FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.01.2010 20:38:01

Bririxifi
Guest

Mëkate të ëmbëla

Mëkate të ëmbëla

               ° ° °
      Ajo ishte ulur përsëri në vendin tim të përkthyesit pranë derës në krye të autobusit. Herta, kryetarja simpatike e grupit të turistëve. Përsëri nuk e prishi terezinë kur autobusi po nisej dhe unë po kërkoja me sy një vend të lirë. U shty pak në njerën anë të sediljes dhe pa folur më bëri shenjë me dorë të ulesha në gjysmën e lirë të sediljes teke.
     Ideja se përsëri do të rrija ngjitur me të më risolli në përfytyrim të gjitha minutat e djeshme që kalova pranë saj. Minuta tepër erotike, ku thuajse shpërtheva në orgazëm. Ndoshta nuk qe ndonjë gjë e jashtëzakonshme, por ndoshta ishin minuta tepër domethënëse...  Të ulur pranë njëri tjetrit, me kofshët thuajse ngjitur dhe krahët lakuriq që herë pas here fërkoheshin me njëri tjetrin... Dhe herë herë brryli im fërkohej padashur me thithkat e sisëve të saj teksa zemra ime dridhej nga emocionet. Avuj të nxehte më ngjiteshin në kokë kur me bisht të syrit vëzhgoja krahët dhe supet e saj të zhveshura ndërkohë që më dukej se edhe ajo vëzhgonte me bisht te syrit prehërin tim, ku pantallonat e ngushta prej doku të hollë terital linin të dallohej eksitimi i lehtë i pallusit dhe i vezëve... Dorën e djathtë Herta e kish mbështetur lehtazi mbi gjoksin e vet dhe thuajse pa rënë në sy me gishtin tregues përkëdhelte me një ngadalësi eksituese sisën e saj të majtë. Kjo gjë ma ngriti aq shumë temperaturën, sa fillova të përfytyroj sikur dorën time e hodha mbi supet e saj dhe dhe e lashë të shkiste teposhtë ku fillova ti përkëdhel sisën e djathtë të saj... Shikoja bardhësinë e kofshëve të saj dhe përfytyroja sikur i përkëdhelja ato. Duke filluar që nga pulpat e deri në buzë të venusit.  Imagjinoja pastaj sikur fusja pallusin tim mes kofshëve të saj dhe e fërkoja teksa ajo e shtrëngonte fort me kofshë... Dhe duart e mija ja përkëdhelnin me ëmbëlsi gjoksin e rrumbullt si mollë...Dhe buzët tona shkriheshin me njera tjetrën në një puthje ekstaze... Dhe pallusi im futej ngadale në venusin e saj... Dhe... Dukej sikur këto përfytyrime po më çonin drejt ekstazës, por për fat autobuzi u nis dhe mi ndërpreu këto çaste përfytyrimesh të magjishme duke më kthyer në botën reale..." Lëre të djeshmen - i thashë vetes, -po shiko se mos bësh ndonje gafë sot dhe e provokon ! "
     U ula pranë saj, por sado që u mundova të ruaj distancë, sedilja teke i detyronte kofshët tona të takoheshin. Në mënyrë që shpina ime të mos fërkohej me gjoksin e saj u përkula pak përpara duke bërë sikur po shikoja një hartë.
     Sado që mundohesha ta mbaja veten nën kontroll dhe ta harroja kontaktin e kofshëve tona, mëndja më rrihte po aty. Një afsh i lehtë më kish pushtuar... Si do të mundja të shkoja nga Tirana në Elbasan në këtë pozicion sa të ëmbël aq torturues ?!
    - Çfarë harte është kjo ? - pyeti Herta duke u përkulur përpara dhe njëkohësisht duke mbështetur lehtazi gjoksin e saj mbi shpinën time.
     Nuk isha në gjëndje të dalloja nëse ajo e mbështeti qëllimisht gjoksin pas meje apo jo.
     Fillova ti tregoj në hartë vendet nga do të kalonim. Duke më dëgjuar ajo e lëshonte edhe më shumë trupin. Ndjeja se sisët e saj ngjesheshin gjithnjë e më fort pas meje derisa Herta e lëshoi plotësisht trupin.  Drithma përvëlonjëse ma përshkonin shpinën sa herë që për shkak të troshitjeve të autobusit thithkat e sisëve të saj kruheshin pas shpinës sime...
O Perëndi !  Sa shumë dëshiroja që aty ku ndodhej shpina ime, të ndodheshin duart e mija. T`ja mbështillja sisët  me duart e etura, t`ja përkëdhelja deri sa ato të digjeshin prej afshit e pastaj ti përvëloja me puthje të zjarrta. Të  zjarrta si zjarri që po ma digjte kraharorin...
     Kur mbarova shpjegimet me hartën mendova se ajo do të tërhiqej mbrapsht, por nuk ndodhi kështu.
Gjoksi i Hertës vazhdoi të rrinte i ngjeshur pas shpinës sime.
     Në një kthesë të fortë u anuam dhe kur u kthyem në vënd pozicionet e trupave tanë kishin ndryshuar. Sisa e majtë e saj ishte mbështetur pas brinjëve të mija kurse brryli im mbështetej mbi sisën e djathtë të saj.
     Nuk bëra asnjë lëvizje për tju shmangur këtij pozicioni. Kurse Herta… Por jo… As ajo nuk lëvizi...
     Ah, çfarë ?..
     Në kthesën më të parë bëra sikur e humba ekuilibrin dhe e fërkova brrylin pas sisëve te saj. Edhe Herta duket se e kish ruajtur këtë moment per ti ngjeshur më fort sisët e saj pas meje. Tanimë nuk kish më pike dyshimi se ajo lozte qëllimisht dhe po e shijonte lodrën. Thithkat e sisëve i ishin bërë gur të forta. Ishte pa sutjena dhe vetëm bluza e saj tepër e hollë e ndalonte kontaktin direkt mes brrylit tim dhe sisëve të saj të ngrehura...
     Me bisht të syrit vëzhgoja  Festimin, shoferin e autobusit, dhe sa herë qe ai ishte i detyruar të përqëndrohej tek rruga fërkoja gjithnjë e më fort me brryl sisët e Hertës. Ashtu si unë edhe ajo ishte e eksituar dhe ngjishej më fort pas meje kur ja fërkoja gjoksin. Ndjeja drithërimat e saj të kënaqësisë dhe kjo gjë ma shtonte edhe më shumë eksitimin.
     Mundoheshim të mos lejonim të binte në sy afshi që na kish pushtuar. Bënim sikur ishim të përqëndruar tek harta, kurse në të vërtetë të gjitha shqisat tona i ishin dorëzuar kënaqësive erotike që po shijonim në këtë mënyrë kaq të pazakontë. Aty kuptova vërtet se çfarë kënaqësie të jep "molla e ndaluar."
     Ishim marre vesh pa fjalë, vetëm me kontaktin trupor. Hapa edhe më shumë hartën dhe mbulova me të prehërin tim në mënyrë që shoferi shqiptar të mos kuptonte se unë isha eksituar dhe pallusi më ishte ngrehur.
      A thua se i kish lexuar mendimet e mija, Herta futi dorën poshtë hartës dhe më kapi fort pallusin. Njëkohësisht vuri mbi prehërin e vet çantën e saj të madhe të dokumenteve duke më krijuar edhe mua kushte për të futur dorën në prehërin e saj. I ndezur sa më s’ka, nuk humba asnjë çast por nga sipër futa dorën poshtë fundit dhe ja ngjesha fort mbi venus. Minimbathjet e saj nuk përbënin asnjë pengesë për dorën time që fërkonte me epsh venusin dhe mishin e butë ndën të. Poshtë leshit të dendur ndjeja se si i ishin fryre nga kënaqësia buzet e venusit. Hapi paksa këmbët dhe sakaq gishti im i mesit depërtoi brenda. Dora e majtë e Hertës më zbërtheu zinxhirin e pantallonave dhe u fut ndënë mbathje duke realizuar kontaktin direkt lëkurë mbi lëkurë. Dora i digjej  teksa  fërkonte pallusin tim.  Dorën time ia ngjesha fort mbi buzët e venusit  ndërsa  me gisht i fërkoja fort muret e kanalit. Pa lëshuar nga dora e majtë pallusin, dora e djathtë e Hertës erdhi e u vendos në prehërin e saj mbi dorën time, ku filloi ta përkëdhele atë dhe ti mshojë për të ndjerë sa më të fuqishëm gishtin tim në venusin e vet.
     Ishim zhytur të dy në ekstazë të thellë. Nuk e kuptoja dot deri në cilën masë ish eksituar Herta, por ama unë për vete kisha një epsh të tillë dhe po kënaqesha sa nuk isha kënaqur kurrë më parë as duke bërë seks tamam...
    Nuk e mbajta dot më... Kur dora e Hertës pushtoi kokën e pallusit tim dhe e fërkoi duke e shtrënguar fort, ky nuk duroi dot dhe shpërtheu duke ja qullur dorën. Në të njejtën kohë ndjeja sesi venusi i saj shtrëngonte fort gishtin tim. Një sekondë më pas edhe dora ime u qull prej venusit që shpërtheu dhe ai...
     Sytë e Hertës mbetën disa sekonda të perënduar.
     Po të na kish parë Festimi në ato çaste, do të kish kuptuar sakaq nga pamjet e fytyrave tona se ne sapo kishim patur një orgazëm. Por qafa e Krrabës ka aq shumë kthesa saqë, Festimi ishte tepër i zënë me timonin. Qafë Krraba ka kthesat më të mrekullueshme të botës…

              °  °  °

     Edhe pse vështrimet tona takoheshin vazhdimisht, gjatë gjithë kohës që ndodheshim në Elbasan nuk patëm asnjë mundësi për të këmbyer ndonjë fjalë bashkë.
         Mbasdite u kthyem përsëri në Tiranë.  Meqë ishte bërë vonë e çova grupin drejt e në restorant. Herta u vonua pak në holl dhe kur hyri në sallën e bukës erdhi e u ul direkt në tavolinën ku kisha zënë vënd unë, përkthyesja e dytë dhe shoferi. Gjate bukës sa nuk po më përpinte me sy. Mundohesha ti shpjegoja me ndonjë shenjë se duhej të ruante qëndrim normal, por ajo nuk kuptonte. E ku ta dinte ajo se seksi me një turiste mund të na shkaktonte ne shqiptarëve shumë probleme. Ku ta dinte se çfarë është partia dhe çfarë është sigurimi i shtetit, që të merrte vesh edhe çfarë brekësh ke veshur Për fat përkthyesja e dytë nuk ndihej mirë dhe u ngrit shpejt nga buka. I thashë Hertës të vinte në orën 11.00 në dhomën time që ndodhej në katin e fundit të pesëmbëdhjetëkatëshit.
         Po mbaroja së bëri dush kur në orën 10 e 30 trokiti dera. U mërzita kur mendova se mund të ishte shoferi shqiptar që do më thërriste për të pirë ndonjë birrë në tavernë. U fshiva shpejt e shpejt, mbështolla peshqirin rreth belit dhe hapa paksa derën.  Per fat nuk ish ai. Ishte Herta që nuk kish pasur durim të priste dhe kish ardhur më herët.
        - Hë bukuroshe, - i thashë, - erdhe ?
       Zgjata kokën në koridor për të parë se mos e kish parë ndokush që po vinte në dhomën time. Asnjë shenjë. E kapa nga dora dhe e tërhoqa shpejt brenda.
       Pa ja lëshuar dorën kyça derën pas vetes.
       E ktheva nga vetja dhe fillova ta kundroj nga koka deri tek këmbët.
       Kish një trup me të vërtetë të mrekullueshëm. Nuk ishte aspak nga ato manjaket e elegancës. I  kish të gjitha të plota. Faqet, buzët, qafën, supet, gjoksin, vithet, kofshët, pulpët. Dhe të gjitha ishin në harmoni të plotë me njera tjetrën, gjë që nuk ndeshet edhe aq shpesh tek femrat, qoftë edhe kur janë çupa të reja e të virgjëra. Flokët vezullues ngjyrë bakri të hedhura pas, i vareshin gjer në bel duke i mbuluar thuajse gjithë shpinën.
       Edhe Herta po më lante me shikime nga koka gjer te këmbët. Qëndruam një copë herë ashtu duke vështruar njëri tjetrin pa shkëmbyer as edhe një fjalë të vetme. Dikur nuk durova dot më dhe me dorën e djathtë e rroka nga beli duke e ngjitur pas vetes, ndërsa me të majtën i pushtova qafën dhe mjekrën. Ngulëm shikimet në sytë e njëri tjetrit dhe aty lexuam dëshirën e padurueshme që kishim për tju dorëzuar afshit të dashurisë dhe epsheve seksuale.
       Buzët e saj gjysmë të hapura më ftonin. Të mijat digjeshin. Ngadalë ju afruan njëra tjetrës dhe u puqën lehtazi si për të testuar afshin. Edhe buzët e saj përvëlonin. E majta ime rrëshqiti pas kokës së Hertës, ja tërhoqa kokën duke i ngjeshur buzët e saj pas të mijave në një puthje plot epsh, i putha sytë dhe flokët, përsëri buzët që u hapën, me një vrull të ri  i  puthja si i marrosur qafë e gushë, e puthja dhe e kafshoja lehtazi rrëzë qafës e supeve, duart e mija i përkedhelnin belin dhe vithet e rrumbullta ndërsa me të njëjtin epsh buzët tona përsëri gjetën njëra tjetrën. Gjuhët tona zhyten tek njera tjetra duke studiuar si për herë të parë afshin e njëra tjetrës. Na u mor fryma e na detyroi ti shkëpusim për një çast buzët. Qe një moment aq i stuhishëm dhe aq më kish marrë me vete, saqë në kokë nuk kisha më asnjë mendim të qartë. Marr frymë thellë, zemra më rreh fort sikur të kisha bërë vrap, ndjeja gjakun të rridhte me vrull në damarë.
       - Ore ti,- shfryn Herta, që edhe ajo mezi e rregullonte frymëmarrjen, - Qënke fare i paduruar !
       Nuk ju përgjigja, por po e kundroja duke u munduar të përfytyroj ngjyrën e lëkurës së saj në gjoks. Ajo mbështeti buzët e saj mbi të mijat duke më dhënë një puthje të lehtë e të ëmbël. Ashtu vetiu trupat tanë u ngjeshën pas njëri tjetrit. Në duart e mija ndjeja trupin e saj ku fustani i hollë dekolte më hapte oreksin për të parë më shumë. Mjaftonte ti kaloja mbi supe rripat e hollë dhe ta tërhiqja pak poshtë fustanin, që të mund të shihja të plota sisët e saj.
       Sytë  e saj thonin: " Bëje pra, çfar pret ?! "
       I zura rripat me majat e gishtërinjve dhe dhe ja ula gjer tek brrylat. Cicoret e mëndafshta dekolte mezi i mbulonin vetëm pjesën e poshtme të cicave deri  pak mbi thithkat. Pa e larguar vështrimin nga gjoksi kalova duart pas shpinës se saj, i zbërtheva kapëset e cicoreve dhe pa i lëshuar i tërhoqa lehtas nga përpara duke ja zbuluar krejt gjoksin.
       O Perëndi !  Çfare sicash të rrumbullta që kish !  Aq më hutuan, sa harrova tja ul më poshtë rripat e fustanit që i kishin bllokuar duart dhe zhyta buzët mes sisëve duke i puthur ato me ëmbëlsi. Lehtazi i kafshoja me dhëmbë majat e sisëve. Një ofshamë e lehtë kënaqësie i shkau buzëve. Me dorën e majtë i mbaja të pushtuar belin e hajthëm dhe pa i shkëputur buzët nga thithkat e sisëve, me të djathtën i ula poshtë fustanin që ra në dysheme e u shkel nga këmbët tona. Futa dorën mes kofshëve dhe fillova ti nduk  lehtë duke filluar nga gjuri e duke u ngjitur ngadalë lart deri sa hasa në minimbathjet e mëndafshta. Perpara se ajo të bënte ndonjë reagim futa dorën nën mbathje e ja mbështolla venusin e lagur me pëllëmbë. Herta lëshoi një tjetër ofshamë kënaqësie. Për disa çaste ja fërkova venusin, me dorën tjetër i përkëdhelja buzët e eshkura,  gjuha ime lozte me thithkat e ngrehura të cicave...
       Me të djathtën Herta më hoqi peshqirin me të cilin isha mbështjellur pas dushit duke më lënë lakuriq para syve të saj të etur, me të majtën filloi të më fërkojë pallusin dhe vezët kurse me të djathtën më përkëdhelte vithet. Një valë e furishme epshi më pushtoi. Doja edhe unë të rënkoja prej qejfit, por zëri më qe tharë në grykë. Trupat tanë ngjisheshin fort pas njëri tjetrit, gjoks mbi gjoks, bark mbi bark, kofshë mbi kofshë. Më hodhi duart në qafë dhe u var e tëra pas meje. Buzët tona përsëri u takuan në puthje epshore, dhëmbet e saj kafshonin lehtë gjuhën time. Palloshin ja fërkoja mes shalëve të nxehta dhe me duar i ndukja pa prerë bythët topolake. Shalët e saj ma shtrëngonin fort palloshin. Me padurim ja hoqa brekët. Ajo hapi këmbët, unë u ula pak dhe ja drejtova palloshin venusit të saj. Koka e palloshit fërkohej e kruhej me leshtë kaçurrel. Herta i hapi edhe më shumë këmbët. Ngadalë i shtyva brënda kokën e fryrë te palloshit dhe fillova ta rrotulloj në të gjitha drejtimet duke i kruajtur kanalin.  Herta  filloi  të ofshante me zë të lartë.
      - Mos ! - i thashë, - ule zërin se na fike ! "...
       Herta ishte shumë e ngushtë, thuajse sikur sapo kish humbur virgjërinë. Ngadalë, duke e shtyrë pallusin para e mbrapa ja futa edhe më thellë. Nuk prisja dot deri sa ta çoja në krevat por e shtriva në dysheme aty ku ishim. I ngrita këmbët dhe ja mbeshteta në supet e mija duke ja shtyrë më thellë palloshin. Ngadalë e tërhiqja para e mbrapa duke e shoqeruar me kolpo të lehta. Herta ofshante me ritmin e kolpove dhe kafshonte buzët e veta prej epshit.
      - Më thellë! - tha, - nuk mundesh më thellë ?
       I futa duart ndënë vithe duke ja ngritur venusin drejtpërdrejt në nivelin e pallusit, Herta i hapi këmbët plotësisht, asnjë pengesë që pallusi të futej brënda në gjithë gjatësinë. Ky ishte eksituar e forcuar aq shumë, saqë kish arritur gjatësinë maksimale. E shtyta pallusin fort. Një klithmë e fortë dhimbjeje i doli.
      - Të dhëmbi ?- e pyeta.  - Jo jo, - rënkoi, - më fort të lutem ! ...
       Me sa duket më tepër nga kënaqësia sesa nga dhimbja pas çdo kolpoje të pallusit ajo klithte. Epshi i saj më kish rrëmbyer edhe mua me vete.  Edhe unë lëshoja ofshama të lehta me ritmin e kolpove. Duart e mija punonin shalët e Hertës, duart e saj punonin here sisët e veta e herë sisët e mija.. Këmbët i pështolli rreth shpinës sime dhe me thembra më godiste bythët. Buzët e venusit u mblodhën fort pas pallusit. E kuptova se ajo po arrinte pikën kulminante ndërkohe që edhe mua më ishte rritur së tepërmi temperatura. Edhe unë e ngrita zërin e rënkimeve, kolpot i jepja me të forta, gishtat i ngulja më thellë në tulet e vitheve. Edhe Herta por edhe unë dëshironim që palloshi të depërtonte më thellë në venusin e saj të etur. Rrëmbeva një jastëk dhe ja vura poshtë bythëve. Po më thellë se aq nuk kishte më. Ofshamat tona u bënë më të forta. Duart e mija u ngulën të etura në cicat e saj, po ndonëse ja shtrëngoja fort ajo nuk ndjente më dhimbje, përkundrazi kërkonte tja shtrëngoja më fort. As unë nuk ndjeja më asnjë lloj dhimbjeje kur i jepja kolpo dhe bolet e mija përplaseshin fort pas bythëve të Hertës. Përsëri buzët tona gjetën njera tjetrën, u zhytën me epsh tek njera tjetra, kafshonim gjuhët e njëri tjetrit, trupat tanë kapërtheheshin pas njëri tjetrit si bimë kacavjerrëse thua se po shkriheshin me njëri tjetrin në këtë ekstazë të gjatë.., ngjisheshim më fort pas njëri tjetrit, përkëdhelnim, fërkonim dhe nduknim njëri tjetrin në çdo pjesë të trupit, plot epsh kafshoheshim dhe thitheshim duke u munduar të mos linim shenja dhe të dy arritëm thuajse njëkohësisht pikën kulminante e shpërthyem. Një kënaqësi e patreguar më rridhte vrullshëm nga maja e kokës deri në majë të pallusit bashkë me spermën. Herta dridhej e rënkonte si mos o zot. Buzët e venusit më thithnin pallusin thua se donin të shtrydhnin prej tij edhe pikën më të fundit të spermës. Për disa çaste mbetëm të kapërthyer me njëri tjetrin dhe shijuam  ekstazën dhe orgazmën...
       Tërhoqa pallusin që ende nuk ishte shkrehur dhe e fshiva me peshqirin e lagur.  I lodhur u hodha mbi krevat dhe u shtriva në shpinë të marr veten.
       Po nuk kish qenë e thënë. Sepse Hertës nuk i ishte shuar zjarri plotësisht. Me duart e vogla filloi të më fërkojë përsëri bolet dhe karin, që edhe pa këto fërkime ishte akoma gjysmë i ngrehur. U shtri në brinjë dhe u rrotullua me fytyrën drejt prehërit tim dhe prehërin e saj drejt fytyrës sime. Prej fërkimeve pallusi u forcua dhe më shumë dhe filloi përsëri të më dhuronte kënaqësi të ethshme. Me një dorë fillova ti fërkoj bythët dhe me tjetrën mishrat e butë mes shalëve. Herta filloi të më puthë e kafshojë lehtë pallusin. Kjo gjë më kënaqte aq tepër, saqë thuajse nuk i ndjeja dhimbjet e kafshimeve. Buzët e mija shetitën ethshëm mes shalëve të Hertës duke e bërë atë të përdridhet si qingji në hell prej qejfit. Lehtas fillova ti kafshoj buzët e venusit... Oh, oh, çfarë qejfi i patreguar... Herta më pushtoi me gojë kokën e fryrë të pallusit dhe filloi ta  thëthinte fort plot epsh. Herë e linte palloshin të futej thellë në gojën e saj dhe herë e nxirrte duke mbajtur brënda vetëm kokën, e kafshonte lehtasi dhe e linte përsëri të depërtonte thellë në gojë, e lëshonte të tërhiqej ca mbrapsht, si meduzë ja shtrydhte dhe thëthinte kokën me buzë... Nën një ritëm mesatar vazhdonte me këto veprime duke më bërë të rënkoj prej epshit më keq se ajo. Nuk e kisha provuar ndonjë herë dhe nuk e kisha menduar se seksi me gojë me një femër qejflije ishte kaq drithërues. Edhe une rrasa buzët mbi venus dhe ngadalë nisa ta qij me gjuhë dhe tja kafshoj lehtë lafshat e pidhit. Një dorë e saj më fërkonte bythët, një dorë më fërkonte bolet dhe me gojë luante rolin e një pidhi të përvëluar për kar. Ma puthte karin e bërë kërcu, ma kafshonte, ma thithte si e marrë... Po marrëzia më kish zënë edhe mua. Edhe gjuha ime e luante me afsh rolin e një kari të përcëlluar për pidh. Ja rrasja sa më thellë, ja kruaja e lëpija kanalin, ja kafshoja si i çmendur lafshat e pidhit, me një dorë i fërkoja bythët e me tjetrën i punoja cicat. Për një çast ma lëshoi palloshin nga goja dhe tha:
- Mjaft me gjuhë, më fut gishtat! 
      Dhe sakaq e futi përsëri karin në gojë... I futa një gisht, por duke parë se ajo ishte hapur shumë i futa dy e më pas tre gishta dhe fillova tja kruaj fort kanalin nga të gjitha anët. Ofshamat e Hertës pothuajse ishin kthyer në ulurima, por edhe unë me zë të lartë po rënkoja... Ooooohhhhh, çfarë ekstaze! Shumë më marramendëse se e para. Aq thellë kishim rënë në këtë ekstazë sa nuk e kuptonim se prej epshit po e çirrnim njëri tjetrin me thonj. Trupat tanë kapërtheheshin fort dhe ngjisheshin me njëri tjetrin, ngjisheshin dhe fërkoheshin, fërkoheshin dhe shkriheshin me njëri tjetrin.
Fillova përsëri ta qija me gjuhë dhe me duart e ethshme ti fërkoja e ndukja bythët dhe shalët. Herta vazhdonte të më thithte e kafshonte karin. Dikur nuk po duroja dot më.
     - Kujdes - i thashë, -  po prishem.
      Po Herta nuk e prishi terezinë dhe në vënd ta hiqte karin nga goja, filloi ta rraste më thellë atë, ta thithte dhe kafshonte më fort duke ma shpejtuar orgazmën. Ndjeva spermën që po grumbullohej për të shpërthyer.  Duke u dridhur prej epshit u prisha me vrull. Ku kishte qenë gjithë ajo spermë . Sikur të kisha pasur dhjetë vjet pa e derdhur, jo sikur sapo kisha pasur një orgazmë para njëzet minutash. Një kënaqësi e parrëfyer lexohej në sytë e Hertës teksa   rrufiste spermën... Vazhdoi të ma thithte karin ndonëse ky dalëngadalë po shkrehej dhe rrëgjohej. Ma lëshoi vetëm kur ky tërë ai pallosh njëzet cantim i gjatë dhe i trashë si misër hibrid erdhi dhe u mblodh sa një bilbilush... Edhe unë ndjeva spermën e saj të rridhte rreth gjuhës sime. Në kondita normale sperma e femrës ka erë të rëndë, por në atë epsh që më kish pushtuar mua ishte si erë trëndafili. Vazhdova ta qij me gjuhë derisa gjuha ime ja kish lëpirë të gjithë spermën. Ja kafshova edhe një herë lafshat e pidhit dhe i largova buzët nga ai vend magjik. Ngadalë krahët tanë e lëshuan atë përqafim të ethshëm dhe trupat tanë u shkëputen nga ai kapërthim epshor... U shtrimë në brinjë përballë njëri tjetrit dhe mundoheshim të rregullonim ritmin e frymëmarrjes...  Shikoja trupin e saj të mrekullueshëm dhe përsëri mbushesha plot epsh, shikoja cicat e rrumbullta dhe doja ti haja ato, shikoja kofshët e derdhura dhe doja ti mbuloja ato me kafshime, shikoja lëkuren e saj të bardhë dhe doja ta mbuloja me puthje të ethshme... Mes shalëve të saj gjysëm të hapura i shikoja pidhin buçko dhe doja ta qija përsëri, ta qija pa pushim dhe të shihja se si ajo kënaqej nga të qirët, ta qija dhe të dëgjoja se si rënkonte nga qejfi. Ta qija dhe vetem ta qija. Ta qija pa pushim me të njëjtin epsh ... Por nuk kisha më fuqi... Eh, iku rinia e pamposhtur dhe e palodhëshme. Isha plot 44 vjeç asokohe… Dora ime u shtri mbi pidhin e saj dhe gishtin e mesit ja futa brenda. Dora e saj pushtoi karin dhe bolet e mija dhe ngadalë na zuri gjumi në atë pozicion për tu zgjuar përsëri në orën 4 të mëngjesit dhe për tju lëshuar njëri tjetrit nga e para në një qirje epshore për gjysmë ore pa pushim...
        Ndonëse përsëri fjetëm një orë, zgjimi na gjeti të lodhur, sikur të kishim tre netë pa gjumë. Megjithatë kur hymë në dush, avujt e ngrohtë sikur na e morën lodhjen, nga fërkimet erdhëm përsëri në qejf, kari mu bë dru dhe epshi na pushtoi të dyve. Këmba e djathtë e imja u fut mes shalëve të Hertës dhe këmba e djathtë e saj u fut mes shalëve të mija. Cicat e saj ngjisheshin dhe fërkoheshin me cicat e mija. E puthja dhe kafshoja lehtë rrëzë qafës dhe kur goja e saj mu afrua, buzët tona u ngjitën me epsh  të patreguar. Karin ja fërkoja me leshin sipër pidhit dhe bolet fërkoheshin me lafshat e pidhit. Duart e mija fërkonin e nduknin bythët e Hertës, të sajat nduknin bythët e mija. Gjurin ja fërkoja lart e poshtë mes shalëve, i mshoja dafllakut të saj fort me gju sikur doja tja fusja gjurin brenda. Herta u kthye me shpinë nga unë. Gjoksi im u ngjit pas shpinës së saj, buzët e mija në qafën e saj, duart e mija nduknin e fërkonin cicat e Hertës, karin ja zhysja e fërkoja mes shalëve dhe tuleve të bythëve. Herta u përkul dhe vuri duart duke u mbajtur mbi rrubinetat. E mbërtheva prej shalësh dhe e tërhoqa  me fort duke i ngjeshur bythët e saj më fort pas koqeve të mija.  Ja shëtita karin  mes shalëve deri sa ky erdhi u forcua e u bë dru. Pa qenë nevoja që ta drejtoj, palloshi e gjeti vetë rrugën. Depërtoi mes lafshëve të pidhit dhe u zhyt në pus.  Nuk qe nevoja tja fusja ngadalë sepse pidhi i saj ishte qullur dhe hajdari im shkau direkt brënda në të gjithë gjatësinë... E qija me kolpo dhe kështu jo vetëm kari më kënaqej, por edhe bolet kënaqeshin shumë duke u përplasur pas kofshëve të Hertës. Lehtas i kafshoja qafën e rrumbullt.  E qija dhe e ngjishja  fort pas vetes duke i fërkuar herë cicat e herë shalët. Herta  rënkonte me ofshama... Edhe unë rënkoja me zë prej epshit të fortë. E qiva lopthi sa u shqepëm, por  ndonëse  nga  kënaqësia të dy  po shkriheshim si të babëzitur për seks  në këtë pozicion, unë  nuk po prishesha. Sperma kishte mbetur diku në mes të rrugës. Ndonëse e kruaja karin fort me kanalin dhe leshtë e gjatë të Hertës, ndonëse Herta kish ardhur plotësisht në qejf dhe me muskujt e pidhit ma shtrëngonte dhe thithte karin si mos o zot... Ishte hera e parë që më ndodhte një gjë e tillë, që të shkrihesha nga qejfi duke qirë dhe të mos nxirrja asnjë pikë spermë...  Dikur  u  kujtuam se  ishim  vonë, e ndërpremë qirjen në mes, shplamë gjenitalet shpejt e shpejt , u fshimë dhe u veshëm...
     Tek dera deshëm të putheshim dhe një herë para se të zbrisnim. Por nga një puthje e lehtë, ajo u shndërrua në puthje të nxehtë dhe nga e nxehtë në një puthje epshore me gjuhë. Duart e mija dolën shëtitje mbi belin, bythët dhe kofshët e Hertës duke ja fërkuar me afsh. "Hajde të ikim " - tha ajo me një zë lutës ndërkohë që bënte të kundërtën; më hidhte duart në qafë dhe ngjishte e fërkonte fort trupin e saj pas trupit tim. Përgjigja ime ishte rrasja më thellë e gjuhës në gojën e saj, futja e një dore mes shalëve dhe fërkimi i pidhit të saj nga sipër brekëve.
     - Jemi shumë vonë,  - tha përsëri Herta ndërsa unë i futa dorën poshtë llastikut të brekëve  dhe  fillova ti hiqja brekët. Zhyti gjuhën në gojën time. Buzët tona u shkrinë plot epsh me njëra tjetrën. Brekët e saj ranë poshtë dhe unë pa humbur kohë ula pantallonat dhe brekët e mija duke e lënë karin e bërë përsëri kërcu të zhytej mes shalëve të saj dhe duke e  fërkuar njëkohësisht me kurrizin e fryrë të piçkës... Mendimi se ishim vonë dhe duhet të dilnim menjëherë nga dhoma na e shtonte edhe më shumë epshin.
     - Të lutem ikim , - tha me zë të fikur teksa ma mbërtheu karin me të dy duart, ma shtrëngoi një herë fort dhe me padurim e rrasi në dafllakun e saj  të etur. I futa duart poshtë bythëve dhe e ngrita hopa. Ashtu hopa siç e kisha e mbështeta në mur e fillova ta qi me kolpo.
     - Mos të lutem, jemi vonë! - rënkonte Herta teksa ma shtrëngonte më fort përqafimin, më kafshonte më fort supet dhe si një meduzë mi shtrëngonte më fort muskujt e pidhit rreth karit. Unë i ndukja pa prerë bythë e shalë dhe me gojë i thithja majat e cicave... Erdha shumë shpejt në kulm... Kur e pa se po prishesha me tha që të mos ja derdhja spermën brënda pidhit, por nëpër shalë.   
-    Përse ?  - e pyeta. - E kam shume qejf këtë gjë,- tha.
Në momentin e duhur e tërhoqa karin dhe ja hodha spermën mes shalëve. Një ofshamë kënaqësie rrodhi buzëve të Hertës. Me dorë fërkoi shalët duke i lyer me spermën e ngrohtë dhe ashtu me shalët e spermosura e kaloi gjithë ditën... U veshëm shpejt, lamë duart, morëm valixhet, shkëmbyem një puthje të shkurtër dhe dolëm me nxit nga dhoma.

              ° ° °       
     Kur dolëm ne të tjerët kishin mbaruar mëngjesin, kishin pirë dhe kafen dhe po na prisnin tek autobusi para shkallëve të hotelit.. Pa humbur kohë hipëm dhe i dhashë urdhër shoferit të niseshim.
Herta deshi përsëri të ulej në një sedilje me mua, por i thashë të ulej në vendin e saj sepse ndryshe do të binim në sy dhe sigurimsat këto gjëra ruanin.
        Rruga deri në amfiteatrin e Apollonisë kaloi pa ndonjë gjë të veçantë. Kur unë po u flisja turistëve për historinë e themelimit të qytetit antik, Herta që ishte ulur bashkë me të tjerët tek shkallët e gurta të teatrit të lashtë, thuajse nuk mi ndante sytë. Dreqo punë, mendova. Do na nxjerri bojën kjo dreq. Ndërkohë më ra në sy diçka tjetër. Eva, një gjysmëbjondinë bukuroshe që ishte ulur bri Hertës, shikonte tepër shpesh në mënyre zhbiruese Hertën dhe nganjëherë shihte edhe në drejtimin tim. Do të ketë kuptuar diçka shejtanja, mendova. Po nuk ja pata frikën. Prej saj nuk besoja të më vinte ndonjë e keqe.
         Të dyja me minifunde, të ulura pranë njëra tjetrës, krijonin një pamje tepër ngacmuese për cilindo mashkull. Që të dyja kishin kofshë tepër të bukura dhe syu nuk dinte ku të ndalej më parë, tek shalët e Hertës, apo ato të Evës. Edhe ato e dinin forcën tërheqëse të këmbëve të veta dhe nuk linin rast pa shfrytëzuar për ti zbuluar kofshët e tyre thuajse deri tek brekët.  Sigurisht që me Hertën  nuk  më lidhte asgjë serioze përveç kënaqësive dhe epshit seksual, por për çudi bëhesha ca si  xheloz  kur kamerierët apo meshkuj të rastësishem ja ngulnin sytë shalëve të Hertës dhe nuk ja shkisnin për asnjë moment. Dhe ajo duke e ditur fare mirë se po ja shikonin shalët, ndryshonte pozicion duke i zbuluar ato më shumë.  Mirë xhanëm me Hertën,  po për Evën  përse bëhesha xheloz kur ja shihnin shalët.  Me të vërtetë e çuditshme.  Nuk mund ta mohoja se edhe Eva ishte një femër tepër simpatike, por as që më kish shkuar ndërmend që të bëja  seks me të, pra muk kisha pse bëhesha xheloz.  Megjithatë shpesh e zija veten në befasi duke u bërë xheloz nga vështrimet  e meshkujve  adresuara shalëve dhe cicave të vogla , por të ngrehura të Evës.
      Por ajo që filloi të më çudisë e të më shqetësojë disi ishin vështrimet e shpeshta që ndërronin Herta dhe Eva me njëra tjetrën. Shikime të ngulta hulumtuese. Dhe kur shikimet u takoheshin të dyja buzëqeshnin si të zëna në faj... Mos ndoshta janë gjë lesbike - mendova...
      Si hëngrëm një drekë  shumë të shijshme në Fier vazhduam rrugën për në Sarandë ku arritëm aty  nga  ora gjashtë pasdite. Meqë kishim edhe dy orë kohë sa të hanim darkë, grupi  u  shpërnda  për të vizituar qytetin seicili për hesap të vet. Unë shkova deri në Degën e Brëndëshme të merrja leje-kalimin për në Butrint dhe Ksamil, pasi ato ishin zona kufitare dhe duhej leje nga Dega.
      Në të kthyer ndalova në njërin nga lokalet buzë shëtitores ku kisha dashnore një kamariere që quhej Zina, grua e martuar, pesë vjet më e vjetër se unë, të cilën e palloja sa herë shkonim në Sarandë.
      Në lokal ndodhej edhe  një grup nga turistët dhe midis tyre ishin edhe Herta me Evën dhe përkthyesja dublante. Ma bënë me dorë dhe unë shkova drejt tyre. Herta më bëri vënd sakaq mes saj dhe Evës, ku unë solla një tjetër karrike dhe u ula.
      Një pickim i fortë në brinjë më detyroi të shtrëngohem fort për të mos u ngërdheshur nga dhimbja. E kush mund të ish tjetër veçse Zina, e cila më ish afruar nga pas duke më pëshpëritur në vesh:
     - Hë more qejfliu dreqit, nuk të pëlqejnë shalët e mija, po dashke edhe shalë gjermankash ?!
      Mua më fliste, po shikimin inatçor e kish ngërthyer mbi shalët e Hertës, ngjeshur pas këmbës sime dhe zbuluar sa nuk po i dukeshin brekët.
      - Ik, o të marrtë e mira megjithë kunjat e tua! - i thashë për të mos i rënë në sy Melit përkthyeses, e cila kish ngulur sytë në mënyrë dyshuese mbi ne. Meli nuk dukej vajzë e keqe, po ishin kohë të këqija dhe nuk guxoje ti zije besë kujt. Shkoje dhjamë qeni për një fjalë goje, jo më të të spiunonin se ke bërë seks me një turiste, apo qoftë edhe me një kameriere duke rënë në sy të turistëve si një përkthyes i vendit marksist - leninist, por që bën dashuriçka me kamerieret e martuara duke qenë edhe vetë i martuar e me fëmijë. Meli ishte një beqare e kaluar rreth 39 vjeçe, shëndetligë dhe me një nga ato pamjet e lodhura e të ftohta të fytyrës, prania e të cilave të krijon një lloj bezdie dhe boshllëku..
      Femrat janë vërtet vëzhguese të holla e nuk u shpëton gjë kollaj. Të njëjtin shikim i hodhi edhe Herta Zinës, ndërkohë që si për ti provuar epërsine e saj më hodhi dorën mbi kofshë me shumë intimitet. Zina ma shtrëngoi  edhe një herë pickimin dhe u largua duke tundur vithet në mënyrë provokuese.
      Mezi e mbaja veten të mos qesh me inatin e saj të inskennuar, thua se vërtet ishte e lënduar në kulm nga një dashnor, me të cilin takohej vetëm gjashtë apo shtatë herë në vit dhe bënte thjesht seks, sepse edhe kur takoheshim skutave të përshtashme, flisnim tepër pak, pasi ishim të okupuar thuajse vetëm me kënaqësitë seksuale.
      Pas pesë minutash e pashë të ma bënte me shenjë nga banaku që ta ndiqja pas. Sa kur të më bënte shenja më ashiqare e të bija në sy të Melit, nuk hezitova ta ndjek pas deri jasht në koridor e më pas deri në banjon e grave të katit të dytë të lokalit.
      Sapo u futa në parabanjë, Zina i vuri shulin derës dhe më kapi nga koqet duke mu gafurrur:
     - Do ti këpus koqet po shkove me atë gjermankën që të fërkonte shalët. Kur vjen në Sarandë veri kyçin  koqeve, se janë të mijat!
     - Shshsht! - i thashë duke e mbërthyer nga bythët, - nuk ma jep ajo mua piçkën, ajo është 20 vjeçe, unë 44, - duke e ngjeshur pas vetes dhe duke i ngjitur buzët me të sajat në një puthje të ndezur e të gjatë me gjuhë. Gjithçka rrodhi rrufeshëm. Nuk u mor vesh se si pa i shkëputur  buzët u zbërthyen pantallonat dhe si ranë në tokë brekët e Zinës, si  u gjendëm të ngërthyer, ajo në hava dhe e mbështetut pas murit, me këmbë të kapluara pas bythëve të mija, me krahët rreth qafës sime, unë me duart poshtë bythëve të saj dhe me pallën e zhytur brenda duke e qirë me kolpo të forta. Sapo e shkëputëm atë puthje të ethshme, Zina mi ngjiti buzët në qafë, më kafshoi fort dhe nuk po e lironte kafshimin.
     - Më lësho se do të të kafshoj cicat! - i thashë dhe sakaq ja ngula dhëmbët mbi thithkë.
     - Mos më kafsho se ma sheh burri! - u ngut të më thotë, ndërkohë që vazhdoi të ma shtrëngojë përqafimin dhe shtrëngimin e muskujve të pidhit rreth palloshit.  U qull  shumë shpejt dhe sakaq u prisha edhe unë, por Zina kërceu poshtë vrrulltazi.
     - Më fike që ma derdhe brënda, se jam shumë aktive sot, - më tha dhe vrapoi të urinojë në banjë. I qulla shaminë me ujë (asokohe mbanim shami lecke se nuk kishim prej letre si sot) dhe ja dhashë të pastrohej.
       Dikush tentoi të hapë derën. Një hije u ngjit pas derës me xham akulli dhe po priste. Nuk kish rrugë tjetër, pasi ishte vetëm një banjo. Zina u fut në banjo dhe unë hapa derën.
     - Uuu, po kësaj çi thonë?! - tha gruaja pas dere, një plakë shamizezë që më vështroi me sy të zgurdulluar.  - Po laja pak duart se ishte zënë banjo e burrave, - i thashë  dhe u zhduka pa e zgjatur muhabetin, para se të ntrashej.
      Ndërkohë grupi i turistëve dhe Meli ishin larguar për në hotel. U nisa edhe unë për atje se po bëhej vonë për darkën dhe më duhej të isha gjithmonë para turistëve në lokal për të parë nëse çdo gjë është gati.
      Darka kaloi qetësisht. Herta dhe Eva ishin ulur në një tavolinë me një çift plak që seç i ankoheshin  pse ne ndryshuam pak programin për të nesërmen kurse unë isha ulur me Melin dhe një turiste llafazane me profesion mësuese. Herë herë shkëmbenim shikime me Hertën. Kisha përshtypjen se Meli më vëzhgontë kur shkëmbeja shikime me Hertën. „Kjo dreq„  mendova,  „mos ka rënë në dyshim?„
      Gjatë darkës na lajmëruan se në tavernë do jepej një shfaqje e shkurtër nga një grup folklorik. I lajmërova turistët dhe ata ishin të gjithë të interesuar të shihnin pak folklor shqiptar. Kështu pas darke kaluam në tavernë. Një çift austriak më ftoi në tavoninën e tyre. Burri, që quhej Ëalter, ishte me profesion kasap dhe pinte shumë alkol. Kish pirë disa dopio raki dhe uiski gjithë ditën, kurse aty po pinte verë.  Pa u ulur unë mirë akoma, u afruan edhe Herta me Evën, që zunë edhe ato vend me  ne.
      Morëm një shishe verë kabërnet dhe një merlot, të cilat i zbrazëm shpejt të nxitur edhe nga tonet e larta të muzikës. Morëm dy të tjera, po edhe ato u mbaruan shpejt. Kur morëm edhe dy Ëalteri më në fund u dorëzua. Ndenji dhe pak e u largua për të fjetur. E shoqja, Beatriksi, një kollose mbi 100 kilogram, ndenji me ne.
      Ndërkohë folklori kish mbaruar dhe orkestra kish kapur muzikë vallëzimi. Herta më zuri nga dora dhe më ngriti thuajse me dhunë për të kërcyer. Gjatë vallëzimit mi ngulte sytë vazhdimisht dhe më tregonte pa u ndalur se si kishte bërë seks për herë të parë me një komshi 58 vjeçar kur ajo kish qenë 13 vjeçe. Se si ai e vështronte sa herë me sy të ndezur dhe ajo e ndjente veten të mikluar dhe krenare që tërhiqte një vëmëndje aq shprehëse.
       Se si ai e kish joshur me një dhuratë deri në shtëpinë e tij, se si i kish ofruar një gotë pije të fortë, se ajo e kish ndjerë që atij ja kish ënda, por nuk kish tentuar të largohej pasi ndjehej shumë e mikluar nga komplimentat e tij, por edhe e ngacmuar nga shikimet e tij të papërmbajtura, si e kish pirë gotën e parë në këmbë dhe të dytën e ulur në kolltukun tresh me një shkujdesje të qëllimshme për minifundin e vet duke zbuluar në mënyrë provokuese shalët, se si ai i ishte hedhur sipër ta përdhunonte dhe ajo vetëm hiqej sikur  i  rezistonte, pasi ja kishte shumë qejfi dhe mezi sa po priste ta provonte se si ishte seksi, se kur ai e ndukte dhe e puthte kudo „me dhunë“ ajo i jepej me lezet dhe ja krijoi vetë pozicionin e volitshëm,  se si ishte trembur nga gjaku dhe si i kish kërkuar vetë që pa i pushuar gjaku, ai ta qinte përsëri, se si pastaj herë pas herë i shkonte vetë që të qihej me të deri sa kish zënë dashnor një djalë të ri që studionte për pikturë..
      Sa nga gishtat e saj që loznin mbi supin tim, sa nga vështrimi i ngulët ku lexohej epshi dhe sa nga tregimi i saj, edhe unë isha eksituar dhe do të doja të ishim më mirë jashtë se aty. Palloshi më ish ngritur, por për fat të mirë kisha veshur brekë të ngushta e pantallona të gjera, kështu nuk bija fort në sy, i ndihmuar edhe nga gjysmëerrësira në tavernë dhe anëtarët e grupit folklorik, që ishin ngritur të kërcenin edhe ata në qejf të vet.
      Një dorë na u fut në mes. Ishte Eva që tha duke qeshur me një ton urdhërues:
-    Hajde mjaft tani, kam të drejtë edhe unë të kërcej pak!
     Vazhdova vallëzimin me Evën. Ndërkohë filloi një muzikë e lehtë dhe nanuritëse si fllad pranvere.
     - Kjo kërcehet ndryshe, sepse është një muzikë shumë intime, tha Eva duke më hedhur duart në qafë, duke u ngjitur pas meje dhe duke afruar kokën e saj tek e imja me faqen e saj thuajse ngjitur me timen.
-    Mos se më vë në pozitë të vështirë! - i thashë.
     -    Pse, mos je eksituar gjë? - dhe shtyri këmbën mes këmbëve të mija sikur donte të provonte nëse më ishte ngrehur apo jo.
     -    Nuk është puna vetëm aty, po ne na nxjerrin shumë probleme po të shohin se krijojmë intimitete me të huajt.
      Mori pak distancë prej meje por pas pak trupi i saj ishte afruar përsëri, madje thuajse ngjitur. Djall o punë çmë zuri belaja. Kërcenim gjysmë të përqafuar dhe nga njera anë përpiqesha të mbaja distancë për të mos rënë në sy,  nga ana tjetër kisha vetëm një dëshirë në kokë, ta ngjishja pas vetes dhe tja ngjisja buzët mbi qafën e bardhë, të cilën e kisha aq afër.
      Në këto pesë ditë që po punoja me grupin nuk kisha pasur asnjë bisedë me Evën, kurse tani papritur ndodhesha kaq ngjitur me të duke vallëzuar. Shkëmbenim ca fjalë mbi programin e ditës së nesërme dhe vizitën në Butrint. Ajo fliste rrëzë veshit tim, unë rrëzë veshit të saj. Ndjeja aq pranë frymën e saj, sa më dukej sikur mi kish vënë buzët mbi qafë. Meqë palloshi më ish eksituar, e afrova më shumë pranë vetes, që të mbulohesha më mirë. Eva u afrua edhe më shumë, saqë palloshi takoi kofshën e saj. Mendova se do tërhiqej, por ajo kish një pamje, thuajse nuk e kish ndjerë fare kontaktin.
      Për fat të mirë sheshi i vogël i vallëzimit ishte mbushur ndërkohë plot dhe kështu e kisha të lehtë ti vidhesha vështrimeve kurioze për të mos rënë në sy.  Palloshi ishte ngjeshur më fort pas kofshës së Evës dhe sado që mundohesha ta komandoja veten, palloshi rrihte fort duke më tradhëtuar plotësisht para Evës, e cila më dukej sikur e forconte edhe më shumë kontaktin.  Buzët e mija dukej sikur preknin qafën e bardhë, fryma e saj ishte fare ngjitur me qafën time. Gjokset tanë prekeshin  gjatë kërcimit  Nuk flisnim më dhe frymëmarrja ishte dihatëse. Zemra rrihte shpejt. Dikur nuk durova dot, por siç i kisha duart rreth belit të saj, e tërhoqa fort nga vetja.
      Eva nuk bëri asnjë lëvizje kundërshtuese. Madje ajo shtyu kofshën e saj mes të mijave duke ma ngjeshur edhe më fort pas palloshit. Vallëzonim ngadalë duke i lënë kofshët tona të ndërfuteshin më shumë tek njera tjetra. Dynjaja po më shëmbej mbi kokë dhe nuk kisha më forcë të arësyetoja. Pashë një herë përreth nëse e kish njeri mendjen tek ne, e putha fluturimthi rrëzë qafës dhe nuk di se çfar do kisha bërë më pas, sikur për fat të mirë të mos kish mbaruar muzika e vallëzimit. Përfitova nga rrëmuja dhe shkova u ula shpejt në tavolinë për të mos më parë kush eksitimin e palloshit. Pak sekonda më pas erdhi edhe Eva duke mbajtur në buzë një nënqeshje të lehtë. Herta pa një herë me dyshim nga unë, më pas nga Eva, buzëqeshi me intimitet sikur deshi të thosh se e kish kuptuar se çfar kish ndodhur dhe na mbushi gotat e zbrazura. Beatrixi i troku gotat e para. Edhe ajo nënqeshte plot kuptim duke më luajtur lehtazi syrin. Me sa duket edhe ajo kish ndjekur  diçka nga hutimi im gjatë vallëzimit me Evën.
      Pa shkuar ora njëmbëdhjetë taverna ishte zbrazur e kishim mbetur vetëm ne të katër dhe orkestra e përgjumur. Kishim edhe një shishe akoma.
     - Unë duhet të largohem. Ndryshe do bie në sy për keq - i  thashë.   
     - Pse të mos e mbarojmë edhe këtë shishe në dhomën time? tha Herta. 
     - Mirë thua. Shkoni ju përpara dhe unë po vi pak më vonë që të mos bije në sy. Rrini ulur edhe 5 minuta pasi të iki unë dhe pastaj ngrihuni nga tavolina!
     - Sa është numuri i dhomës? 
     - 513, - vijoi përgjigja
      Nxitova për në dhomën time. Mendova që pasi të pijmë verën, ta kaloja natën përsëri me Hertën. Bëra një dush të shpejtë që të isha i gatshëm për seks, u vesha dhe u ngjita dy kate më sipër. U sigurova mirë e mirë që nuk më kish ndjekur njeri nga pas, shkova tek 513-ta, hodha edhe një herë sytë majtas djathtas dhe hapa derën.
      Dhoma e Hertës ishte e madhe dhe më komode se dhomat e zakonshme, pasi për kryetarët e grupeve kështu veprohej. Krevat dopio dhe tavolinë mesi me dy kolltuqe. Beatrixi kishte shkuar në dhomën e vet, pasi kishte merak për të shoqin, të cilin e kishte zënë ca rakia. Herta ishte në dush, kurse Eva në këmbë, e përkulur pranë tavolinës duke mbushur gotat. Bardhësia e kofshëve të saj të bukura më futi ethet sakaq. U afrova pranë tavolinës dhe mora një gotë. Edhe Eva e mori gotën e saj.
     - Prost(gëzuar), - i thashë. Trokitëm gotat dhe shikimet i kishim të kryqëzuara. Kthyem nga një gllënjkë. Kur vumë gotat në tavolinë, duart tona u takuan. Drejtuam trupin pa i shkëputur shikimet. Dhe ishim aq afër.
     - Jam kurioz të njoh nënën tënde, - i thashë.
     - E pse? - rrudhi vetullat e habitur për kërkesën. 
     - Dua ta pyes se çfarë teknike ka përdorur që ka arritur të bëjë një krijesë kaq të përkryer si ti.
       Eva vetëm sa buzëqeshi me falenderim për koplimentin.
     - Mezi pres deri nesër që do bëjmë plazh në Ksamil dhe të të shoh me rroba banjo, - i thashë thuajse me pëshpërimë.
    - Po qe se nuk duron dot deri nesër, ta tregoj që sot gjysmën, - vijoi përgjigja duke ngritur  njëkohësisht  minifundin deri mbi  bel e duke zbuluar tërësisht kofshët e derdhura e të bardha si sedefi dhe brekët me tantella ngjyrë vishnje. Bëra një hap drejt saj dhe i vura dorën mbi kofshë. Dora më digjej.
      U hap dera e dushit dhe unë instinktivisht u tërhoqa aty ku isha. Herta ish pështjellur vetëm  me një robdëshambër bojë qielli,  që mezi i arrinte deri tek gjysma e vitheve dhe të hapur në gjoks. Flokët pështjellur si çallmë me një peshqir gjithashtu bojë qielli.
     - Ore ju! Mos po bënit ndonjë proçkë duke përfituar nga mungesa ime? - tha duke u afruar pranë nesh e duke na ftuar të ngrejmë gotat. Vijoi formula „Prost„,  pimë dhe vështruam njëri tjetrin në mënyrë hulumtuese.
      Herta dhe Eva u ulën në kolltuqet, unë mora një jastëk, e vura mbi  tapet dhe u ula buzë krevatit Bisedonim, por unë nuk mbaj mend asgjë se për çfarë bisedonim. Herta kish ngritur shputat mbi kolltuk duke lënë të zbuluara jo vetëm shalët dhe tulet e poshtme të bythëve, por edhe pak nga leshi i dafllakut Robdëshamri i ishte hapur duke i zbuluar pjesën më të madhe të gjoksit.
     - Është vapë, apo e kam nga vera? - tha Eva. Hoqi bluzën duke dalë në sutjenat vishnjë me tantella dhe dekolte të thellë dhe u ul këmbë mbi  këmbë në kolltujun e saj e duke zbuluar edhe ajo shalët deri tek tulet e bythëve.
      Flisja ose ktheja ndonjë përgjigje ashtu më tym duke i shqyer sytë herë nga gjoksi e shalët e Hertës dhe herë nga ato të Evës. Sa mirë që ato i kushtonin vëmëndje edhe njëra tjetrës e kështu nuk bija shumë në sy , as të njerës, as të tjetrës e të bëheshin xheloze për njera tjetrën, ngaqë unë nuk po përqëndrohesha tek ndonjer kur ju ngulja sytë.
       Pimë edhe verën që kish mbetur. Dikur më erdhi ndoshta inat që ato po i kushtonin aq vemëndje njera tjetrës. Jo vetëm me fjalë, por edhe me shikime. Madje edhe duke u prekur me duar nëpër supe, krahë dhe shalë. Më dukej vetja i lënë pas dore.
     - A nuk rrijmë mbi krevat të bisedojmë më rehat? - u hodh Herta dhe pa pritur përgjigje u shtri në brinjë, mori jastëkun dhe u mbështet në brryl. Gjoksi i rrumbullt i ish zbuluar i tëri. Shalët po që po.
     - Ma jep jastëkun tjetër! - më tha Eva duke ndjekur shembullin e Hertës dhe duke u shtrirë përballë saj. Ma dha truri dhe u shtriva edhe unë duke përdorur për jastëk shalët e Evës.
      - Hej, hej! A nuk duhej të merrje leje më parë për kaq shumë intimitett? - mu kërcënua Eva me të qeshur.
     - Ne kemi një fjalë që thotë se për paketën e cigareve mbi tavolinë dhe për gruan mbi krevat nuk ka nevojë të marrësh leje - ja ktheva.
     - Ah kështu e keni ju shqiptarët? Stil të lezetshëm paskeni!
     - Po ti pse nuk e heq këmishën? - tha Eva duke parë që kisha djersitur paksa. Mirë e kish. U hodha nga krevati dhe pa i shkëputur sytë nga ajo dyshe e rrallë femrash e hoqa këmishën. Kanotjere nuk kisha veshur.
      - Goxha trup i bukur, - tha Eva. - Përse nuk i heq edhe pantallonat të biesh rehat?  Duke i thënë me vete faleminderit që po ma lehtësonin punën, u ktheva me shpinë prej tyre për të mos më parë që ndërkohë kish filluar të më ngrihej, hoqa pantallonat dhe u hodha direkt me bark në krevat që të mos ma shihnin me kokën lart.
       Në këtë pozicion isha direkt me fytyrë mbi shalët e Evës dhe me këmbët mbi shalët e Hertës. Për momentin dukej se ato nuk e kishin mendjen tek unë.
     - Ke gjoks shumë të plotë, - po i thoshte Eva Hertës duke ja hapur edhe më shumë robdëshambrin dhe duke e vështruar me admirim.
     - Kurse mua më duket se gjoksi jot është vërtet më i vogël, por shumë seksi sepse shkon përbukuri me trupin tënd të hajthëm. Jam shumë kurioze ta shoh në gjendje të lirë, - u kundërpërgjigj Herta. 
     - Më ndihmo pak ti zbërthej sutjenat, se mezi i zbërthej! - mu drejtua Eva.
      Për të mos më dalë palla sheshit u zvarrita me bark dhe hodha duart tek mbërtheckat e sutjenave duke mbështetur gjoksin tim të zhveshur mbi shalët e zbuluara të Evës. Drithma më përshkruan trupin dhe duart e dridhura zbërthyen cicoret. Eva nuk bëri asnjë lëvizje për ti hequr. Mora zemër dhe duke rrëshqitur dorën mbi kurriz, mbi sup dhe krah ja tërhoqa njërin rrip. Eva më ndihmoi duke tërhequr krahun jashtë  rripit. Sisa e djathtë ju zbulua. Herta kish vërtet të drejtë kur e quajti shumë seksi. Madhësi  mesatare me një formë të përkryer si kupolë xhamie.
      Nuk i rezistova dot tundimit, por i hodha dorën e djathtë përsipër duke ja mbërthyer sisën.
     - Hej, - rezistoi Eva. - Më duket se po i kalon caqet. Po të lejova këtë, do më kërkosh edhe ato gjërat e tjera.
     - Apo nuk ta ka drejtuar hurin tamam aty ku duhet, - ja priti Herta duke treguar me gisht poshtë meje. I mbështetur mbi shalët e Evës, beli im ish ngritur ca nga krevati dhe palloshi nuk fshihej dot më mes meje dhe krevatit, po ishte i lirë dhe që nga poshtë brekëve të gjera adresohej pikërisht aty ku do dëshironte të ishte.
     - Edhe mua më ka ardhur qejfi për pak seks, por puna është se më shumë po kam dëshirë të përkëdhel gjoksin tënd, sesa të më përkëdhelë mua një mashkull gjoksin.
       Ndërkohë i kish hedhur dorën Hertës mbi sup dhe filloi tja shkiste ngadalë drejt shpinës tëposhtë, duke marrë me vete robdëshambrin e duke ja zbuluar kështu komplet gjoksin dhe pjesën më të madhe të trupit.
      Isha ose ishim të dehur. Por jo nga vera që kishim pirë. Nga ajo situatë që nuk e kisha  as imagjinuar ndonjëherë. Më duket se i kishim ndarë rolet pa folur. Dora ime e majtë u ndodh pa kuptuar poshtë minifundit të Evës duke shkitur poshtë tantellave të brekëve dhe duke i fërkuar bythët, ndërkohë që e djathta po shëtiste butësisht mes shalëve. Këmbën e djathtë e shëtisja në anën tjetër mes shalëve të Hertës.
      Dora e Evës filloi të përkëdhelë gjoksin e Hertës. Herta përkëdhelte flokët e artë e të shkurtër të Evës dhe qafën e kësaj. Dora e Evës u ngrit dhe i hoqi Hertës peshqirin që ajo e kish akoma në kokë. Flokët e gjatë dhe vezullues ranë mbi supet dhe gjoksin e Hertës. Dukej vërtet si një shtojzovalle. I dhashë ndoshta të drejtë Evës, që ndonëse vetë femër, joshej seksualisht nga ajo bukuri tunduese.
      Të dyja u panë gjatë në sy. Dora e djathtë e Evës pushtoi qafën e Hertës. E djathta e Hertës pushtoi qafën e Evës duke u tërhequr drejt njera tjetrës. Buzët e tyre u takuan dhe ngadalë u ngjitën në një puthje të nxehtë, ndërkohë që ato pushtuan me afsh njera tjetrën. Dora ime ndali mbi dafllakun e Evës, gjuri im mbi dafllakun e Hertës dhe mbeta disa sekonda ashtu, duke parë e shijuar i ndezur atë shfaqje pasionante lesbikesh.
      Lodra e buzëve dhe gjuhëve të tyre nuk po tregonte lodhje, ndërkohë që unë  i hoqa minifundin dhe brekët Evës dhe fillova tja puth shalët e  lëmuara si sedefi duke i përkëdhelur, fërkuar  e ndukur bythët me dorën e majtë. Dora e djathtë  e imja kërkoi cicën e Evës, por gjeti dorën e Hertës, e cila e kish gjetur më parë cicën që kërkonte dora ime dhe po e përkëdhelte ëmbëlsisht.
      Ahere kërkova cicat e Hertës, që ishin të gatshme për të pritur përkëdheljet e mija. Buzët dhe gjuhët e Hertës dhe Evës vazhdonin të hulumtonin pa u lodhur njera tjetrën ndërsa buzët e mija po gërmonin drejt dafllakut, ku u ndalën dhe fillova ti kafshoj lehtazi mishrat e butë përreth. Një dorë e Hertës u fut poshtë brekëve të mija të gjera dhe më pushtoi karin duke ma fërkuar e shtrënguar. Më pas Herta u ngrit ndenjur dhe po më hiqte brekët, teksa unë u ngjita më lart dhe fillova të puth cicat e mrekullueshme të Evës dhe dorën e majtë e lashë duke i fërkuar pidhin. Herta kish hequr robdëshambrin dhe u shtri pas meje më cicat ngjeshur pas shpinës sime duke vazhduar të më fërkojë karin e bërë kërcu.
      Buzët e mija u hodhën mbi qafën e e më pas mbi buzët e Evës. Një puthje e ethshme vijoi. Eva më hodhu duart në qafë e më shtrëngonte, unë e pështolla rreth belit dhe e ngjesha pas vetes. Ndodhesha mes një prese femërore të etur për seks. Mbi cicat e mija ngjesheshin ato të Evës, mbi shpinën time ngjesheshin cicat e Hertës. Njëra këmbë e Hertës fërkohej mes shalëve të mija. Një këmbë e imja mes shalëve të Evës. Pidhi i Evës ngjitur me karin tim, të cilin Herta vazhdonte të ma ndukte. Tre trupa në ekzaltim që rrihnin me një ritëm. Tre trupa të shkrirë së bashku.
      Gjuha ime lozte me të Evës. I shtrëngoja belin e hollë dhe i fërkoja bythët. Pidhi i saj fërkohej pas karit tim dhe dorës së Hertës. Herta ja drejtoi vetë karin tim dhe ja zhyti kokën mes lafshave të nxehta. Eva u drejtua më mirë. Unë u drejtova më mirë dhe kari u zhyt i tëri brënda ku u prit nga një presë pulsante. Leshtë e pidhit të Hertës fërkohej pas bythëve të mija.
      Isha thuajse i palëvizur. Eva lëvizte me colpo të shkurtëra para mbrapa dhe pidhi i saj më thithte karin si shushunjë. Herta më përkëdhelte shpinën me një lehtësi lemeritëse.
     -Paska qenë egërsirë ajo kamerierja që të ka kafshuar në qafë – tha Herta me një ton sikur më qante hallin. – Ku e bëtë? Në banjo? Arritët dot  në orgazëm aq shpejt?!
       Nuk kisha nge ti ktheja përgjigje shpotive të saj. Fluturoja mes avujsh epshorë.
     - O Perëndi çfarë palloshi që më paske! - pëshpëriste Eva mes rënkimesh epshore. - Po çahem nga kënaqësia. Nuk isha qirë kurrë me të tillë pallosh që po mi gërmon gjithë merimangat e pidhit. 
     - Më lër dhe mua pak radhë, - i tha Herta Evës,  e cila nuk kundërshtoi, po u tërhoq pas duke më lënë të lirë karin, pikërisht kur po i afrohesha orgazmës.
      Herta më ktheu në shpinë duke mu hedhur sipër dhe pa e zgjatur mori nën zotërim karin, që e rrasi sakaq në rroçkën e vet. Ndërkohë që Herta filloi të kalërojë mbi karin tim, Eva erdhi dhe e futi kokën time mes shalëve të veta duke afruar lafshat e pidhit direkt mbi buzët e mija. Ja kafshova pidhin deri sa bërtiti nga dhëmbja dhe fillova ta qija ethshëm me gjuhë, ndërkohë që Herta qinte vehten mbi karin tim.
      Mbi trupin tim të dyja filluan të pqërqafoheshin e përkëdheleshin duke u zhytur përsëri në puthje të ethshme. Ish një lodër aq pasionante, që edhe mua duke i parë ashtu të shkriheshin me përkëdhelje, puthje e lëpirje më shtohej epshi më shumë  Duart e mija shetisnin herë mbi bythët e shalët e Hertës, herë mbi ato të Evës dhe herë përziheshin me duart e të dyjave nëpër cicat e tyre.
      Mbi karin tim Herta rrotullohej dhe kruante pidhin me epsh. Unë ngula gishtërinjtë mbi bythët e Evës dhe përsëri ja kafshova pidhin.       
      - Po vij, - rënkova.
     -  Mbaje dhe pak! - tha Herta duke e nxjerrë karin dhe duke ulur sakaq gojën mbi karin, të cilin filloi ta puthte.
      Edhe Eva uli kokën dhe u përzie në këtë lodër duke futur në gojë kokën e karit. E thithi deri sa e ndjeu që unë po shpërtheja në orgazëm dhe e la të lirë. Sperma shpërtheu me forcë duke spërkatur fytyrat e të dyjave.
      Herta fshiu fytyrën me duar dhe me spermën time më filloi të më fërkojë karin që ish zbutur pak. Edhe Eva fshiu fytyrën dhe po më fërkonte bolet.
      Pa arritur të shkrehej kari mu bë përsëri kërcu. Të dyja loznin me të. E puthnin, e kafshonin lehtazi, e fusnin në gojë herë njera e herë tjetra. Një dorë e kisha tek bythët e Hertës dhe një tek bythët e Evës. Pastaj fillova ti stimuloj pidhin të dyjave. Jua fërkoja dhe u tërhiqja nga pak leshin derisa ato filluan të hapeshin shalësh duke treguar se kërkonin më shumë. Gishtat e mesit ja zhyta brënda dhe fillova tu kruaj ngadalë kanalet e piçkave, ndërkohë që edhe vetë po shkrihesha qejfit nga lodrat e tyre me karin tim. Si ma lëpinë mirë e mirë karin filluan përsëri të puthen mbi karin tim dhe duke vazhduar njëkohësisht të më përkëdhelnin kar dhe bole.
      - Dua të të qij, - i tha Eva Hertës.
     - Edhe unë dua të të qij ty, - ishte përgjigja e Hertës. U hoqa gishtat nga piçkat dhe po prisja kurioz, të shihja se çfarë do të bënin.
      U puthën dhe pak, pastaj Eva i vuri duart mbi supe duke e shtrirë në shpinë. U kthye në krah të kundërt dhe i kërceu sipër duke ndenjur mbi gjunjë e duar, me gojë mbi pidhin e Hertës, teksa pidhi i saj ish pozicionuar mbi gojën e Hertës.
      Njëkohësisht filluan të qijnë njera tjetrën me gjuhë. Qiheshin dhe ndukeshin sa nga bythët e shalët aq dhe nga cicat. Qiheshin dhe rënkonin nga epshi. Të mos isha dëshmitar, nuk do ta kisha besuar se lesbiket gjejnë kaq shumë kënaqësi me njera tjetrën. Duke parë shfrimet e epshit të tyre edhe unë kënaqesha dhe isha në epsh. Fërkoja karin tim me dorë. Kari më digjej. Ai kërkonte të shuante zjarrin që e kish zënë.
      U ngrita mbi gjunjë dhe u ngjesha pas bythëve të Evës duke ja shtytur karin mes shalëve deri tek gjuha e Hertës, që po e qinte. Me një dorë i përkëdhelja Evës shpinën, me tjetrën e kapa nga flokët.
      Herta kapi karin tim dhe herë e fuste në gojën e vet, herë e zhyste në pidhin e Evës. Pidhi i Evës u qull. Herta më leu mirë e mirë kokën e karit me lëngjet e Evës dhe ma drejtoi në bythën e Evës. „Po kjo çdo të thotë?“ mendova fluturimthi. „Nami u bëftë“ thashë me vete dhe e shtyta fort. Koka e karit u zhyt me vështirësi në bythën e Evës.
      Ajo nuk bëri asnjë lëvizje kundërshtuese. „E dashka vetë“ i dhashë karar dhe dalëngadalë ja shtyta më thellë deri sa bolet mu ngjeshën pas bythëve të Evës. Ja pushtova shalët dhe fillova ta ngjesh me kolpo pas vetes. Vrima e ngushtë e bythës po ma kënaqte pa masë karin. Herta më ndihmonte duke ma lubrifikuar me lëng pidhi dhe me pështymë.
      Qija Evën në bythë teksa Herta u ngrit edhe ajo më gjunjë dhe më pushtoi duke filluar të putheshim ethshëm. Me dorën e majtë fillova të qij Hertën me gisht. Ajo u hap sakaq. I futa tre gishta dhe ajo filloi të rënkojë në ekstazë. Edhe unë me Evën rënkonim mes valëve të epshit. I futa edhe Evës  dy gishta në pidh pa ja ndërprerë qirjen në bythë. Aah, çfarë kënaqësie e parrëfyeshme.
       Drithma më përshkonin trupin. Fille të nxehtë epshi  më zgjateshin nga maja e kokës deri në majë të karit. Eva u shty përpara duke e nxjerrë karin nga bytha, por duke u kthyer dhe duke ma marrë në dorë për ta futur sakaq në gojë. Nga thithjet e saj nuk durova dot më por shpërtheva përsëri në orgazëm. Eva vazhdoi të ma thithë karin edhe pasi e piu spermën duke rënkuar nën vete deri sa kari mu shkreh thuajse fare.
      Nuk mu shkreh vetëm kari. Nuk mund të them se isha aq i lodhur sa të dorëzohesha, por kisha një lloj kënaqësie të veçantë duke e lënë trupin të shkrehej. U shtriva në shpinë dhe me kokën në jastëk kundroja se si Herta me Evën ju afruan gjunjazi njera tjetrës dhe u pushtuan duke ngjitur cicat. Buzët e tyre përsëri gjetën njera tjetrën dhe filluan pa kurrfarë ngutje të lodronin me gjuhë.
      Edhe duart lodronin duke shetitur edhe ato pa ngutje sa mbi belin, shpinën, supet, qafën, flokët, bythët e shalët e njera tjetrës. Lodronin me një ngadalësi lemeritëse, por që shprehte një pasion të thellë. Lodra e buzëve dhe gjuhëve u kthye në puthje pasionante dhe lëpirje e kafshime epshore.
      Dy gishtat tregues të Hertës depërtuan mes lafshave të pidhit të Evës. Të njëjtën gjë bëri dhe Eva. Putheshin si të egra, fërkonin cicat me njera tjetrën, qiheshim me gishta. Një klithmë dhimbjeje e Hertës. Eva i kish kafshuar buzën. I rrodhi një pikë gjaku, që Eva ja fshiu me gjuhë.
      Duke kundruar këtë shfrim të ethshëm epshi, po më lëvrinte përsëri gjaku në damarë dhe kari u eksitua sërish. Kjo gjë nuk i shpëtoi syrit të Evës, e cila zgjati sakaq dorën e lirë duke ma pushtuar dhe fërkuar, ndërkohë që  me dorën tjetër vazhdonte të qinte Hertën.
      U ngrita edhe unë në gjunjë dhe ju afrova duke u hedhur duart në qafë. Kundroja fare afër se si ato putheshin, lëpiheshin, kafshoheshin. I puthja edhe unë ku mundja. I përkëdhelja, i pushtoja nga beli, u rrihja bythët me shpulla që i bënin të këlthisnin nga dhembja, u shkoja duart nëpër flokë, përzieja gjuhën time me të tyret, i kafshoja lehtazi damarët e qafës. Ethet e epshit u ndezën sërish dhe unë ju dorëzova atyre etheve pa kushte.
      U ngrita në këmbë dhe i kapa të dyja nga flokët si të zija dy pela të hazdisura. Dhe ashtu qenë vërtet. Karin e bërë kërcu jua çova mes buzëve të tyre që po putheshin. A thua se nuk kishin bërë seks fare deri në atë çast, ju lëshuan palloshit tim sa njera tjetra duke e puthur, lëpirë e kafshuar, duke e ndukur e përkëdhelur.
      Nga tërbimi i epshit u shkulja flokët. Ato klithnin nga dhimbja, por lodrat me karin nuk i ndërprisnin. Përfundimish ishte përsëri Eva ajo që e rrasi në gojë dhe filloi të qijë gojën pa e lëshuar më. Herta kish futur kokën nga poshtë duke më lëpirë e kafshuar lehtazi bolet.
      Herta ish rrotulluar dhe me cicat ngjeshur pas shpinës sime po më përkëdhelte e ndukte cicat, duke më dhuruar një tjetër kënaqësi plus. Për të tretën herë u prisha në gojën e Evës dhe ajo e kapërdiu me një shprehje të dukshme kënaqësie në fytyrë.
      U shtriva edhe një herë në kokërr të shpinës. Kësaj radhe nuk kisha më kurrfarë dëshire për të parë se si ato të dyja përsëri po shiheshin në sy dhe po kapeshin nga duart, ndonëse ora po shkonte tre pas mesnate. „Këto qenkan lubi, jo femra“ mendova teksa mbylla sytë dhe gjumi më rrëmbeu sakaq.

                    ° ° °
      Për fat gjumi më doli rreth orës 5.30. U zgjova ngaqë pashë në ëndër sikur Herta dhe Eva kishin marrë një thupër dhe donin të më rrihnin. Budallallëqe ëndrrash.
      Duhet të ikja nga dhoma e Hertës sa pa filluar lëvizja e njerëzve nëpër koridore, ndryshe kish rrezik të bije rastësisht në sy të dikujt që mund të më spiunonte.
      I lashë duke fjetur, hapa derën pa zhurmë, pashë njëherë majtas djathtas dhe dola. Deri në dhomën time nuk hasa askënd. Mesa duket ende flihej.
      Ndonëse bëra një dush të freskët, më vinte ende gjumë. Po nuk doja të mbështetesha, ndonëse kisha edhe një orë e gjysëm kohë. Zbrita poshtë në restorant dhe hëngra mëngjesin. Një dopio paçe dhe një kos delje nga ai kosi që pritet me thikë. Një ditë e re po fillonte. Seç kisha një parandjenjë se dita do kishte përsëri një aventurë erotike…

vazhdon

 

16.01.2010 20:38:01

AdBot
Advertisements

#2 05.02.2010 23:42:30

kujta_ch
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2010
Posts: 4

Re: Mëkate të ëmbëla

amo kishe shkrue si ne film pse nuk po bohesh shkrimtar

Offline

 

#3 05.02.2010 23:43:16

kujta_ch
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2010
Posts: 4

Re: Mëkate të ëmbëla

shkrimtar i fort qenke

Offline

 

#4 11.10.2012 22:13:28

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: Mëkate të ëmbëla

bravo shkrim erotik me plote kuptimin e fjales , mjeshter i penes ai qe e ka shkruar , pershkrime qe te cojne ne skuta te parrahura te trurit, sinjale qe bejne serotoninen te ktheje dhimbjen e seksit ne kenaqesi siperore ...................

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting