FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.02.2008 05:48:43

kartapidhi
Guest

A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une nuk e kam provuar por eshte nje gje qe do ta bej se shpejti

 

02.02.2008 05:48:43

AdBot
Advertisements

#2 17.02.2008 01:42:01

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

kartapidhi wrote:

une nuk e kam provuar por eshte nje gje qe do ta bej se shpejti

jo se kemi provu dhe as qe kemi ndermend me provu

Offline

 

#3 28.02.2008 03:39:59

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une,e djathta edhe e majta

Offline

 

#4 29.02.2008 02:11:15

AMSTERDAM
i/e regjistruar
From: AMSTERAM
Registered: 29.02.2008
Posts: 8

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

po e kam provuar un me dy dhe me tre fm

Offline

 

#5 07.03.2008 20:44:57

sheki
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 44

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

Un se kam provuar asnjeher

Offline

 

#6 14.03.2008 13:06:50

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

do ta provoja ne te dashuren time dhe me kaltrinen

Offline

 

#7 09.05.2008 02:23:26

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une po be burin tim nje nat po sa bashk jetojshum  e patum mar ni lezbit  ne disko e patum pi e patum ba dru po tu e rrejt qe une jam lezbit po edhe na jena pas pi   veq jena pas knaq ish shum qart

Offline

 

#8 09.05.2008 12:31:43

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

hmmm pervoj interesante gusa a kishe mujt me na i pershkru pak detajet a ma shum te qiu burri ty a ate lezbiken??

Offline

 

#9 10.05.2008 02:17:26

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

MOs vetni se a ka mrri shiptari nhan, se sa per treshe qysh jo. :D

Offline

 

#10 19.05.2008 13:30:28

Hot-Man
i/e regjistruar
Registered: 19.05.2008
Posts: 10

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

seksi treshe eshte mrekulli, une me 2 femra

Offline

 

#11 26.05.2008 21:33:03

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

me dy femra e kam provu,i kam qi te dyja per 10 ore rjesht,dhe pasi flejtem gjume u zgjova,dhe e kisha karin te fort perseri dhe i qiva...........kto femrat gjermane nuk ngopen me kar mer jahu!!

Offline

 

#12 27.05.2008 08:41:06

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

UN E KAM PEROVU PO SE DI PER CILIN RAST ME JU TEREGU SE KA SHUM
PO DI ME JU THAN QE SE KE PEROVU ME DY A PO MA SHUM SE DIN QA ESHT ME U KNAQ  PROVOJENI E TAJ ME THUNI QE SESHT QESHTU

Offline

 

#13 22.11.2008 03:20:08

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

po

Offline

 

#14 24.11.2008 14:45:14

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une kam qene me dy meshkuj
me te deashurin tim aktual dhe nje te huaj
skish ma mire se mi pas dy kara penjehere ne ty

Offline

 

#15 28.11.2008 00:49:14

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

un  sa   ku jetoj  ne    ne  nje qytet   te  gjemanis   aty  lezbe  ka   shum   dhe   nje  nat  isha   tap   i  pir   dhe   aty pa  prit    me  ndodhi qe   te   shkoj  me  kto te  dyjat ne  banesen e tyre     un duke  menduar  se    dota   punoj  njeren  ja  ndodhi  mrekullia      dhe  kurr ne  jeten time  sdota  harroj  ato qaste    sinnqerisht  lezbet  kishin  fantazira  te   jashtzakonshme   jemi qi  deri ne   oret  e   hershme te  mengjesit    dhe  aj  rast  me  kurr nuk dote  me vjen    por   te  pakten  njeher  ekam provu dhe   esht  diqka  e  pa  pershkruar   e  me  shqiptare  se  di   se  besj  se  ......

Offline

 

#16 28.11.2008 00:52:04

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

hotdita wrote:

une kam qene me dy meshkuj
me te deashurin tim aktual dhe nje te huaj
skish ma mire se mi pas dy kara penjehere ne ty

hodita   sinqerisht  e  ke  provu  por  aj i huaji qe  ishte  dhe  trgo  si  kaluat  pak me   detalisht  te  lutem se  met  vertet   qenke    shum   e  hapur   
  po me  pelqewn ne     shkrimet  tua        kissssssss

Offline

 

#17 02.12.2008 08:45:41

saimir
Guest

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

Sa kurva jeni moj goca.....foxy_gentian@hotmail.com

 

#18 29.12.2008 20:30:27

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

ORGJI WOW :).....PO SA DO DOJA TE KISHA QENE DHE UN MOJ HOTDITA ATE NATE DUKE TE TE QI ....

Offline

 

#19 30.12.2008 04:17:25

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

po kam provu mee shokin tem edhe 1 pidh

edhe kam praovu 2 pidhe edhe une ;)

Offline

 

#20 30.12.2008 04:18:42

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

uu edhe nime bash qit qiken qe jam foto me ta per bes nuk ka rren qita e kam qi bashk me 1 shok

tani mas 3-4 dite 

kta edhe shoqen e vet veq unee ka edhe femna tjera qe kam ba 3some;)

Last edited by LojTari69 (30.12.2008 04:19:38)

Offline

 

#21 31.12.2008 01:55:06

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

me 2-4 femra po eshte fantastike dhe e lodhshme

Offline

 

#22 22.11.2009 23:36:26

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

HOTDITA ta shtifhsa karin pidh
pidh
goje
bothe

Offline

 

#23 23.11.2009 13:08:13

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

po:D

Offline

 

#24 25.11.2009 07:39:56

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

hotdita wrote:

une kam qene me dy meshkuj
me te deashurin tim aktual dhe nje te huaj
skish ma mire se mi pas dy kara penjehere ne ty

po me vjen shume mire qe te paska lene kujtim te bukur Hotdita,,n.q.se ke deshire ta kujtosh perseri me tako mua se do ta shikosh ti sesa e kenaqur do mbetesh ,do te kisha kenaq ne kar gjith diten e gjith naten me nje shokun tim,te them te drejten se kam provuar ndonjehere me nje mashkull tjeter dhe me nje femer por po kam deshire ta provoj,me trego n.q.se do.

Offline

 

#25 28.11.2009 09:55:42

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une kam qejf ta provoj me nje cift ose dy meshkuj (edhe me shume ndoshta s do ishte keq.
:)

Offline

 

#26 29.11.2009 11:56:59

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

po lauraa vetemm thirr>>>>  hiq sosht problem    >>>na per qet jem(K)<<

Offline

 

#27 24.12.2009 00:22:53

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

Poo, para nje viti ne amerike me 2 zezake

Offline

 

#28 28.12.2009 09:26:27

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

Akullorja wrote:

Poo, para nje viti ne amerike me 2 zezake

Akulorja : ti a je mashkull apo femer?! Ne postimet tuaja her dukesh mashkull e her femer?!?!?!!?! Keto zezake femra kane qene ?!?!?!

Offline

 

#29 28.12.2009 13:51:59

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

Jackal wrote:

Akullorja wrote:

Poo, para nje viti ne amerike me 2 zezake

Akulorja : ti a je mashkull apo femer?! Ne postimet tuaja her dukesh mashkull e her femer?!?!?!!?! Keto zezake femra kane qene ?!?!?!

Jam femer o njeri, ku dukem mashkull une? :|

Zezaku qe jam qire ka qene mashkull, behet fjale para 2 vitesh kur shkova ne Amerike per nje specializim 2 vjecar

Offline

 

#30 05.01.2010 23:42:03

anila
i/e regjistruar
Registered: 05.01.2010
Posts: 40

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une e bere vetem nje here me dy meshkuj ishte fantastike

Offline

 

#31 07.01.2010 10:05:47

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

anila wrote:

une e bere vetem nje here me dy meshkuj ishte fantastike

brravo   ANILA  edhe 10 vijet ike ma shum jet , ;)poedishe qka asht sexi vertet

Offline

 

#32 09.06.2010 01:38:24

Bubrreci
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2010
Posts: 28

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

une hahah jo deri me tani edhe pse per pak e kisha rastin po qe nuk ndodhii asgje ne te ardhmen shpresoj ketu kete anilen e propozoj nese don merre edhe nje shoqe te bukur me veti ok

Offline

 

#33 31.10.2012 09:31:30

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

Yes une!!

Njeher me dy Meshkuj! (dyt Shqiptar)

Edhe me Nje Femen e Mashkell!!!  (edhe kta Shqiptar)


Eksperijenc shum e fort asht kan!!! Veq ma lezetshem asht kan me at Femnen e Mashkellin, e kena tranu kejjjt!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#34 07.11.2012 07:49:49

VeraKeisey
i/e regjistruar
Registered: 07.11.2012
Posts: 1
Website

Re: A e ka provu kush nje threesome (treshe)???

vetem nje here me dy meshkuj ishte fantastike

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting