar
Registered: 03.11.2009
Posts: 13

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

un jam mesuese po do doja me mir te qihesha me magjup qe fshin rruget se te ngaterrohesha me nxenesit e mi asht dicka shum e ulet

Offline

 

#3 15.11.2009 16:40:26

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

sex ledi wrote:

un jam mesuese po do doja me mir te qihesha me magjup qe fshin rruget se te ngaterrohesha me nxenesit e mi asht dicka shum e ulet

...epo sex ledi qejfe- qejfe eshte kjo dynja...ajo donte te qihej me mua,c'te keqe ka,4 vjet diference moshe ishin,jo me teper.

Offline

 

#4 31.12.2009 00:56:31

thithesi-i-pidhit
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2009
Posts: 25

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

leterman    me mir eshte me shkrujte aty se eshte fantazi apo enderr eshte e loghikshem  se sa keshtu se kjo eshte fantazi fun e krye shiqoni me mir me qen njeri spontan e jo keshtu se fantazija edhe enderrimete kan nje dallim me realitetin edhe as  nje ketu nuk eshte aq i marr sa me kujtu se vertet te ka ndodhe ty kjo por vetem po e tregon veten se sa poshte je ende

Offline

 

#5 31.12.2009 00:57:14

thithesi-i-pidhit
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2009
Posts: 25

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

leterman    me mir eshte me shkrujte aty se eshte fantazi apo enderr eshte e loghikshem  se sa keshtu se kjo eshte fantazi fun e krye shiqoni me mir me qen njeri spontan e jo keshtu se fantazija edhe enderrimete kan nje dallim me realitetin edhe as  nje ketu nuk eshte aq i marr sa me kujtu se vertet te ka ndodhe ty kjo por vetem po e tregon veten se sa poshte je ende

Offline

 

#6 03.03.2010 15:35:56

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

Pse bre po RREN! pom shtin met than para krejt antareve kty!! :P

kjo 100 % rren osht! i ke pa ne www.tube8.com ose ne www.youjizz.com qisi sene qe jon me msusa edhe me nxenes!! kjo plotesisht rren osht :P po ik shko mshaj naj kun karit e mos qit fore prej veti e me ba si te vertet ;)

Offline

 

#7 20.04.2010 01:59:59

charlii
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2010
Posts: 4

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

a ka naj ngjarje e vertet ktu apo krejt copy paste qeto po du me dit :) e sa per storie jo vec msuse kom qi edhe policenn ama ksi tregimee duhesh me mendu gjat per mi shkrujt Haver :)

Offline

 

#8 11.10.2012 21:07:10

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: Të pallosh mësuesen kujdestare...

kjo eshte kryerrene daku , ti merre me mend e ke perkthy nga italishtja saqe disa fjali te dalin italisht e jo shqip , suksese me mashtrimet e metejshme........

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting