FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 23.09.2011 11:21:48

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

M'intereson, cili qytet n'kosov mendoni ju, qe i ka ma t mirat femna qe qihen mir?

Offline

 

23.09.2011 11:21:48

AdBot
Advertisements

#2 23.09.2011 12:02:56

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

une mendoj se pejonkat e bojn mas miri qka mendoni ju?

Offline

 

#3 23.09.2011 14:01:15

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

po valla edhe jan et mira edhe qihen mir

Offline

 

#4 23.09.2011 14:11:37

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

ashtu pra ki qi ndonje femen prej peje?

Offline

 

#5 23.09.2011 16:30:45

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

Po

Offline

 

#6 24.09.2011 10:13:19

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

Cristina wrote:

ashtu pra ki qi ndonje femen prej peje?

po valla kam qi femer nga peja dhe ka qene shume pidh i forte saqe mendja sta merr  ajo ka qene 35 vj ka pase cica te forta qe kurre skam mendue se ka diqka te tille edhe nje po ua them se qasi pidhi kurre ne jete skam pa te vockel dhe te ngushte  vetem se edhe une e kam knaqe dhe ajo mua,nga experienca ime 40 vj pidha  me te mire se pejankat ska ne kosove ,i pershendes nga zemra  nga ferizajliu.

Offline

 

#7 05.10.2011 13:23:06

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

Pidhat me te fort i ka Peja jane shume seksi dhe shume mir qihen jan Nr.1 per krejt kosoven


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#8 08.10.2011 02:43:40

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

e paskni bo ma zi se napatek

Offline

 

#9 24.10.2012 07:27:10

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Cili qytet i Kosovës i ka femrat më të nxehta?

Pejaaaaaa dhe Suhareka ! :P


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting