FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.09.2012 10:54:46

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Qka ju pelqen femrave tek nje mashkull...??

1.TE JET I BUKUR
2.TE KETE TRUP SEXY
3.TE KETE KAR TE MADH
4.TE KETE KAR NORMAL
5.TE JET I BUKUR ME KAR NORMAL
6.TE JET SEXY ME KAR TE VOGEL
7.TE JET I KEQ ME KAR TE MADH
Cilin nga keto e kishit zgjedhju femra te nderuara
dhe te respektuara..... pres pergjigjeje??????


i adhuroj pidhat

Offline

 

19.09.2012 10:54:46

AdBot
Advertisements

#2 19.09.2012 18:04:00

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: Qka ju pelqen femrave tek nje mashkull...??

Me shum respekt po ju pes pergjigjeje apo ndoshta
po ju doket pyetje pa lidhje....????


i adhuroj pidhat

Offline

 

#3 25.10.2012 11:34:01

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Qka ju pelqen femrave tek nje mashkull...??

Pergigja jeme asht: Nr. 2  + 5 !!! :D


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#4 25.10.2012 11:48:34

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Qka ju pelqen femrave tek nje mashkull...??

Angjelina une jam me keta numra 2 dhe 5


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#5 25.10.2012 12:05:24

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Qka ju pelqen femrave tek nje mashkull...??

sexy_gimi wrote:

Angjelina une jam me keta numra 2 dhe 5

Ather kuke ti my number one!!! :P


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#6 25.10.2012 12:14:24

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Qka ju pelqen femrave tek nje mashkull...??

1 je ti une pas teje ti je super star


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting