FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.06.2012 05:45:00

Pimper
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2012
Posts: 6

Ftes per qirje ne rrethin te Gjilanit

Jam nje Djal i ri shum ambicioz dhe kerkoj po ashtu nje vajze per qeshtje intime apo ma mir te them per qirje extreme,te gjitha ato qe jan nga gjilani osht me rrethin te me lajmrohen ne PM.

Offline

 

02.06.2012 05:45:00

AdBot
Advertisements

#2 09.08.2012 03:56:15

Pimper
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2012
Posts: 6

Re: Ftes per qirje ne rrethin te Gjilanit

te interesuarit me kontaktoni ne uni_deutsch@hotmail.com

Offline

 

#3 17.11.2012 21:01:30

Pimper
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2012
Posts: 6

Re: Ftes per qirje ne rrethin te Gjilanit

a ska as nje pidh qe ka qejf tja lepi pidhin ne rreth te gjilanit apo edhe me lart pak!!!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting