FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.10.2008 15:21:35

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Seks me shokun tim të klasës

Nuk thone kot qe nuk ekziston miqësia ne mes te nje mashkulli dhe femres,kete edhe vet e vertetova.Une bashk me N ishim shok qe nga klasa e pare gjithmone rinim bashk dhe kjo nuk me pengonte aspak edhe pse kshim gjini te kunderta.Nje ditë u organizua nje party ne nje disko,ai me beri ftese qe te shkonim bashkë ,une pranova pa asnje dyshim.Reth ores 8 erdhi te me merte per te shkuar ne party,gjithqka ishte ne rregull filluam te vallzonim shumë afer njeri tjetrit ngase kishte shumë njerëz dhe ishte errësirë.Unë filova te vallzoja me te fillova te sillesha rreth tij dhe deri sa vallzoja gjat gjithë kohes prapanica ime e ferkonte karin e tij i cili vazhdimisht ngrihej e ndjeja atë.Kisha te veshur nje fustan te shkurter me gjoks kogja te hapur,sa here me afrohej N pak me afer mi shihte cicat e mija kjo e kallte edhe me shumë dhe sa here une vallzoja perball tij  i lëvizja duart dhe kinse aksidentalisht une i prekja pantollonat e tij e prekja karin e tij lehte dhe i kerkoja falje.Ai me shikonte vazhdimisht ishte shumë i eksituar dhe isha e sigurt se ne ato qaste N do te me mbeshteste per muri dhe do te fillonte te me qinte me aq fuqi sa kishte,ngase ishte suhmë  i eksituar sa qe kari i tij ishte gati te dilte nga pantollonat e tij.E pashe qe ishte aq i nxehte dhe i thash qe doja te dilja jasht ngase bente shume vape,ai me degjoi dhe tha qe do te dilnim jasht per tu freskuar dhe te pinim diqka.Derisa po ecnim rruges kisha te ftoht dridhesha, prandaj i thash qe te shkonim diku.Ai me shikoi dhe me tha qe nese doja une do te shkonim ne banesen e tij,une pranova edhe pse e dija qe po te hyja brenda do te ndodhte diqka ne mes nesh.Hyra brenda bashk me te me ofroi nje pije dhe shkoi ne kuzhinë shkova pas tij iu afrova afer dhe e shikova ne sy edhe ai me shikonte rinim perball njeri tjetrit N u afrua dhe filloi te me puthte une nuk reagova njeher po pastaj fillova ta puthja edhe une,me mbeshteti per banak dhe filloi te me puthte ne qafe e ula koken e pash qe karri i tij ishte gati per pune.N filloi te me ledhatonte te me puthte edhe me shumë dhe per te paren here me tha TË DUA dhe te kam dashur per shumë kohe,u qudita shume ndonese e dija shumë kohe me parë,por kete here ma tha vetë,te dua i thash edhe une,i thash qe dua qe ai te jete njeriu i pare ne jeten time,ai e kuptoi shumë mire qfare doja te thosha,me kapi per dore dhe bashke shkuam ne dhomen e tij une fillova ti zberthej kemishen e tij dhe pantollonat  ndersa ai me duart e tij me zhveshi te teren dhe ishim lakuriq perpara njeri tjetrit ai fillonte te ma puthte pillin tem ma lëpinte si nje embelsire,fillova te ja thithja karin i  cili ishte ngritur ne hava,u vendosem ne poziten 69 ai ma lepinte pillin une ja lepija karin e tij,derisa mi hapi kembet mire dhe e kapi me dore karin e tij dhe ngadal filloj ta shtynte drejt vagines time,ngadal dhe embel me tundte,kisha shumë dhimbje po edhe me shumë i kerkoja te ma fuste karin e tij brenda,ai pomponte si i qmendur e lusja edhe une dhe e quaja i mjere se  nuk mund te me kenaqte dhe sa me shumë e shaja ai me shumë me qinte me gjithë shpejtesine e mundshme filloi  te me qinte me dhumshem kjo me pelqente edhe me shumë,pastaj ndruam pozitat i hypa une permbi dhe filloja ta kaleroja si e qmendur nuk mund te ngopesha me karin e tij e kaleroja me shpejtesi te madhe i mbylla syte dhe me te dy duart fillova ta shtrengoja shtratin dhe tundesha para pas si e qmendur ne ato momente nuk mund te ngopesha me seks asgje nuk mund te me knaqte as edhe po te vinin edhe 2 meshkuj tjere e te me qinin pa nderprere nuk mund te me kenaqnin,N mbeti i hutar kur pa se si une reagoja permbi tij dhe beja seks si e qmendur me rotulloi me forc te fillonte te ma shtynte  karin e tij deri ne fund dhe ashtu qendroi disa sekonda deri sa une filova te bertisja me gjithe zerin qe kisha sepse sa here ai me godiste me karin e tij ne mes sa here e fuste deri ne fund me forc une kisha dhembje por nga kenaqesia.Nuk e di sa kohe kaloi deri se u lodha shumë dhe nuk mund te qendroja ne kembe per kete fjeta at nate me te ne shtrat ajo ishte nata ime me e bukur.

Offline

 

04.10.2008 15:21:35

AdBot
Advertisements

#2 05.10.2008 01:16:42

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Seks me shokun tim të klasës

a po don me provu
edhe ni nate me mue

Offline

 

#3 10.11.2008 18:02:17

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me shokun tim të klasës

qyre messages

Offline

 

#4 11.11.2008 09:42:12

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me shokun tim të klasës

kqyre msn kajher fifi

Offline

 

#5 12.11.2008 14:59:37

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Seks me shokun tim të klasës

o fifi a ke met baco pa u qi me ndokend, na tranove bre  jo seksi me profesorin, jo seksi me shokun e klases, e me kurillin a je qi... provoje e na trego mas nja 1 jave qite n'forum e te shohim

Offline

 

#6 12.11.2008 15:46:58

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me shokun tim të klasës

fifi qyre mesage

Offline

 

#7 22.11.2008 21:08:20

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me shokun tim të klasës

mesages

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting