FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:36:14

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Offline

 

12.01.2008 02:36:14

AdBot
Advertisements

#2 17.01.2008 20:03:40

pfannoli
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 16

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

ambienti me crazy qe kem bërë seks hehhe
me kombi midis frankfurtit tu qi pidhin
shoferi tu vozit
diqka e pa harrueshme

Offline

 

#3 20.01.2008 01:16:58

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

une  personalisht kam bere sex ne pyll dhe aty o zot ka qen dite vere dhe per mua do te jete e pa harruar ajo nate :)

Offline

 

#4 21.01.2008 18:19:13

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Ende jam virgjine. Por kur do te bej mendoj se me crazy do te ishte ne uje ose ne ndonje mal te larte ku duken poshte venbanimet do te ishte sipas fantazise sime lezet shume

Offline

 

#5 22.01.2008 00:52:24

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

hmm me crazy , ka qen ne nje hotal ne kosov.. por eshte ber me crazy per arsyje se parnerja ka qen crzazy per sex dhe vertet mka knaq :D

Offline

 

#6 18.02.2008 01:58:15

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

ANIJE, ATJE MBI KUVERTE NE DETE TE HAPUAR
KA QENE DICKA TEPER EKSITUESE
OHHH ENDE E NDJEJ ATE LEZET

Offline

 

#7 18.02.2008 19:42:15

pfannoli
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 16

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Ma kujtoj TINA edhe detin
seks ne publik ne plazh te vogel
mrenda ne uje
plote njerez po ata nuk e dinin qpo bejme besoj

Offline

 

#8 09.05.2008 16:24:22

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

me ish te dashurin qe e kamdasht ashym qe kamdal me ta  4 vite edhe  jena pas nda ni koh edhe ma bani ni ftes vetem per ni kafe po tani vazhdum ne brezovic oh bike bor perjasht ishte shym ftoft ena ne ni vikendic nje pjes krejt gjom kamini i dhezon
zhame no oblije shet shuz

Offline

 

#9 30.05.2008 13:46:00

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

SEKS MA TE MIR  QE KAM BA  ESHT NE NE AUTO BUS EDHE ATE KUR KA QEN KALLABELLAK SHUM BESOM QE KUR SE MUJ ME HARU

Offline

 

#10 10.06.2008 08:11:20

Djali
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2008
Posts: 4

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

seksin me te cmendur e kam bere ne nje parking, ishim 3 djem dhe dy vajza

Offline

 

#11 24.06.2008 23:35:33

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

ne ballkon,naten,ishte nje vajze tjeter tek ballkoni i saj ne pallatin perballe,na shikonte ne qe benim sex dhe filloi te masturbohej,i beme shenje te vinte dhe erdhi ne shtepine time,i kam qire te dyja gjithe naten,nate e paharueshme.

Offline

 

#12 25.06.2008 22:48:03

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

billy wrote:

ne ballkon,naten,ishte nje vajze tjeter tek ballkoni i saj ne pallatin perballe,na shikonte ne qe benim sex dhe filloi te masturbohej,i beme shenje te vinte dhe erdhi ne shtepine time,i kam qire te dyja gjithe naten,nate e paharueshme.

Kur u cove nga gjumi ishte be qull nga breket apo jo se ke qene ne enderr.

Offline

 

#13 26.06.2008 09:08:28

boy_crazy
i/e regjistruar
Registered: 26.06.2008
Posts: 9

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

pasi qe jam edhe crazy ne realitet per seksin, edhe kam bere, dhe sa here qe te bej seks, e bej vetem crazy, por eshte nje rast qe ka qene shume crazy: ne liftin e spitalit me nje mjeke medicionale, paramendoni pas 10 min. cfare lluge ishte bere atje posht duke pritur liftin, AUUUU, seksi crazy behet ne shtrat, kur une e lepij pidhin, mundohem ta ha te terin, nuk bej sex ndryshe, vetem crazy

Offline

 

#14 21.12.2008 21:17:08

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Airoplan tu shku ne pushim veror edhe torbuleca ka pas diqka fantazi

Offline

 

#15 30.12.2008 18:58:47

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

un me crazy ... ke salla internetit cunat ru lujt counter strike un tu qi pidh dhe cunat tu lujt .dhe me boshin mu mesazh : e ke tek zona ``b`` leviz ..un :po mer jom tu leviz shum biles  hahahhagagg ka qen gallat :lol: ....

Offline

 

#16 30.12.2008 18:59:00

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

un me crazy ... ke salla internetit cunat ru lujt counter strike un tu qi pidh dhe cunat tu lujt .dhe me boshin mu mesazh : e ke tek zona ``b`` leviz ..un :po mer jom tu leviz shum biles  hahahhagagg ka qen gallat :lol: ....

Offline

 

#17 31.12.2008 01:22:52

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

seksi me crezy ke qen ne teleferik

Offline

 

#18 24.01.2009 18:22:29

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Ambienti më crazy për mu ka qen në mes të detit kur kam qen në Spanjë para 3 vitesh me, në atë kohën të dashuren time. Në deti kishte bukur shum njerz duke knaqur. Ditë e paharrushme. KLM!!!:)

Offline

 

#19 31.01.2009 00:25:40

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Une  ne nje lendin ku e kishim nje ujvar  afer ishin dit vere   edhe  bylbylat kerkonin partner   ne at koh e nikohsisht   nen cicerrimat e tyre ndjeva nje knaqesi qe smund  ta harroj kurr sepse ende me duket  si nje enderr por ishte nje realitet qe me la shum pershtypje.

Offline

 

#20 01.02.2009 23:43:53

Ameros
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2009
Posts: 6

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

sexy me ceazy per mua ka qen kur isha ne tirane dhe qiva profesoren ne shtepin e saj ne banjooo mos ma kujtooo se me iken truri

Offline

 

#21 01.02.2009 23:49:14

Ameros
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2009
Posts: 6

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Nita_GV po cili ka qen ambienti me crazy qe ke bere sex pse sna trogon??Apo gjith ambientet jan crazy per ty???

Offline

 

#22 02.02.2009 13:50:18

Qeli-Pr
i/e regjistruar
Registered: 23.01.2009
Posts: 10

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Hej shum interesant po me vjen me juve shqiptareve krejt me menu edhe me fol diqka se tema eshte hape "cili ka qene ambient me crazy qe keni bere seks " mirpo pak po me duket si e teperte qeto rrenat qe po i bon jo ne ballkon e jo keshtu e jo ashtu mirpo nje gje eshte pozitive sepse imagjinaten e keni te zhvilluar per ata qe po imagjinojne .
Une mendoje se amnienti me crazy qe kamë bërë seks ka qene Vetura ime fantazi ,fantazi .
Per ato femra qe e kane perjetu ne veture e dine qka eshte e sidomos naten ne Germi .

Offline

 

#23 02.02.2009 19:08:43

halit
Guest

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

knaqesi ma e malle  e  imja  ka qen kur  kemi ber  sex  grup shok . me thy karin

 

#24 05.02.2009 10:28:21

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Qeli-Pr wrote:

Hej shum interesant po me vjen me juve shqiptareve krejt me menu edhe me fol diqka se tema eshte hape "cili ka qene ambient me crazy qe keni bere seks " mirpo pak po me duket si e teperte qeto rrenat qe po i bon jo ne ballkon e jo keshtu e jo ashtu mirpo nje gje eshte pozitive sepse imagjinaten e keni te zhvilluar per ata qe po imagjinojne .
Une mendoje se amnienti me crazy qe kamë bërë seks ka qene Vetura ime fantazi ,fantazi .
Per ato femra qe e kane perjetu ne veture e dine qka eshte e sidomos naten ne Germi .

Tasht rrejte më doket.. avav në veture.. një fantazi shum tëmadhe:P
O shoknë mes të detit e kam bërë.. tasht ti fol qka dush ashtu rasti ka qen. klm

Offline

 

#25 05.02.2009 14:18:48

Qeli-Pr
i/e regjistruar
Registered: 23.01.2009
Posts: 10

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Tasht rrejte më doket.. avav në veture.. një fantazi shum tëmadhe:P
O shoknë mes të detit e kam bërë.. tasht ti fol qka dush ashtu rasti ka qen. klm
O shoku jem unw nuk po fantazojw po e kallcova realitetin se une nuk thash qe e kame bo atë punë në Hanë po thash në veture e per që ti se ke bo në veture unë nuk të kamë faj ,sa per deti e kom bo edhe ne uje po ma e mire per mu ka qenë në veture .
Të përshendes

Offline

 

#26 06.02.2009 14:52:26

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Qeli-Pr wrote:

Tasht rrejte më doket.. avav në veture.. një fantazi shum tëmadhe:P
O shoknë mes të detit e kam bërë.. tasht ti fol qka dush ashtu rasti ka qen. klm
O shoku jem unw nuk po fantazojw po e kallcova realitetin se une nuk thash qe e kame bo atë punë në Hanë po thash në veture e per që ti se ke bo në veture unë nuk të kamë faj ,sa per deti e kom bo edhe ne uje po ma e mire per mu ka qenë në veture .
Të përshendes

Hehe po të kuptoj shum mirë, ama që shenove më nalt qysh tjert po fantizojn andej e knej përqata dhe të përgjegja... gjë normal është që njerzt kemi qef me provu seksin si në ambiente natyrale.. apo si thojn do kishe "crazy"... dhe mbaj ymyt për vende hala më crazy se në deti!!
Kalofsh mirë!!

Offline

 

#27 08.02.2009 04:26:49

KuMaNoVaL1a-H2K
i/e regjistruar
Registered: 08.02.2009
Posts: 3
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

http://www.youtube.com/watch?v=rbuZ5uVsdLg :) Kto Jan Kurvat E Paltalkut Qe Ja Bajn vetit MaMi BaBi He Ja Qifsha Familjen Ndrit Pidhit :$ :-)

Offline

 

#28 08.02.2009 04:28:49

KuMaNoVaL1a-H2K
i/e regjistruar
Registered: 08.02.2009
Posts: 3
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Offline

 

#29 09.02.2009 16:11:57

njoni_pr
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2009
Posts: 4

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

ne ulqin te mileniumi ne 2 te nates,kur ajo me thojke u ndal dikush po na kshyr i thojsha hajde more se ska lidhje se babat sna njohin hahaha

Offline

 

#30 12.02.2009 17:22:15

Hot_GER_Boy
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 12.02.2009
Posts: 13
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Ooohh sa Teme e mire qekjo se para 2 ditesh me ndodhi dicka e mire
Une ne nje Lift me nje Femer qe se njohsha hic tuj zrip prej Zyre te hy ne Lift hyri edhe ajo ,ishe shum vajz e bukur me shikonte shum sexy edhe e pash qe do me u qi , vec kur ja kam fut STOP Liftit edhe e nala n midis edhe kur tja kem fut euuu kukuuuuuuuuuuuuuuuu Shum Crazy ka qen :D:D

Offline

 

#31 12.03.2009 17:31:33

Mburoja
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2008
Posts: 25

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Kisha pas deshire qe seksin tim te pare, ta beje ne nje hapesire te erret, shume te madhe, vetem une dhe femra :D.

Offline

 

#32 13.03.2009 14:35:45

kushe_done_sex
shqiptare qe qine pidha
Registered: 13.03.2009
Posts: 10

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

hey nita hajde nidite te qi e te kalxoje cili ashte abijenti me krejzi

Offline

 

#33 18.03.2009 01:16:05

KRALI IZANZIBARIT
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2009
Posts: 6

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

shko  neshpell  te  gadimes

Mburoja wrote:

Kisha pas deshire qe seksin tim te pare, ta beje ne nje hapesire te erret, shume te madhe, vetem une dhe femra :D.

Offline

 

#34 18.03.2009 01:18:00

KRALI IZANZIBARIT
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2009
Posts: 6

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

mir  koke  ti  veq  ruju pot  qin  lakuriqat

Offline

 

#35 28.03.2009 01:54:57

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

oi ti Kaltrina qka rren ti jom virgjine njerzit po kallxoin se qysh tkan qi hahah ti virgjine a !

Offline

 

#36 30.03.2009 21:45:16

gjuga
Guest

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

ne wc te trenit
qysh kem tu shku me tren ne ni ven. pe sho  me kqyrke ne sy diqysh  si dyshimt ja nisa me ja shti doren en pidh, i pelqejke fort  po  treni plot udhtar smujsha me e qi aty e hinem ne wc te trenit. gjys ore e bllokum wcn.   ju  derdha ne  maic u duft me e desh maicen tem me ja jep e un me jakne.  veq qime crazy u kon  se sa kaniher tu e qi  hike treni ne kthesa e  pahiri ja shtisha karin ne both po  veq kcejke se ne both u kon virgjine.

 

#37 09.04.2009 02:34:49

bukuroshi_berlin
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2009
Posts: 10

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Hot_GER_Boy wrote:

Ooohh sa Teme e mire qekjo se para 2 ditesh me ndodhi dicka e mire
Une ne nje Lift me nje Femer qe se njohsha hic tuj zrip prej Zyre te hy ne Lift hyri edhe ajo ,ishe shum vajz e bukur me shikonte shum sexy edhe e pash qe do me u qi , vec kur ja kam fut STOP Liftit edhe e nala n midis edhe kur tja kem fut euuu kukuuuuuuuuuuuuuuuu Shum Crazy ka qen :D:D

hahahahah koke knaq koka kann rrezik me kry po qfar filmi ish kan a ka lujt ne fox apo kabel1 o shoki fantazin e fort e paske.mos u prek klmse vetem te verteten te thash

Offline

 

#38 09.04.2009 02:46:08

bukuroshi_berlin
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2009
Posts: 10

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

per mua ka qen e pa harrushme edhe si gjithmon sexi asht i pa harrushem shkova ne KS ne pushim dhe nji shok ma bani hajde shkojmi hami dark me dashnoren time dhe une i thash ok! kur u takum me at femren e ati shokut ajo u prezentua me emer psoudenim dhe une e njoft at femer se e kam pas shoqe ne gjermani  po aj ish kthyar ne ks e se kisha pa 11vite dhe me kish harruar e une ja permendi emrin e vertet asajna dhe ajo me po shikon e me njofti e ja ka fillu me qajt.(dhe harrova te ju tregoj ajo ka qen simpatija ime e rinis si nxenes)e kemi kalu mir at nat dhe shkuam ne banesen e saj e aty ja filun aj shoki me te me u puth e tani me lan edhe mu te bejm sex vetem knaq jemi,

Offline

 

#39 28.05.2009 14:14:20

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

AMBIJENTI ME CRAZY KA QEN ME ISH TE DASHURIN TTIM.NE NJE DISKOTEK PER VITIN E RI TE  2005.KEMI BE SEX NE WC.AMA KA QEN SHUM FORT PREJ NE KEMB.DHE MA INTERESANT ISHTE SE TJER TE WC DINJIN SE CKA BEJM DHE NA THONJIN MA SHPEJT SE EDHE NE PRESIM PER SEX ME FEMRAT TONA.POR KEMI QEN GJITH TE PIM SHUM.AT MOMENT KUR SE HAROJ SE SHUM MIR KEMI KALU.

Offline

 

#40 08.11.2009 15:17:27

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

uauauuuuu

Offline

 

#41 08.11.2009 20:33:37

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Kaltrina wrote:

Ende jam virgjine. Por kur do te bej mendoj se me crazy do te ishte ne uje ose ne ndonje mal te larte ku duken poshte venbanimet do te ishte sipas fantazise sime lezet shume

UUUAAAAA VIRGJIRESH  SBESOJJJJJJJJJJJJJ
  KURRRRRRRRRRRRRR
NE KET DIT TE SOTMEEEEEEEEEE
:D:D:P:P:D:D;);)

Offline

 

#42 02.01.2010 14:04:36

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Ambient i mire eshte edhe ne lum duke rrjedh uji.

Offline

 

#43 07.11.2012 08:35:40

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Cili ka qen ambienti me crazy qe keni bërë seks???

Ni Ambjent qka kam ba Sex asht kan ne Solarium, jo se kam ba Sex po jam pshurr tu kesh, se e kemi bo ne tok edhe asht kan shum ftoft, ju ka merdhi bötha ati Tipit hahhaahahhaa!!! Skemi dit ne at moment ku me shku tjeterkun.


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting