FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.08.2007 23:41:03

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

"MOLLA E NDALUAR"

Pershendetje.  Mendova te hap kete teme per te lexuar mendimet tuaja mic/mikesha te nderuar/a! Shpeshhere pyes veten: Pse edhe sot akoma ekziston Molla e Ndaluar si para shume vitesh?!

P.S: Kjo Molle e ndaluar mund te qellon edhe e krymbur?!

Cfare mendoni ju? I mirepres mendimet tuaja!

Offline

 

02.08.2007 23:41:03

AdBot
Advertisements

#2 03.08.2007 00:21:48

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: "MOLLA E NDALUAR"

Molla e ndaluar gjithmone eshte me e lezecme. Dhe thyhen zemrat kur e hame kete molle :D

Offline

 

#3 23.11.2007 04:53:56

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: "MOLLA E NDALUAR"

molla e ndaluar eshte nje tem e nxeht qe me duket pak kan guxim te shkruajn per ket tem une e kam postuar nje tem ne ket drejtim tema eshte INCESTI pra kisha deshir te degjoj mendime te ndryshme .dikutoni o njerz?

Offline

 

#4 26.03.2008 13:22:31

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: "MOLLA E NDALUAR"

oj era mos ke ti ndonje problem te kesaj natyre {INCESTI} na trego do te jap keshilla

Offline

 

#5 26.03.2008 13:22:40

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: "MOLLA E NDALUAR"

oj era mos ke ti ndonje problem te kesaj natyre {INCESTI} na trego do te jap keshilla

Offline

 

#6 26.03.2008 13:34:58

Maltretim
i/e regjistruar
Registered: 25.03.2008
Posts: 11

Re: "MOLLA E NDALUAR"

molla e ndaluar hmmmm jam qe disa vite duke  e shijuar eshte shum e lezetshme mirepo gjithmon me dhimbje ne zemer dhe tremb

Offline

 

#7 14.04.2008 01:12:04

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: "MOLLA E NDALUAR"

molla te ndaluara
si po mendoni ?
me qi tinza
me qi me dhun...
apo...

Offline

 

#8 14.04.2008 01:14:10

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: "MOLLA E NDALUAR"

ndoshta sexi ne mes
te religjioneve
te ndryshme...

Offline

 

#9 14.04.2008 01:15:15

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: "MOLLA E NDALUAR"

apo te familjeve
te hasmuara...

Offline

 

#10 14.04.2008 01:15:53

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: "MOLLA E NDALUAR"

a vetemse po ja futni kot

Offline

 

#11 15.04.2008 01:53:48

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: "MOLLA E NDALUAR"

hej qe mi keni kujtue mollat e ingjes mihrije (kojshikes)
ah sa here kam pa enderr kishe ja vjedhsha e u mefshefsha dikun e i kafshojsha .
ah vakt he medet

Offline

 

#12 15.04.2008 06:48:15

Yleb
i/e regjistruar
Registered: 14.04.2008
Posts: 14

Re: "MOLLA E NDALUAR"

Hmmm qdo senn qe e ki t ndalun me bo ose me pas diqka  asht ma i omel e ma i mirr ... e pse jeton sdi  hahahah:D   e sa per INCESTIN s mendoj se ka te bej em mollen e ndaluar se nuk mendoj se shqiptaret kan ate ide per te ber INCEST :$ gjithsesi mendimi im eshte ;)

Offline

 

#13 10.06.2009 22:29:10

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: "MOLLA E NDALUAR"

PER MUA NUK ESHT ME E EMBEL MOLLA E NDALUR.SE NE KET RAST UN LUAJ ROLIN E DHELPERES.KUR NUK MUNDEM TA MRI RRUSHIN THAM NUK ME PELQEN SE SESHTE I PJEKUR

Offline

 

#14 25.05.2010 23:13:33

sadko
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 3

Re: "MOLLA E NDALUAR"

molla e ndaluar eshte e gicme tinza dhe ben vaki eshte e gicme dredht

Offline

 

#15 29.06.2010 11:18:43

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: "MOLLA E NDALUAR"

percjellene fundin sa mir ja din renin ajo molla tjeter ,, :):)

http://www.youtube.com/watch?v=C0ZtKabSyPU

Offline

 

#16 21.08.2012 16:09:58

naio
i/e regjistruar
Registered: 21.08.2012
Posts: 1

Re: "MOLLA E NDALUAR"

Incesti eshte rreptsisht i ndaluar , Por shume njerez kane deshire te flasin rreth kesaj teme.egzistojne dhe disa chate ne net ku njerzit bisedojne vetem rreth incestit
eshte e pabesueshme por ka shume njerez ce kan incest, por per fat te mire populli yne eshte shume i pastert reth ketij fenomeni.

Offline

 

#17 26.08.2012 10:03:22

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: "MOLLA E NDALUAR"

molle e ndaluar eshte me ba seks me te afermit  por e dime se3 shume kush e bete ate pune tinza
dhe seni me i mire eshte ajo kush e ka provu mund me tregoar

Offline

 

#18 26.08.2012 10:53:28

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: "MOLLA E NDALUAR"

fite a po e sheh kete ne foto nese don me e pas ne mes te kembeve mu lajmero


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#19 14.09.2012 18:37:37

provoje pak
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2012
Posts: 2

Re: "MOLLA E NDALUAR"

LEJ FORET QFAR MOLL E NDALUME EJJJJJ
GJDO FEMER ESHT PAK KURV
DHE GJDO KURV MUND TE QIHET ;)

Offline

 

#20 24.09.2012 10:51:26

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: "MOLLA E NDALUAR"

SEKS I NDALUAR TE NA NE SHQIPETARE ESHTE NES NDODHE TE BESHE SEKS ME
DIKE QE  LIDHET ME LIDHJE FAMILJARE  KURSE NE VENDET TJERA ESHTE NORMALE
SE BEHET ME DESHIRE DHE MOSHE MBI 18 VJEQARE  SE TE NA JANE DISA RASTE PO ATO MBAHEN MBESEFT PO QKA BEHET ME QEF ESHTE NORMALE
FLM PA KEQE KUPTIME

Offline

 

#21 24.09.2012 10:54:39

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: "MOLLA E NDALUAR"

SEKS I NDALUAR TE NA NE SHQIPETARE ESHTE NES NDODHE TE BESHE SEKS ME
DIKE QE  LIDHET ME LIDHJE FAMILJARE  KURSE NE VENDET TJERA ESHTE NORMALE
SE BEHET ME DESHIRE DHE MOSHE MBI 18 VJEQARE  SE TE NA JANE DISA RASTE PO ATO MBAHEN MBESEFT PO QKA BEHET ME QEF ESHTE NORMALE
FLM PA KEQE KUPTIME
   tregime erotike.tk
ketu jane disa raste

Offline

 

#22 28.10.2012 11:40:23

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: "MOLLA E NDALUAR"

SEX BROTHER AND SISTER

Offline

 

#23 21.11.2012 14:24:37

blerton
i/e regjistruar
Registered: 28.04.2012
Posts: 1

Re: "MOLLA E NDALUAR"

përshendetje te gjithve e mir se ju gjeta ne kete faqe te bukur e plot sex  uroj tja kalojmi bukur te gjithë

Offline

 

#24 06.12.2012 10:38:51

leo nita
i/e regjistruar
Registered: 04.12.2012
Posts: 4

Re: "MOLLA E NDALUAR"

ti sex gima je i semuare a smutan shko mytu e laper

Offline

 

#25 06.12.2012 10:48:04

leo nita
i/e regjistruar
Registered: 04.12.2012
Posts: 4

Re: "MOLLA E NDALUAR"

po te na eshte eshte ajio cenzura mu shprehe lire
po molle e ndaluar eshte ajo qka bejne ne vendet periondimore
sex me te afermit  apo sex i hapur
te na ka sex ne familje por tinxa dhe nuk goxoj me u shprehe lire
i kaq ardhur fundi swe e lire eshte n ese diqka behet me deshire  ma mire
ta vletresoj ate se a ja velen por erotika eshte gjeja me e bukure ne bote e
te gjithe duhet ta hijon
pse eshte e drejte te shkosh me dike tjeter qe me pare nuk e ke njohur
e ndaluare me ate qe njehe dhe te peqene
te githe shprehuni lire   dhe pajtona me ata qe doj dhe bejn ate pune ne te afermit
nuk jame kunder
flm

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting