FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.07.2009 18:18:23

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Seksi në banjo......

qka mendoni si do te ishte imagjinata juaj

Offline

 

28.07.2009 18:18:23

AdBot
Advertisements

#2 28.07.2009 18:31:03

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Seksi në banjo......

shum e preferoj sexin banjo :D

Offline

 

#3 29.07.2009 12:27:08

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: Seksi në banjo......

Skam fjale, perpos, nese se ke provuar deri tani!!! Ngutu e provoje - bere edhe ate mundesishte heren e pare ne ndonje Hotel apo Motel, (nese je i/e martuar), ngase do ti zgjosh femijet nga gjumi, me bertitmen tende nga knaqesija ne njeren ane e ne anen tjeter zhuburimi i ujit qe rrjedhe neper trupat tuaj te lakuriquar, apo gjysme te lakuriquar (edhe me mire e me erotike, se ske kohe te zdishesh tersishte), e pastaj flasim, se a e kame mire apo jo ?

         TUNG  &  FLM  &  KLM.

Offline

 

#4 07.09.2009 07:59:31

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Seksi në banjo......

kaltrina sexi ne uje ne pergjithsi ashte shum me i mire dhe qartesh krej se trupi rreshqet si ne akull dhe kari hyne me leht ne pidh dhe te kall krejt

Offline

 

#5 24.09.2009 14:08:18

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Seksi në banjo......

kaltrina nese do jame i gatshem per nje sex me ty ne banjo , dhe shume e preferoj kete sex dhe kame deshir ta provoj nje here edhe me ty..........

Offline

 

#6 28.09.2009 21:29:43

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Seksi në banjo......

farmir pajtohem me ty ...........se kum provu sexin ne banjo po ma merr menja qe eshte mir qashtu qysh po thot fatmir ymeri

Offline

 

#7 29.09.2009 15:51:21

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Seksi në banjo......

;)

Last edited by Jackal (28.09.2010 15:17:37)

Offline

 

#8 03.11.2009 09:10:09

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Seksi në banjo......

Uhhh lezet osht aaa,tu e ferku njeri tjetrin ne pjeset intime dhe pastaj qirja nen dush me uje te ftohet..nuk te len nji koh te gjat me e perfundu zgjat me shum sexiii

Offline

 

#9 03.11.2009 15:24:16

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Seksi në banjo......

;)

Last edited by Jackal (28.09.2010 15:17:23)

Offline

 

#10 03.11.2009 15:39:27

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Seksi në banjo......

Jackal wrote:

Loressa nese per ta qu karin duhet me e nxeh, atehere nese i qet uje te ftoht te dushit ai ka me u ule e me u ba i bute si pambuk, uji duhet te jete tamam as i ftohte as i ngrohte... por me duket se skoke qi kurre nen dush....

nuk tthash bash te ftoft me te merdhi amo jo edhe  te nxehte

Offline

 

#11 03.11.2009 15:59:16

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Seksi në banjo......

:)

Last edited by Jackal (28.09.2010 15:17:01)

Offline

 

#12 24.12.2009 00:43:57

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Seksi në banjo......

Oh ca qejfi qe eshte ...... sidomos kur qihesh nen dush ose tek bideja

Offline

 

#13 19.09.2015 23:45:20

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Seksi në banjo......

Akullorja wrote:

Oh ca qejfi qe eshte ...... sidomos kur qihesh nen dush ose tek bideja

Seks i nxehte dhe me ujin e nxehte behet seks pervelues :mad:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting