FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.03.2008 15:09:08

zudii
i/e regjistruar
Registered: 29.03.2008
Posts: 3

A po mastrubojn qikat Shqiptare?

tung shqipet
a ka shqiptarka qe mastrubojn?

Offline

 

29.03.2008 15:09:08

AdBot
Advertisements

#2 01.04.2008 01:06:37

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

po

Offline

 

#3 05.04.2008 11:17:31

uran
i/e regjistruar
Registered: 08.03.2008
Posts: 38

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

ohoooo e kputin valla ma merr mendja qe edhe njoh shum femra shqiptare qe e di sigurt qe rregullisht mbyllen ne banjo ose para qe te bien ne gjum e enderroj se si nje kar i madh o dyke ja qky hahahhaa

Offline

 

#4 12.04.2008 01:14:16

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

po bile shum  sdomos veres... kur ti zhegitet pidhi derdhen si ta prekin

Offline

 

#5 12.04.2008 01:17:36

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

Kaltrina wrote:

po

kaltrina a eshe qashtu

Offline

 

#6 16.04.2008 03:18:09

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

ej fjalen e kan pidhat e jo ju kara(shujni okej)...folni pidhat e lezetshem se pa juve nuk shkon jeta...ajt

Offline

 

#7 18.04.2008 00:40:40

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

pidhav pi vjen marre

Last edited by bruce lee (18.04.2008 23:28:51)

Offline

 

#8 23.10.2008 00:00:14

ana_kosova
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2008
Posts: 5

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

sigurisht se po

Offline

 

#9 23.10.2008 08:26:57

suela
biseda te lira
From: francce
Registered: 17.10.2008
Posts: 32
Website

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

me qka pon menoni me dor a qysh ?

Offline

 

#10 25.10.2008 01:49:33

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

si ceshme amo veres se dimrit poget po ju ngrihet uji heheheheh ka ka sban mu kajt heheheh

Offline

 

#11 22.11.2008 03:02:24

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

pyetje idiote

Offline

 

#12 02.12.2008 08:49:51

saimir
Guest

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

foxy_gentian@hotmail.com......per ju vajza qe kerkoni sex te bukur dhe te pa harrueshem.....JU PRES

 

#13 02.12.2008 12:39:44

daniel
i/e regjistruar
From: Belgium
Registered: 02.12.2008
Posts: 15

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

Si pytje kot me duket kjo. pse ka ndonje ndryshim midis vajzave shqiptare dhe atyre te huaja?  Natyrisht qe edhe vajzat shqpitare masturbohen

Offline

 

#14 27.06.2009 23:34:26

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

cfar pytje   normal secili qe ben sex edhe masturbon,aty ska dallim shqiptar apo tjeter nacionalitet

Offline

 

#15 01.07.2009 10:14:26

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

un masturbohem kur skam mundesi te bej seks

Offline

 

#16 07.07.2009 18:31:00

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

slutty_iva wrote:

un masturbohem kur skam mundesi te bej seks

qe ku e ke njerin ktu more ski nevoj me hjek :P

Offline

 

#17 07.07.2009 19:17:13

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

Kaltrina wrote:

po

Offline

 

#18 07.07.2009 19:17:31

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

ku je ti picke mir

Offline

 

#19 07.07.2009 19:19:19

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

slutty_iva wrote:

un masturbohem kur skam mundesi te bej seks

Offline

 

#20 07.07.2009 19:19:43

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

iva na cmende fare shpirt

Offline

 

#21 07.07.2009 19:20:50

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

a te vi te qi une aty moj shpirt

Offline

 

#22 29.07.2009 00:19:18

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

Po

Offline

 

#23 28.08.2009 21:20:39

agron seidi
i/e regjistruar
Registered: 18.08.2009
Posts: 6

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

ku jeni qika du me vu qi ne pidh

Offline

 

#24 30.08.2009 10:29:34

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

edhe une mendoj qe eshte mjaft normale mastroubimi sepse femra  edhe pse ndoshta i mungojn kushtet per sex, atehere e sheh te arsyeshme qe ne nje rruge tjeter te ndiej knaqesi ,dhe nese  e ka te zhvilluar fantazine ne koken e saj ajo shum lehte do te perjetoj edhe nje orgazmen shum te mir.

Offline

 

#25 05.11.2012 13:29:55

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

Po ka!!!

Une kam qef me ba para Partnerit, me kall kejt e mos me lan me ma shti as me ma lepi deri sa te derdhna heren e par vet pa Kar hiq!!!!! That's soooooooooo f***** goooood!!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

#26 05.11.2012 13:35:35

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: A po mastrubojn qikat Shqiptare?

bash ta kisha lepi pidhin angjela edhe deri sa te ishe derdh nuk ta kisha rras


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting