FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.02.2008 13:53:01

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

mund dhe te mos e betsoni po 70% e djemve ne bote terhiqen sexulisht nga femret mature mbi 27 (vjec) me beri pershtypje dhe vendosa ta bej teme.:):):):)

Offline

 

29.02.2008 13:53:01

AdBot
Advertisements

#2 29.02.2008 14:09:18

Bole_Madhi
Jam Cun Qe Qi Fort :D
From: Vetem Duke Bo Seks Gjith Diten
Registered: 27.02.2008
Posts: 9
Website

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

manato po ato e din si behet sex :D aman un per vete vdes me bo seks me nje mami :D

Offline

 

#3 29.02.2008 16:14:05

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

po se ato dine me u q1 shoku.. por ja mbeshtese mendimin e ketije bole_madhit qe te beshe sex me nje mami te knaqet kari

Offline

 

#4 29.02.2008 16:50:08

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

CUNA VDESIN PER FEMRA TE REJA TE NJOMA DERI NE 17 VJEC NUK VDESIN PER PLAKA

PYTE NJE CUN DHE AI TE TREGON ME MIRE SE PER CKA VDES

Offline

 

#5 05.03.2008 18:25:41

boni
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 36

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

seshte gje e keqe te besh seks me nje femer 27 vjeqe ama te vdesesh nuk ia vlen sepse te rejat mbeshin te veja, pastaj dhe ato jan me te lezetshme se ato pak ne moshe se askush nuk e do buken bajat a merreni me mend ...

Offline

 

#6 07.03.2008 13:58:17

iliri
Guest

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

tina ty ta kisha shti ne goj e tkisha plas ne fund ta ha pidhin :P

 

#7 07.03.2008 19:46:07

sheki
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 44

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

un jam 22 vjeqar vdes te kem mardhenje seksuale me femra me te moshuara

Offline

 

#8 10.03.2008 10:38:13

Doni_Pr
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 11

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

nuk ka ma mir se mu qi me ni mami e kam provuar vet:D dhe perseri do ta bej:D

Offline

 

#9 11.03.2008 02:45:28

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

kush eshte me shtrejte nje kile mish apo nje kile pershute

Offline

 

#10 01.05.2008 21:25:34

driloni
i/e regjistruar
Registered: 25.04.2008
Posts: 10

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

Sexy_TINA wrote:

CUNA VDESIN PER FEMRA TE REJA TE NJOMA DERI NE 17 VJEC NUK VDESIN PER PLAKA

PYTE NJE CUN DHE AI TE TREGON ME MIRE SE PER CKA VDES

pajtohem  edhe une me tinen   se   plaka  plak   sta  con  rakin   ( sdi mu per  veti jo ) 

veq se  ekam nje plak  e  e qi  po ajo me jep pare  e  than  lekun   se perndryshe   sqi kurr 

po e  qi edhe  nje serbe ne belgjike  eshte  15 vjece  po   dhip  osht  a   po une jam  msuesi  i asaj :D

Offline

 

#11 30.05.2008 13:51:23

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

35 VJET I KAM VALLA SE DI KUR KAM QEN I RI KAM PAS QEF TE VEJETERA E TASH KAM QEF TE REJA

Offline

 

#12 24.06.2008 23:36:17

the_ dook
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2008
Posts: 19

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

ti drilon koke prostitut mashkull a

Offline

 

#13 27.06.2008 13:28:39

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

o cuna o goca, cunat vdesin per gjona t njoma, si ai speci njom qe thyhet shpejt dhe leshoon ate aromen e papame per ta b sallat. por sapo e shijon sallaten, shikon qe nga ajo sallate duan te hane te gjithe pastaj, sepse vaji ullirit qe ti i hodhe ishte shume i mireeeeeeee. Kshuqe kthehemi te 27-30 vjecaret, ato te mira a te keqija, shpenzojne me shum per mirmbajtje, e kan te paster e te krehur, dhe per me teper mbarojn pune dhe nuk flasin, nuk ta nxjerrin bojen kollaj, i ruhen burrit ;)

Offline

 

#14 28.06.2008 08:05:13

xhekis
Guest

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

sexi i pare që kam pasur ka qenë experienca me nje më të madhe nga unë ...kur unë isha 17 kam bërë sex me nje 28 vjeçe e huaj (kroate) .... ja pse meë tërheqnin me të moshuarat... por ... kani kanë ndërruar rolet... tnai jam 36 vjeç TASH  I KAM QEF TË REJA 18 - 25 vjeçe.. Mendoj diferencat në moshë janë ncitëse për secilin partner, si për më të moshuarin si për më të riun

 

#15 30.06.2008 21:38:11

bourn
Guest

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

vari karin plakave ju bie pidhi ere pusete,ndersa cupkave ere pjeshke.njom

 

#16 30.06.2008 22:23:45

gzimi
i/e regjistruar
From: VIENNA
Registered: 29.06.2008
Posts: 8

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

valla  mua me pelqejn femrat  si te reja ashtu edhe ato me moshe   por ne krevet kam qef te boj ma shum me ato qe jan te unta per penis sepse vetum ateher knaqem krejt me pidh   eh  sa per gocat e mira penisi asnjiher sme bie   por veq kerkon pidhin  qe don te njejten gje si  penisi im ju pershendes dhe ishalla  ju gjen ajo e mira qe deshiron cdojnjeri  te ket ne shtrat  me tmira nga une


Jeto sikur do vdesesh neser. dhe meso sikur do jetosh gjithmone.

Offline

 

#17 03.07.2008 10:50:42

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

Seshte e vertete. Nga ana tjeter djemt shqiptar vdesin per femra me te moshuara sepse  ashtu fitojn nje garanc ne tru se  behet fjal per femer me pervoj. Jena lodh nga virgjinet !
Edhe femra me pervoj seksi , tregohet si e virgjer , prandaj nese zgjedh nje femer shqiptare , me mire e zgjedh nje me te moshuar.

Offline

 

#18 22.11.2008 03:12:59

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

me te lira ne bisede ne sex...pervoja

Offline

 

#19 15.12.2008 09:02:10

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

wollla mir e kii  shumm kam deshir me ba sexx me nje femen nga mosha 25-35 vjett

une kam vetem 21 vjet jamm qii me kto trejat (16-23)

qysh thojn nuk shkon gjith veq QORB ;)

Offline

 

#20 10.03.2010 15:09:46

sidrit
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 14

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

te gjith pidhat jene per te qire por me mire mbi 30 vjet se ato dine si ta punojne karin

Offline

 

#21 10.03.2010 16:01:17

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

jo vaalla pidhi i ri eshte kenaqsi qa ke ajo 30 vjeq nuk miret vesh ku po e shtin ne pidh tsaj apo , gjan gjan u zgjanu ajo, e kjo e eja e ka te ngusht te knaq karin uuufff.

Offline

 

#22 06.12.2012 16:33:35

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: Pse çunat vdesin për femrat e rritura (mbi 27-vjeçe)

Shumica nga ju djemt ju keni thon pidhave 27 plaka
gabim pidhat deri 30 vjeqe ju knaqin se atynve ju vlon pidhi pi nxetsis te kallin krejt kuur ti qish jan te pa ngopshme din qysh me trajtu karin edhe mashkullin. A pidhat 17 deri 20 normal se jan te embela dhe duhesh me i qi por zddin se si me ta knaq karin vet duhesh me u mundu me knaq edhe me i msu qysh bohet sexi.besoj jeni te pajtimit gjith...


i adhuroj pidhat

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting