FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.08.2007 23:24:07

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Si e kupton që është dashuri??

E shikon heren e pare dhe mendon qe eshte shume simpatik...as gje me shume.
Mbas 30 minutash iken dhe e haron fare eksistencen e tij
Vjen mbas 1 jave dhe te buzeqesh nga larg...mundohesh te kujtosh ku e ke pare...e vetjma e sigurt eshte qe te beri pershtypje dhe kete radhe.
Vazhdon te vij dite per dite...eshte ber si tip zakoni.
Mbas pak kohesh fillon te kthesh koken nga dera ter oren me shpresen qe do ta shikosh mbrapa deres xhamit duke u afruar.
E shikon qe erdhi dhe i ndjen faqet te ngrohta
Fillon te ndjesh afersisht te njejtin ankth qe ndjen para se te shkruash nje exam shume te rendesishem ne shkolle.
Afrohet dhe te flet dhe mundohesh mos ta shikosh shume ne sy dhe mos ti flasesh shume.
Mundohesh te pretendosh qe prezenca e tij nuk ndikon fare tek ty, por nuk mundesh.
Ulet tek i njejti vend qe ulet gjithmon dhe i ka ngjitur syt tek ty.
Mundohesh mos tja hedhesh syt fare
Wow sa fuqi ka shikimi i tij!...si reziston dot..e shikon tepakten 2 here ate 1 ore qe ri i ulur atie...per ty kjo eshte shume sepse ka raste qe si heq dot syt nga ai..kjo te ben te ndihesh e dobet...nuk komandon dot as syt!
Mundohet here mbas here te hapi muhabet me ty
Do te di gjithcka qe ka te bej me ty...nefakt di me shume sesa i ke then ti!!
Te jep telefonin...
Telefonin e hedh ne kosh qe momentin qe ai kthevi kurizin
Te jep dhe nje "leter dashurie"...
..Menyren e shkrimit e paska interesant...
Nuk i jep shume rendesi atyre qe shkruante brenda...te kujtohen kartolinat qe ke shkruajtur here mbas here per shoqet e vellait...me emrin e tij posht!!!!..
Je mesuar mos te "prekesh" shume nga fjalet e bukura te cunave...
..Por ky nuk eshte si gjith te tjeret...ky hariti te bej ty pershtypje!!!
"nuk jam gati per relationship...kam gjera me te rendesishme tani per tani" mban mend qe thua ne situata te tilla!
Nga ato qe shkruante fillon te ndihesh ne nje menyr fajtore sepse atij i kishte ber pershtypje menyra qe skuqeshe kur te fliste dhe shikimi jot sa here e shikoje "fsheuraz".....
..por ato ishin gjera qe nuk komandoje dot!..kshu qe del e pafajshme 
E verteta eshte qe nuk ke ndjer ndo nje here keshtu dhe fillon te mendosh..."mos vall kjo quhet dashuri?"

Offline

 

02.08.2007 23:24:07

AdBot
Advertisements

#2 19.09.2015 22:15:52

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Si e kupton që është dashuri??

Te rreh zemra kur hap deren e shtepise dhe telefonin nonstop e mban afer. :/

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting