FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:35:27

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Unë, Penisi...

Unë, Penisi, zyrtarisht kerkoj një ngritje rroge ne pagen time, për arsyet e meposhtme:

Unë bëj pune fizike.
Unë punoj ne thellesi te mëdha.
Unë zhytem me kokë kudo qe shkoj dhe me gjithçka qe bëj.
Nuk i kam pushim as fundjavat dhe as festat.
Punoj ne një ambient te lagesht.
Punoj ne një vend pune te erret qe s'ka kondicionim te mirë.
Punoj ne temperatura te larta.
Puna ime me ekspozon ndaj lloj-lloj semundjesh ngjitese.


Sinqerisht,
Penisi.

--------------------------------------------------------I Dashur Penis,

Pasi e kemi vleresuar kerkesen tuaj dhe pasi kemi konsideruar argumentat qe kini ngritur juve, administrata e refuzon kerkesen tuaj për rritje page, për arsyet e meposhtme:

Ti nuk punon 8 ore rresht.
Ty te ze gjumi pas periudhash te shkurtra pune.
Ti nuk i zbaton gjithmonë rregullat e stafit te menaxhimit.
Ti nuk qëndron ne zonen ku je caktuar dhe shpesh te shikojne qe viziton te tjera zona.
Ti nuk merr iniciative.
Duhet te te shtyjne e te te stimulojne ne mënyrë qe të punosh.
Ti e le vendin e punës goxha rremuje para se ta mbarosh turnin tënd.
Ti nuk i ndjek gjithnjë rregullat e sigurimit, si për shembull te veshesh veshjen e duhur mbrojtese.
Ti do të dalësh ne pension para se te mbushesh 65 vjeç.
Ti s'mundesh të punosh turne dopjo njera pas tjetres.
Ti ndonjëherë e le zonen ku te vendoset të punosh, përpara se ta kesh mbaruar punën qe te është lënë.
Ti i peshtyn klientet.
Dhe nëse te gjithë këto s'do të mjaftonin, ty te shikojne here pas here tek hyn e del nga vendi i punës, duke mbajtur me vete dy canta te dyshimta.

Sinqerisht,
Stafi i Menaxhimit.

Offline

 

12.01.2008 02:35:27

AdBot
Advertisements

#2 12.01.2008 14:48:50

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Unë, Penisi...

Hahhhahahahahahahha shumë e fortë. :lol:

Offline

 

#3 18.02.2008 01:33:24

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Unë, Penisi...

DUHET TI BEHET RROGA KAQ:

NJE E FUTME 1 EURO

Offline

 

#4 18.02.2008 19:43:44

pfannoli
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 16

Re: Unë, Penisi...

Mos po bohet shtrejt nje e qime pastaj:D

Offline

 

#5 23.02.2008 04:49:33

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Unë, Penisi...

qe qka ndodh kur stafi menaxhues eshte i korruptuar edhe i udhehequr nga  sunduesi i pashpirt (pidhi)
duhet te organizojme nje miting te madh se eshte thyer ligji nderkombtar
HAHAHAHAHA

Offline

 

#6 24.02.2008 11:19:46

reebeli
Guest

Re: Unë, Penisi...

I them sexy_tina se po u bo nje e futme 1 euro at'her ngel pa e thrrit penisin ne zyren e punes.:D

 

#7 24.02.2008 11:41:44

Eri-Key
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2008
Posts: 27

Re: Unë, Penisi...

Sexy_TINA wrote:

DUHET TI BEHET RROGA KAQ:

NJE E FUTME 1 EURO

mos ja ki nonen i e futme i euro i e futme pak shume po e di une se mas dy te futmesh e rrisni vet cmimin juve ;)

puc yje

Offline

 

#8 24.02.2008 15:00:14

boni
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 36

Re: Unë, Penisi...

ni e futme 1 euro atehere ju femrat do te duheshit me hio kredi per me mujt me pas ni mardhenie sexuale me ni mashkur se as rroga mujore nuk ju kish dal por ma mir ish kon qe per femra te bukura duhet gratis me shku kaniher ;)

Offline

 

#9 02.03.2008 02:27:49

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Unë, Penisi...

hahahahahhahahahha

Offline

 

#10 09.05.2008 03:35:13

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: Unë, Penisi...

hehehe boni skishin hanger byk hiq kta te  forrumit po kishin pi veq long pidhi

Offline

 

#11 09.05.2008 23:36:42

reb3ly
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2008
Posts: 23

Re: Unë, Penisi...

hahahahahahahhahaahahahha

Offline

 

#12 10.05.2008 02:31:12

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Unë, Penisi...

Ti nuk punon 8 ore rresht. - RROFSHIN VIAGRAT

Ty te ze gjumi pas periudhash te shkurtra pune. - PRAP RROFSHIN VIAGRAT

Ti nuk i zbaton gjithmonë rregullat e stafit te menaxhimit. - KU ME I ZBATU KUR STAFI PO NDRROHET SHPESH

Ti nuk qëndron ne zonen ku je caktuar dhe shpesh te shikojne qe viziton te tjera zona. - MJEKU ME KA THAN TE LEVIZ SE ESHTE MIRE PER SHENDETIN

Ti nuk merr iniciative. - JO PA E PARE VENDIN E PUNES

Duhet te te shtyjne e te te stimulojne ne mënyrë qe të punosh. NESE ESHTE VENDI I PUNES I MIRE, ATEHER VETESTIMULOHEM

Ti e le vendin e punës goxha rremuje para se ta mbarosh turnin tënd. JO GJITHNJI. (NESE DERDHEM NE GOJE, ATEHER ASNJE GJURM NUK MBETET)

Ti nuk i ndjek gjithnjë rregullat e sigurimit, si për shembull te veshesh veshjen e duhur mbrojtese. JANE NE PYETJE PASARDHESIT

Ti do të dalësh ne pension para se te mbushesh 65 vjeç. EDHE NJEHER RROFT VIAGRA

Ti s'mundesh të punosh turne dopjo njera pas tjetres. RED BULL TE BEN ME KRAH, KJO NUK ASHT E VERTETE, VIAGRA TE BEN DOPIO

Ti ndonjëherë e le zonen ku te vendoset të punosh, përpara se ta kesh mbaruar punën qe te është lënë. JO PA KRIS KJAMETI

Ti i peshtyn klientet. SEPSE ESHTE E KONSTATUAR SE PSHTYMA IME I BEN TE BUKURA KLIENTET

Dhe nëse te gjithë këto s'do të mjaftonin, ty te shikojne here pas here tek hyn e del nga vendi i punës, duke mbajtur me vete dy canta te dyshimta. DY CANTA TE VOGLA, PO NGA ATO MUNDE TE DALIN DY KATUNDE TE VOGLA :D :D :D

A e fitova vendin e punes? hahahaha

Offline

 

#13 17.05.2008 06:46:30

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Unë, Penisi...

anonym-i  per kryetar te partise ju lutem

Offline

 

#14 21.12.2008 21:25:16

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Unë, Penisi...

Sexy_TINA wrote:

DUHET TI BEHET RROGA KAQ:

NJE E FUTME 1 EURO

sasht hiq problem te na 1 € ni e futme shenoj qaty hahahahahaha
:D

Offline

 

#15 30.12.2008 18:47:40

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Unë, Penisi...

gusa wrote:

hehehe boni skishin hanger byk hiq kta te  forrumit po kishin pi veq long pidhi

un jom qe ky longu pidhit sherbehet neper lokale x kafen e mengjesit. ahahhahahgahaghga jeni te pa parashikushem ...

Offline

 

#16 31.12.2008 20:22:15

kokakoll
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 13

Re: Unë, Penisi...

hahhahhaah shum sen i mir po shka esht njo me a e keqeja qe sun rrini pa to po edhe sun rrina shka dush le te bon apet e lyp....

Offline

 

#17 09.07.2009 08:54:59

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Unë, Penisi...

Sexy_TINA wrote:

DUHET TI BEHET RROGA KAQ:

NJE E FUTME 1 EURO

huahauh shum trip ishe :P

Offline

 

#18 10.07.2009 19:34:19

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: Unë, Penisi...

jo po nime nji futme e jemja me ta fut ty kushton 1evro a ti duhesh mem pagu a qe pot ta knaqi pidhin a se ne apet kemi rug dalje kur te na rrok po ty kur te rrok haaaaaaaaaaa si lopen a e ke pa e ke ndegju kur te rrok kari  ajo hup krejt tej teshen naj buj e me qe a heeeeeeeeeeeeeee mir po dishe veq kurr te rrork ty tregom a se vi ta futi veq jo njio euro a ma shtrejt se kari jem ka vleft shum se po shuk zjarr a klm

Offline

 

#19 16.07.2009 23:46:35

google
i/e regjistruar
Registered: 04.07.2009
Posts: 3

Re: Unë, Penisi...

shum sen i qart ish qikyy...ahhahahahahah:lol::lol::lol:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting