FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.10.2008 12:10:48

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

TUNG.

Si ju duket pamja e re e forumit dhe banneri (logoja) ne krye te forumit!?

Offline

 

15.10.2008 12:10:48

AdBot
Advertisements

#2 20.10.2008 01:16:31

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

perfect diqka perfect

Offline

 

#3 21.10.2008 00:11:35

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

po    po r    duke t  shum  femrore   sikur  me q  en ky  forum  vetem  pe r  femra :D

Offline

 

#4 21.10.2008 01:11:30

meraklija
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2008
Posts: 10

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

sexi dmth shum mir

Offline

 

#5 23.10.2008 13:07:14

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

une kisha jap ni propozim, qe ne kit forum mi bo ni chat,ku mujm me kontaktu ne mes veti, e me fol ma  shum,per shum sende, kuptohet sex kret

Offline

 

#6 25.10.2008 03:09:00

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

Tash ktu e kam ni sugjerim
si pik e par forumi asht konstrukt i shum forumeve tjera pse nuk mundoheni ta ndryshoni pak sa nga natyra e forumit it jepni ni pamje pak sa ndryshe edhe nuk pom pelqe se nuk esht i mbushur aq sa duhet aplikacione tjera .

PSH

Offline

 

#7 29.10.2008 07:56:39

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

Ku osht linku direkt
www.kosovarjaa.co.nr
qka u ba tash duhet me hi ne google me lyp forumin e me gjet qet link
http://www.punbb-hosting.com/forums/kosovarjaa
:D
mundet mu ba 1 desig qe i pershtatet temes se forumint e jo me marr standard desing qa  po di une qe secili forum fillestar e ka ket desing
Met mira nese ju vyjn template per forum bani za se i bahet qarja.

Last edited by HaRaM| (29.10.2008 07:56:59)

Offline

 

#8 01.11.2008 16:15:36

virua800
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2008
Posts: 5

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

kjo gjuha qe perdoret , psh, fjala uzenetek, ne cilen gjuhe eshte se shqip nuk eshte, nqs eshte serbe , me mire te mos futem me ne kete sait, a nuk mundeni te perdorni shqip, ne mos anglisht

Offline

 

#9 11.11.2008 18:51:47

jeakson
i/e regjistruar
Registered: 10.11.2008
Posts: 5

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

po na pelqen por si duket shum pak anetar ka !

Offline

 

#10 12.11.2008 12:57:46

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

po mire.

Offline

 

#11 23.11.2008 15:05:53

Mburoja
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2008
Posts: 25

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

Une mund te kontriboj ne dizajnin e pergjithshem dhe llogon e web-it.  :D. Nese me lejoni.

Offline

 

#12 12.12.2008 00:07:56

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

tung  nita loqk

Offline

 

#13 12.12.2008 00:08:10

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

tung  nita loqk

Offline

 

#14 12.12.2008 00:08:46

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

shum e mir

Offline

 

#15 07.07.2009 07:25:01

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

spom pelqen :rolleyes:

Offline

 

#16 16.09.2009 16:24:16

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

nom

Offline

 

#17 16.09.2009 16:24:25

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

nom

Offline

 

#18 16.11.2009 23:30:06

kasimi_24
i/e regjistruar
Registered: 16.11.2009
Posts: 8

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

shume skenat e forta
po me pelqejn shume

Offline

 

#19 22.06.2010 16:23:19

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

e vrejta qe princin e kalter e paskemi ketu po kali po i mungojka forumit...


/

Offline

 

#20 22.06.2010 21:11:46

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

nita po mir o webi amo qato femna nalt me gjyzllik(syza)
ahuahu qasi i man halla jem 82vjet qe i ka :p ahauaaua

Offline

 

#21 27.06.2010 09:04:06

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

tasht o mir dizajni :p ni policolor tmir ja keni dhon :p veq forumit ma mir vijat ngjyr vjollce i dalin!
edhe shkronjat!

Offline

 

#22 27.06.2010 09:27:08

iboeli
i/e regjistruar
Registered: 26.10.2008
Posts: 26

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

Spo verejkan temat te cilat permbajne poste te reja nga ata qe nuk permbajn tema te reja, dy ngjyrat e njejta qenkan veshtir qenka me dit se ku ka nje post te ri :P

Offline

 

#23 28.12.2010 17:52:56

Babyface
Guest

Re: A ju pëlqen dizajni i ri Forumit Erotik - ''KOSOVARJA'' !?

Mirdita, niher i pershendes tan qe jan ketu si antar i ri.

Per Dizajn e kisha nrru Forumin krejt, e ashtu edhe e keni munsin qe dot vin shum ma shum Antar.
Ju kisha propozu Woldlab Community ( mund te gjindni ne Google ) Vbulletin ose PhpBB , dhe keni ashtu munsi me downloadu ne internet edhe Dizajna komplet Falas me ni Shikim shum te bukur .
Nese ki interess dhe kerkon Informacione me shkrun ni Message privat mjes Forumit.
Dhe e kisha ba ni Domain falas (.5x.to , .de.vu dhe ka ma shum tjera )
Qe do ta mbajn gjinjat nermen emrin e Forumit.

Veq me sukses.. tung BabyFace :-).

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting