FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.03.2011 20:39:08

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Pyetje për femrat

Nese fraeri juaj apo burri kishte shku dikun larg per nje koh te gjat dhe ju keni nevoj per ledhatime , puthje, sex etj. a kishit bo naj tradhti me ju ardh shanca  jo dmth me dal me tjeter person me bo sex?

Offline

 

22.03.2011 20:39:08

AdBot
Advertisements

#2 24.03.2011 19:30:15

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pyetje për femrat

yesssssss njisoj sic do bonte frajeri:D:D

Offline

 

#3 24.03.2011 21:14:49

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Pyetje për femrat

upsssssssssss se besoj anagrece

Offline

 

#4 24.03.2011 21:15:24

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pyetje për femrat

ahahhaha ,,,, ta then kur qihesh tinxa pa e vrejt partneri ahahahha

Offline

 

#5 25.03.2011 13:39:48

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pyetje për femrat

pune per ty sexy-boy qe se beson:P

Offline

 

#6 25.03.2011 17:18:45

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Pyetje për femrat

ahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline

 

#7 31.03.2011 13:46:25

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Pyetje për femrat

jo nuk e tradhetoj

Offline

 

#8 01.04.2011 14:01:58

i_nxehti
i/e regjistruar
Registered: 20.03.2011
Posts: 8

Re: Pyetje për femrat

per femrat qe deshirojn me tradhetu burrin apo te dashurin mvaret qka kan mund te me kontaktojn ne telefon 049 514 419 ky eshte numri im veq zile ban te thirri une ske nevoj me shpenzu ti...te pres...

Offline

 

#9 01.04.2011 19:14:46

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: Pyetje për femrat

Mvaret nga situata dhe rasti, nese kish me qen nje rast i mire besoj qe pak femra ka qe kishin me e kundershtu nje gje te tille,  ne kohen e sodit kur ihet se sot sa qihonja po behet.

Offline

 

#10 07.04.2011 19:24:03

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pyetje për femrat

sexy girl ,,a je e sigurt qe se tradhton ahahha

Offline

 

#11 27.04.2011 10:09:59

ana ana
Guest

Re: Pyetje për femrat

....

Last edited by ana ana (27.04.2011 10:29:15)

 

#12 27.04.2011 11:06:38

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Pyetje për femrat

ahaha ana po apo jo

Offline

 

#13 27.04.2011 12:41:00

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Pyetje për femrat

ana ana wrote:

....

Qfar do te thot kjo ana ....

Offline

 

#14 27.04.2011 12:43:09

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Pyetje për femrat

anagrecce wrote:

yesssssss njisoj sic do bonte frajeri:D:D

A e ke bere me heret???

Offline

 

#15 02.05.2011 06:37:57

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Pyetje për femrat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nooooo

Offline

 

#16 04.05.2011 22:36:40

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pyetje për femrat

chili girl ,,,, mos thuj jo ,,,,se sexy te knoq me persona te ndryshem jo veq me njoo :D

Offline

 

#17 10.05.2011 10:34:18

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Pyetje për femrat

fuck off wrote:

Sidomos me graaaaaaaaaaa te martumeeeeeeeeee afro te dyzetave ta thennnnnnnn krejt karin sepse kane eksperiencee dijne cfare te kerkojne nga nje mashkull, femnat e reja ende pa ja shti thoteeeee o mooooooooo krejt bre se po me dhembbbbbbbbbbb hahahhahaahahaha :lol::lol::lol::P:P:P

po ti flet nga pervoja ok mire shum, po ti e tradheton te dashuren tende...... po dhe ajo ty te tradheton  ndoshta me thuaj drejt si do e kishe  ndje ti veten kur te kutptosh  qe e dashura jote po te tradheton me dike ....... ajo esht thjesht shej se nese ajo ty te tradheton nuk qenka pra sexi i mir me ty ose ti se pelqen sexin me ate vajz.


kur tradheton te dashuren apo te dashurin i jep te dije ai/ ajo se esht i dobet ne mardhnje sexuale pra me mir perfundo lidhjen sa te vije tek tradhetia.....  mendimi im lol:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Offline

 

#18 17.05.2011 14:48:46

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Pyetje për femrat

kom-dashni wrote:

sexy girl ,,a je e sigurt qe se tradhton ahahha

po 100 %  e sigurt jam  s enuk e tradhetoj

Offline

 

#19 17.05.2011 14:51:09

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Pyetje për femrat

ChiLi_GiRl wrote:

fuck off wrote:

Sidomos me graaaaaaaaaaa te martumeeeeeeeeee afro te dyzetave ta thennnnnnnn krejt karin sepse kane eksperiencee dijne cfare te kerkojne nga nje mashkull, femnat e reja ende pa ja shti thoteeeee o mooooooooo krejt bre se po me dhembbbbbbbbbbb hahahhahaahahaha :lol::lol::lol::P:P:P

po ti flet nga pervoja ok mire shum, po ti e tradheton te dashuren tende...... po dhe ajo ty te tradheton  ndoshta me thuaj drejt si do e kishe  ndje ti veten kur te kutptosh  qe e dashura jote po te tradheton me dike ....... ajo esht thjesht shej se nese ajo ty te tradheton nuk qenka pra sexi i mir me ty ose ti se pelqen sexin me ate vajz.


kur tradheton te dashuren apo te dashurin i jep te dije ai/ ajo se esht i dobet ne mardhnje sexuale pra me mir perfundo lidhjen sa te vije tek tradhetia.....  mendimi im lol:D:D:D:D:D:D:D:D:D

PAJTOHEM PLOTESISHTE ME TY  ,  SKA FJALE  ASHTU ESHTE, NE QOFT SE NUK E PELQEN  NE  SEKS APO NE QFARDO MENYRE ME MIR   NDAJU  DHE  SKE NEVOJ TE BESH TRADHETI  :d

Offline

 

#20 19.05.2011 04:00:27

zeshkani kiss
Guest

Re: Pyetje për femrat

shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sexxxxxxxxxxxxxxx

 

#21 19.05.2011 11:21:09

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Pyetje për femrat

fuck off wrote:

Me vjen mire qe pajtohesh plotesishte me mua sexy girl te pakten une ashtu mendoje nese ste pelqen dikush edhe ne bisede edhe ne gjera te tjera dmth nese ske dicka te perbashket perfshire edhe sexin ma mire ndaju lol. Edhe dicka se chili girl me duket me keqkuptoj une nuk baj sex me cdo femer qe me de perpara po bej me qate te martume sepse me pelqen edhe une i pelqej asaj dmth jemi te lidur edhe ndjejme per njeri tjetrin....:P;):/;).

sa me duket qenka pajtuar me shkrimin tim mos i kthe per vete ore ncnc:P:P:P   sidoqoft te jetoj njeriu jeten por vetret mos te teproj sikur arnold schwarzeneger te cilit i thon tani Sperminator.

Last edited by ChiLi_GiRl (19.05.2011 11:21:45)

Offline

 

#22 24.10.2012 10:25:56

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Pyetje për femrat

kom-dashni wrote:

ahahhaha ,,,, ta then kur qihesh tinxa pa e vrejt partneri ahahahha

e me ba me vrejt Partneri......ta then ather mir ty me Sakic hahahahhahahaha!!!


Une e e kisha tradhtu mem ardh vetem Chanca me naj Businessman ose Manager qka ka Pare shum e deshiron me ba Sex me ni Femen qe asht e re ne mosh, i kisha than dorzoma nje Million, se perndryshe kisha duru nje koh pa ledhatime etc....ose kisha ba Pun me Doren time, edhe aja te knaq!!! ;-))))


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting