FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 05.11.2012 10:15:22

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Ni Kiss nga Angjelina :-)))

Ju Pershendes gjithve,

Une jam Angjelina, i kam 23 vjet. Nga KS jam e Pejes. Jom lind dhe jetoj ne Zvicer!

U regjistrova ne ket Forum, sepse po me interesojn Themat dhe sa experienc kan Shqiptart/et ne Sex!!!


Kaaalooofshiiit bukuuur!!!! Tungiiii

Last edited by Angjelina (05.11.2012 13:59:58)


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

05.11.2012 10:15:22

AdBot
Advertisements

#2 05.11.2012 11:29:56

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ni Kiss nga Angjelina :-)))

bravo Angjelina por nese ka mundesi te postosh edhe nje foto tenden bukuroshe qaste te kendshme ne vazhdim


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Online

 

#3 05.11.2012 11:56:39

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Ni Kiss nga Angjelina :-)))

sexy_gimi wrote:

bravo Angjelina por nese ka mundesi te postosh edhe nje foto tenden bukuroshe qaste te kendshme ne vazhdim

Oooo Gimi spooo me ban bre me qit nja....:-(


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#4 05.11.2012 12:03:33

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ni Kiss nga Angjelina :-)))

po bre ban po nuk duhet me u kan shume e madhe me pixel per ate hajt qite nje ndoshta pot vjen marre


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Online

 

#5 05.11.2012 12:13:47

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Ni Kiss nga Angjelina :-)))

sexy_gimi wrote:

po bre ban po nuk duhet me u kan shume e madhe me pixel per ate hajt qite nje ndoshta pot vjen marre

Auuuuuuuu pooo u kuqa kejjt pi Marres hahahahaa!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#6 05.11.2012 12:23:57

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ni Kiss nga Angjelina :-)))

nashta pot vjen marre sikur mua qe me ka ardhe ne fillim


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Online

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting