FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 01.07.2009 16:45:10

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

jam e re ketu dhe thash te prezantohem. jam iva nga tirana 19 vjece
cuna shpresoj t ju pelqeje dhe te me thoni cfare mendoni
hugs and kisses
http://photos1.hi5.com/0095/929/772/jRHb1a929772-02.jpg
http://photos4.hi5.com/0094/861/075/a7U9HJ861075-02.jpg
http://photos2.hi5.com/0095/975/797/KLzegi975797-02.jpg
http://photos2.hi5.com/0092/226/453/a2AhqQ226453-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0094/079/840/JOrXp1079840-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0093/958/752/KC.Pck958752-02.jpg
http://photos3.hi5.com/0092/364/638/C3k6CM364638-02.jpg
http://photos2.hi5.com/0093/689/045/oUHGCo689045-02.jpg
http://photos4.hi5.com/0092/732/823/77tbis732823-02.jpg
http://photos3.hi5.com/0092/827/318/T35kVF827318-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0092/045/872/UADusC045872-02.jpg

Last edited by slutty_iva (02.07.2009 06:46:57)

Offline

 

01.07.2009 16:45:10

AdBot
Advertisements

#2 02.07.2009 02:54:05

xemy
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 10

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

nice iva... a munum me kontaktu ne msn

Offline

 

#3 02.07.2009 04:58:54

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

slutty_iva wrote:

jam e re ketu dhe thash te prezantohem. jam iva nga tirana 19 vjece
cuna shpresoj t ju pelqeje dhe te me thoni cfare mendoni
hugs and kisses
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents

spo di qka met than perveq mirse vjen e kalo mire  se spaske qit foto hiq :(

Offline

 

#4 02.07.2009 06:13:41

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

nuk po di se si nxirren keto fotot nga hi 5

Offline

 

#5 02.07.2009 06:58:26

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva respekte
qenke bomb
kam met para pc-se tu te pa fotot

Last edited by QEJFLI (02.07.2009 07:50:07)

Offline

 

#6 02.07.2009 14:54:27

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

slutty_iva wrote:

nuk po di se si nxirren keto fotot nga hi 5

auuauuuuuuu qka te koke moj ti kshtu jaaa me kon mujt me hi per monitori e met dal ndhom skisha dasht ma shum haha 

kush tka qit nfoto :(  kisha pas qef me kan kan une met qit nfoto uhuu qfar foto se hmm

Vertet shum sexy rrespekt

Offline

 

#7 03.07.2009 00:48:23

xemy
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 10

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

o iva ma qove karin je shum e lezetshme

Offline

 

#8 03.07.2009 00:49:59

xemy
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 10

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

shum thoben e fort iva sikur molla pa bisht

Offline

 

#9 03.07.2009 10:47:41

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

do te qija nga mengjezi ne darke ...je krye pith

Offline

 

#10 03.07.2009 16:37:33

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

faleminderit cuna per komplimentat

Offline

 

#11 03.07.2009 23:20:34

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

perfect pidh Iva

Offline

 

#12 03.07.2009 23:21:18

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

dhe nese don qe add tim cat_killer_pr@hotmail.com

Offline

 

#13 05.07.2009 20:42:32

jaguari
i/e regjistruar
Registered: 04.07.2009
Posts: 7

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

jam e re ketu dhe thash te prezantohem. jam iva nga tirana 19 vjece
cuna shpresoj t ju pelqeje dhe te me thoni cfare mendoni
hugs and kisses
.............................................................................................................
shum foto te mira,por fotoja e 7 eshte ma e mira per mu????????????

Offline

 

#14 07.07.2009 02:16:38

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

per ty e kam vetem nje mendim
kur ta kisha shti karin mos me nxjer mo hiq
shum pidh i fort respekt

Offline

 

#15 07.07.2009 07:05:42

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

pidh koke :D

Offline

 

#16 07.07.2009 07:15:49

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva je krye pidh
do te kisha ven karin ne gjoks duke ma e mar dhe ne goj

Offline

 

#17 07.07.2009 10:29:06

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

o iva ta hongsha pidhin
hec ta lepij pak moj shpirt
ta fus karin ne buth ne pith dhe ne goj ta derth atie ku e ke qefin ti shpirti
ma kenaq pak karin

Offline

 

#18 07.07.2009 10:41:49

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

e fort koke

Offline

 

#19 09.07.2009 13:18:09

bosche1
Guest

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

kuku iva qysh t kisha qi komplimente shum t mira i paske

 

#20 10.07.2009 11:07:39

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

oi iva pse ma bane bllock sot qe folem :@

je teper sexy (K)

Offline

 

#21 11.07.2009 18:03:56

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

je  shum e  bukur  dhe  ke  trup  shum  te  mir

Offline

 

#22 15.07.2009 01:12:45

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

Mire se vjen, caste te mira dhe debate te kendshme ne forum.

:P:P:P

Offline

 

#23 16.07.2009 23:50:56

google
i/e regjistruar
Registered: 04.07.2009
Posts: 3

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

qka te kisha qi me respektt:D uhh myt te kisha:D:o;)

Offline

 

#24 18.07.2009 01:12:25

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

je me shum se e bukur dhe sexi,,fantastike mhanitese,,na qmende moj

Offline

 

#25 18.07.2009 09:55:36

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

o shpir pse nuk shkrun ne forum ti

Offline

 

#26 19.07.2009 13:13:19

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva yll je zemer mos harro kisha dasht me u taku me ty

Offline

 

#27 24.07.2009 17:18:36

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

a ben linkun e hi5 me ma dergu en pm.

Offline

 

#28 30.07.2009 21:32:13

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

pidhi ma i mir qe mun she syri

Offline

 

#29 04.08.2009 23:40:34

ismailove1992
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 19

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

ti dojke ni kar te madh si timin

Offline

 

#30 05.08.2009 16:59:59

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

http://www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=4052078767&albumId=-9000&ownerId=381679055&showtagged=1#4052078767_381679055_-9000_0

Last edited by slutty_iva (05.08.2009 17:02:22)

Offline

 

#31 05.08.2009 17:01:44

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

http://images.hi5.com/images/1x1_trans.gif

Offline

 

#32 05.08.2009 17:04:09

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

ma jep karin e madh

Offline

 

#33 05.08.2009 17:29:22

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

slutty_iva wrote:

ma jep karin e madh

kujna i the qitu ?

Offline

 

#34 05.08.2009 18:01:06

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

mua me ka thane sigurisht!

Offline

 

#35 05.08.2009 18:43:29

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

po ve disa foto te reja dhe me thoni mendimet tuaja
http://photos3.hi5.com/0099/507/134/tKE5Sw507134-02.jpg
http://photos4.hi5.com/0098/899/291/N21GMP899291-02.jpg
http://photos4.hi5.com/0098/899/291/N21GMP899291-02.jpg
http://photos3.hi5.com/0098/789/342/jJlFzl789342-02.jpg

Offline

 

#36 05.08.2009 19:24:09

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

kurr sje qikjo :A

Offline

 

#37 05.08.2009 19:24:31

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

nese je t'qifsha une se boll sexy koke :D

a um kishe lan loqk ?

Last edited by Unikkatil (05.08.2009 19:24:53)

Offline

 

#38 07.08.2009 01:59:56

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

ti je femer fantastike slutty_iva ..je shum sexii

Offline

 

#39 07.08.2009 11:48:50

Kari ma i madh
i/e regjistruar
Registered: 10.07.2009
Posts: 3

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

ta hangsha pidhin iva edhe ti ma hangsh karin tem t'madh

ti e din xP

Offline

 

#40 09.08.2009 13:57:09

kaskke
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2009
Posts: 4

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva je shum pidhh kiss(K)

Offline

 

#41 10.08.2009 00:56:40

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva je shume shume seksy te gjitha i ke perfekt....

Offline

 

#42 10.08.2009 00:57:05

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva je shume shume seksy te gjitha i ke perfekt....

Offline

 

#43 11.08.2009 00:36:47

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

rrebel
i/e regjistruar
Kayıtlı: 01.07.2009
İletiler: 24
e-posta  PM Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Ivapidhi ma i mir qe mun she syri
ke shum te dret rebel pajtohem plotesisht..esht pidh e gjys kjo

Offline

 

#44 11.08.2009 06:07:34

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

f\shum flm cuna per komplimentat
kisses

Offline

 

#45 15.08.2009 23:12:32

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

foto te marra nga int.

Offline

 

#46 26.08.2009 00:20:19

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

iva gjithçka e keni perfekte,nga gjoksi,bythet dhe pidhin qe e ka hak ta lèpijsh me gjuhe

Offline

 

#47 27.08.2009 14:28:20

sex machine
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 6

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

po pse se se ki qit pidhit perpara
:P

Offline

 

#48 27.08.2009 14:30:47

sex machine
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 6

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

foto te reja jane e te mira piqka shum e fort u dok ka via ne piqk e kisha lipi pa u nal deri kur ishe derdh :P e ta kisha ashti e ta kisha shkoq

Offline

 

#49 27.08.2009 14:31:42

sex machine
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 6

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

cicia te mirA SHUM
PO PSE SI QITE PA JELEKA EDHE PA MAIC

Offline

 

#50 27.08.2009 14:32:25

sex machine
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 6

Re: Përshëndetje të gjithëve nga Slutty_Iva

OJ IVA A KI EMAIL
:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting