FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.09.2012 21:29:18

lili_25
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2012
Posts: 3

kerkojmi nje bisexual mashkull per treshe ne cift

sex ne treshe dhe knaqesi pa fund


jemi nje cift 40 dhe 35 vjec, kerkojm nje mashkull per sex ne treshe . Mashkulli duhet te jet biseksual dhe te perjetoj knaqesi me te dy gjinite. Mosha e preferuar nga 40

Offline

 

11.09.2012 21:29:18

AdBot
Advertisements

#2 12.09.2012 11:56:57

nesim
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2012
Posts: 4

Re: kerkojmi nje bisexual mashkull per treshe ne cift

Nese keni deshir isha bashkuar juve. Pres pergjigje.

Offline

 

#3 29.10.2012 12:31:42

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: kerkojmi nje bisexual mashkull per treshe ne cift

Pershendetje unë jam nje djal nga Prishtina, jam 30 vjeqar nuk jam biseksual por me knaqsi e kishim bere nje  treshe me partneren tuaj, te garantoj sekret jam tip qe sdu te njihemi thjesht bejm qef dhe qdo kush rrugen e vete, ju si qift mund te me kontaktoni ne:  miriimiri@hotmail.com.

Offline

 

#4 29.10.2012 12:31:44

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: kerkojmi nje bisexual mashkull per treshe ne cift

Pershendetje unë jam nje djal nga Prishtina, jam 30 vjeqar nuk jam biseksual por me knaqsi e kishim bere nje  treshe me partneren tuaj, te garantoj sekret jam tip qe sdu te njihemi thjesht bejm qef dhe qdo kush rrugen e vete, ju si qift mund te me kontaktoni ne:  miriimiri@hotmail.com.

Offline

 

#5 22.11.2012 17:37:43

Astraaa
i/e regjistruar
Registered: 16.11.2012
Posts: 1

Re: kerkojmi nje bisexual mashkull per treshe ne cift

tung jemi nje qift nga zvicra kojm nje qift tjeter per mardhenje sexsuale katershe lejmrohuni ne agron-terstena@hotmail.ch

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting