FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.10.2008 13:25:58

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore...

Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore...
Shpesh here nje shoqa ime,studente, kur vinte nga une ne fundjave me jepte nje te puthur ne buze...kur me takonte...ne fillim mu duk pak cudi ,por duke ditur se filloj ta bej shpesh sa here qe me takonte atehere mendova se ishte nje menyre te pershendeturi derisa nje dite ...
Isha ne banjo,pas dushit,fillova te shtrij floket..isha nudo..papritur hyn shoqa ime dhe me tha nese mund te rrinte,ok i thash.Filloj te te me bente komplimente per gjoksin,trupin,bukurine time teksa filloj te ma prekte e ndersa une ndihesha ne siklet ajo vazhdonte dhe me doren tjeter te me feroje pidhin.Nuk i thosha gje,ne ate kohe une isha single dhe me te vertet kisha shume nevoje per ledhatime...pasi u nxeha shume ja hoqa doren dhe ajo me tha:Me fal....nuk e kisha per kete i thash por eshte me mire te shkojme ne dhome.

Hyme ne dhome dhe une dridhesha e tera,kokat e gjoksit me ishin mbledhur dhe ajo filloj ti lepij.Ishte hera e pare per mua qe beja dashuri me nje femer,kete histori nuk ja kam treguar kujt dhe ka ngelur gjithmone sekreti yne i vogel por ja qe gjithcka nuk mbahet brenda.

U shtrime ne krevat,ajo filloj e me fus duart dhe te me lepije teksa une e zhvesha dhe fillova ta ferkoj,oohhhh me pelqente profumi i saje,menyra sesi leviste dhe si me trajtonte aq embel.te them te drejten dinte ti trajtonte femrat,filloj me gjuhe te me lepij pidhin teksa une terbohesha nga kenaqesia dhe fillova te lengezoj,fillova te renkoj dhe asaj i pelqente shume dhe vazhdonte te peshperiste...ohhhhh shpirt sa te kam enderruar..kam kohe qe mezi pres te te prek,te ferkoj pidhin,te shterngoj bythet,kam zili kur ecen rruges dhe meshkujt eksitohen kur te shikojne,

Me pas filluam me pozicionin 69 teksa lepinim njera tjetren,mbante pidhin shume paster te rruar dhe shume te lemuar...teksa lepija pidhin e saje degjoj te me thote nese doja te prishesha....edhe une me koke i pohoj se kisha shume deshire,filloj te me fus gishtat brenda derisa kam arritur ne orgazme oooh cfare kenaqesie...kisha kohe qe ndihesha e pa deshiruar dhe nuk ndjeja kenaqesi te tilla,me meshkujt eshte pak me ndryshe,ndoshta kenaqesia eshte me e madhe kur ndjen karin e forte por duhet te me kuptoni se meshkujt jane me posesiv ne krevat dhe mendojne me shume per kenaqesine e tyre,me pas ndenjem shtrire pak ne krevat duke u ledhatuar dhe ne darke dolem bashke te hanim dicka.Kemi vazhduar te bejme seks bashke per nja 3-4 muaj derisa nje dite une u njoha me nje djal i cili eshte edhe sot i fejuari im.Ndersa shoqa ime eshte e lidhur me nje djal edhe pse nuk heq dore nga qejfi per femrat.

Shpresoj qe ky sekret i vogel tju kete pelqyer.

Offline

 

20.10.2008 13:25:58

AdBot
Advertisements

#2 17.12.2008 00:53:47

geti_7
i/e regjistruar
From: kuamanov macedonia
Registered: 16.12.2008
Posts: 12

Re: Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore...

shum i bukur  po me vjen keq se koki bo me fraera te dyjat  por parp se prap kari asht me i mir se  gishti ok mpuqqq sexy nita


tung ju pershndes vajza te bukura nese oni te bisedojm msn time e kom eja loqk ju dua

Offline

 

#3 17.12.2008 15:08:00

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore...

Nita, pse bre po genjeni kshtu?! Edhe nje tjeter me nje vend kish postu kinse sekret te tille. Ja ku e ke te njejtin artikull: http://hapsira.altervista.org/tregime%2 … hp?show=10

Nuk po keni fantazia te juajat apo si?!

P.s. Drejtshkrimi me beri te dyshoj, thjesht nuk u perputhke me ato tjerat qe ke postuar hehehe

Offline

 

#4 27.12.2008 12:17:42

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore...

nuk ka rendsi,,kush e ka provu,,,Nita apo dikush tjeter,,rendsi ka qe histori e bukur

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting