FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 04.07.2010 03:01:52

timi222
i/e regjistruar
Registered: 02.07.2010
Posts: 5

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

se di  qa te them per mendimin e fatimes po kjo  paska nevoj ma shum  per  vetur  edhe per banes  se sa per kar   :P

Offline

 

04.07.2010 03:01:52

AdBot
Advertisements

#52 04.07.2010 03:02:16

timi222
i/e regjistruar
Registered: 02.07.2010
Posts: 5

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

se di  qa te them per mendimin e fatimes po kjo  paska nevoj ma shum  per  vetur  edhe per banes  se sa per kar   :P

Offline

 

#53 08.07.2010 14:08:31

Qisi i Fort
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2010
Posts: 5

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

kush don kar 20 centimetra lajmrohuni te une e sekse tan naten

Offline

 

#54 29.12.2010 10:59:33

auditori 38
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 12

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

merre msn dhe lajmrohu jem i gatshm ne qdo koh dhe qdo dit  me te ba sex  bukuroshi_382live.com

Offline

 

#55 01.01.2011 05:12:17

rul1
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 5

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

HUAHUAHUAHUHUAAUAHUAHU  peder  esht  kyy

Offline

 

#56 01.01.2011 21:15:03

besi86
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

quhem besfort selimi jam nga gostivari por jetoj ne itali kush eshte e interesuar per takime urdheroni msn besfort86@live.it nuk do zgjenjeheni

 

#57 03.01.2011 13:45:44

besim sulejmani
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

jam nga shkupi persh femrat me te bukura ......

 

#58 10.01.2011 14:22:27

auditori 38
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 12

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

a je e gatshme  me dal bashk a jo  a veq po shkruni e nuk  po ta mban  me dal me ba sex me mue  qoma msn dhe dalim bashk  si po kerkon ti jemi gatshm edehe une

Offline

 

#59 10.01.2011 14:24:44

auditori 38
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 12

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

a je e gatshme  me dal bashk a jo  a veq po shkruni e nuk  po ta mban  me dal me ba sex me mue  qoma msn dhe dalim bashk  si po kerkon ti jemi gatshm bukuroshi_38@live.com

Offline

 

#60 13.01.2011 14:46:44

auditori 38
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 12

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

tung oj  fatime  ta dha msn pse nuk po lajmrohesh   ose merre edhe njihere nse don mashkull me ta mbush  pidhn  me kar   bukuroshi_38@live.com nese don lajmrohu

Offline

 

#61 13.01.2011 17:41:46

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

S200@live wrote:

jojo edhe une  se besoj qe kjo eshte e vertet jo , por mendoj qe  dikush e ka keq perdor kete foto  te kesaj qike shum  simpatike dhe te  bukur. por me vjen shum keq qe ka eshe ksi njerez ne mesin tone , por sido qoft une  e pershendes dhe e uroj qe qika te gjej sa me shpejt   at q e e lyp se une  jam pak larg nga prishtina dhe sbesoj qe mund ta ndihmoj qiken nga  Freiburgu  i  gjermanise jo

ej ti mos i uro se nuk esht tu be donje pun te mir po thuj shko kry fakultetin pa sponzor

Offline

 

#62 13.01.2011 17:46:31

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

rul1 wrote:

HUAHUAHUAHUHUAAUAHUAHU  peder  esht  kyy

haahhahahahahah    a e ki qi a? hehhahhahaha

Offline

 

#63 13.01.2011 17:49:17

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

timi222 wrote:

se di  qa te them per mendimin e fatimes po kjo  paska nevoj ma shum  per  vetur  edhe per banes  se sa per kar   :P

bash allall te qoft..edhe un mendoj ashtu por ka shans edhe varijanta tjer me qen ashtu si  njeri ktu.me ja ba tjeter kush vorin mas shpine

Offline

 

#64 13.01.2011 17:50:40

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

nebi wrote:

un   mendoj   dhe    lus   administratorin  qe  ta   largoj   at    foto  se   nuk   ka as nje       mundesi  qe  nje   femr   ta     publikoj   foton e  saj   aq   me shum    te  kerkoj   sex    ne    publik   por    kjo  ose ajo    ka   keq   perdor  foto  te  ndonje   shoqe    ndoshta  me  qellim    hakmarrje

pajtohem

Offline

 

#65 18.06.2011 15:37:38

remo koci
i/e regjistruar
Registered: 16.06.2011
Posts: 4

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ja ku jam zogu te plotesoj te gjitha deshirat.

Offline

 

#66 21.06.2011 04:13:47

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Tupr djem per ate qe se realizojn se kjo foto esht thjesht nga gjelozija e ndonje mashkulli. keni verejt se shqiptari kur nuk ja var ndonje femer ai mundohet te bej te pamunduren qe te ja prish jeten kesaj. dhe ky qenka nje rast tipik..... por kush ende nuk e din Policia esht dhe baditeni ate person se ka prekur ne gjera ku nuk guxon te prek askushiii....   vertet turp e

Offline

 

#67 21.06.2011 21:15:48

keni70
Guest

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

dua  me pelqej femrat qe dojn mu knaq e qdhuroj  sexin  po ashut i adhuroj edhe lezb ejani goca sex  te bojna

 

#68 09.08.2011 21:51:24

karioshtkanqsiae_femres
i/e regjistruar
From: gjermani
Registered: 08.08.2011
Posts: 9

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Me vjen keq prej  asaj vajze qe ka ra ne lidhje me naj njeri qe sja vlen mi than njeri vetem se nuk ja ka dhan pidhin me qi ja ka qit ktu foton me te dhena private cnncncnc ishalla musheni mend ju te pa ftyr gjithqka ndoshta mundeni me bo me dhun por dashuria me dhun nuk behet ajo vetem me deshir .kalofshit mir e ishalla i lojn kto te kqija e femrat shqiptare te jen me te lira e mos te perdoren si nje skllave dhe te perdoren foto e gjithqka vetem qe skan fuqi ti kundervihen njerzve te pa ftyr si ky qe ka qit ketu ket bukuroshe.tung

Offline

 

#69 11.10.2011 14:10:07

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

o mos u lodhni me mendue qe eshte e vertet se ju garantoj qe kete foto e ka qite ndonje manjak qe ska as ftyre e as nder .

Offline

 

#70 29.10.2011 12:55:19

shkelzen
i/e regjistruar
Registered: 29.10.2011
Posts: 3

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Une jam zemer ai djali qe do:D:lol::)

Offline

 

#71 29.10.2011 12:55:34

shkelzen
i/e regjistruar
Registered: 29.10.2011
Posts: 3

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

:lol::D

Offline

 

#72 29.10.2011 13:01:34

shkelzen
i/e regjistruar
Registered: 29.10.2011
Posts: 3

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

une jam

Last edited by shkelzen (29.10.2011 13:02:00)

Offline

 

#73 31.10.2011 07:20:24

Bisha 1
i/e regjistruar
Registered: 31.10.2011
Posts: 7

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

Ne qofte se kerkon mashkull per seks paska kendej shume picka,nese kerkon bishe ne shtrat mos mendo dy here ja ku jam.

Offline

 

#74 31.10.2011 14:17:24

Besi_ger
i/e regjistruar
Registered: 31.10.2011
Posts: 9

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

a don kar prej gjermanis

Offline

 

#75 13.03.2012 22:42:27

Ariani
i/e regjistruar
Registered: 13.03.2012
Posts: 6

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

te pres me ta hanger pidhin shume

Offline

 

#76 13.03.2012 22:49:36

Ariani
i/e regjistruar
Registered: 13.03.2012
Posts: 6

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

dfdfh

Offline

 

#77 14.03.2012 21:01:02

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

ishalla fatime te plotsohen deshirat  mori qik,me krejt senet:P:P

Offline

 

#78 28.07.2012 12:35:12

online123
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2012
Posts: 2

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

*Fatime* wrote:

Quhem Fatime Qamihataj dhe vij nga Prishtina. Studjoj për Public Administration ne AUK - Prishtine. Jam viti 3-te. Kerkoj nje mashkull per takime intime apo seks. Kam 20 vjet.

Kushtet: te kete veturen e tij, te jete i bukur dhe te jete ambicioz. Duhet te jete me banim ne Prishtine dhe te kete banesen e tij ku mund te kalojme netet e "ftohta" te dimrit.

Te interesuarit te me shkruajne mesazhe private. Po ashtu le te me lene edhe numrat e telin i thir une sipas interesit tim.

Kjo eshte nje foto e imja: >>>>>>

http://img132.imageshack.us/img132/1840/811720p1.jpg

fotot tjera ne privat???

044485842  me thirr ne kete nr

Offline

 

#79 24.09.2012 23:42:30

ADRI CH
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2012
Posts: 9

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

djema ,, mos shkruni mu lodh palidhje,, fake ,,  eshte kjo Fatimja,, ket fotografi e gjeni ne Facebook,,  e ka kopju ,, dhe ktu e prezenton, kush eshte i interesum, mund te ju jap edhe emrin e vajzes ne foto ,, e cila eshte ne facebook, nuk eshte shqiptare,

Offline

 

#80 29.10.2012 12:23:26

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

toni_155_b@hotmail.com, posedoj te gjitha

Offline

 

#81 29.10.2012 12:23:27

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: Kërkoj mashkull për takime intime apo seks

toni_155_b@hotmail.com, posedoj te gjitha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting