FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.09.2015 21:44:59

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

BËJENI TË ÇMENDET: Mos e kurseni, tregoni çdo gjë që dini

http://www.telegrafi.com/fo/lifestyle/b-euml-jeni-t-euml-ccedil-mendet-mos-e-kurseni-tregoni-ccedil-do-gj-euml-q-euml-dini_hd.jpg

Nëse dëshironi të shihni partnerin të eksituar në krevatin tuaj, mos ngurroni, por transformohuni në bombë të vërtetë.
Një hulumtim ka treguar që femrat për seks me partnerin e ri përgatiten madje edhe deri në 6 orë. Kjo përfshin depilimin, dushin, shkuarjen në solarium, zgjedhjen e rrobave të brendshme, frizurën, grimin, dhe gjithë këto i bëjnë që ta ngazëllejnë mashkullin.

Mirëpo çfarë realisht meshkujt vërejnë tek femra?

Është me rëndësi se si të silleni – a dini të relaksoheni dhe të kënaqeni plotësisht në seks, të keni vetëbesim dhe të ndiheni e sigurt kur të jeni para tij plotësisht lakuriq.

1. Një mashkull nuk do të vë re nëse ju keni rregulluar flokët mirë , ose në qoftë se lëkura juaj është e thatë pak, por i me siguri do të vë re qëndrimin tuaj. Pra, është shumë e rëndësishme se si ju silleni - në qoftë se ju e dini si të kënaqni dhe të gëzoni seksin, ju keni besim, dhe në qoftë se jeni të sigurt në veten tuaj, kur ju jeni në frontin e tij krejtësisht e zhveshur.

Meshkujt thjesht duan trupin e femrës. Nuk ka rëndësi nëse kanë proporcionet e përsosura, është e rëndësishme që të ketë përkuar energjinë tuaj, të dinë se si t'iu përgjigjen çdo puthje dhe prekje.

2. Lëvizjet e femrave janë një tjetër gjë që meshkujt i kushtojnë vëmendje gjatë marrëdhënies së parë. Nëse keni vendosur tashmë për të bërë seks, relaksohuni. Kur burrat marrin iniciativën, lëvizni, psherëtini dhe pëshpëritni qetë në veshin e tij për të treguar atë që ata duan.

Prandaj, ndjehuni të lira për të provuar pozicione të ndryshme, më pas trupi i tij do të ju tregojë kur ai ndjen diçka më shumë, kur më pak.

3. Sytë janë pjesë e trupit që shumica e meshkujve i kushtojnë vëmendje gjatë seksit. Sytë e kaltër të femrave janë plot pasion dhe seksi, dhe nëse ai merr vetëm një shikim provokues dhe disi të pacipë në kohën e duhur ai çarmatoset krejtësisht.

Bëhuni më e guximshme dhe shikojeni drejt në sy gjatë seksit, do të ndihet i admiruar.

Offline

 

19.09.2015 21:44:59

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting