FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.07.2009 21:34:09

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Genta Ismajli dhe Ingrid Gjoni duke u çi me tipin e qëndrueshëm...

Une kisha bo me ingrit gjonin edhe me genten me te dyjat pernjeher qe psh.

I kisha qu ne nje hotel te dyjat,ja kisha nis me puth ingridin ne pun edhe gentes tia prek cicat barkun edhe botht ingridin te puth te puth ka qafa te puth sa heki maicen sa lipi cicat edhe genta e puth ingridin ja filloj me puth genten te puth genten ingridin e shtri ne shtrat ja preki cicat ja limoj sa shti kishtin e mesem ne goj me genten jam tu puth ende e puthi edhe genten ka qafa te puth ka qafa e tu shku prej shpines e teposht te limu te both shkoj deri te fundi i botheve , ja filloj prap me ingridin ajo eshte e shtrime ne shtrat une shtrina permbi te the e puthi prap ne buth e shkoj te lipi ka qafa ka cicat ja lipi nja 10 minuta shkoj tani te lipi ka barki te lipi ne bark e tia hek pantollet tia hek pantollet ajo i qon komt perpjet e une ja heki pantollet edhe ja veshi prap shtikllat (takat) edhe filloj prej majet e gishtave te lipi (genta e puth e goj ingridin edhe me dor ja limon cicat po ashtu edhe ingridi ja limon cicat gentes) e te posht te gjuni te kaqikat ese kofshet ja lipi e te fundi i kofsheve ja lipi se shum qef edhe sa puthi pidhin permi breg dy tri her ja largoj breget me dor edhe ja lipi nje her pushoj prap nje her puthoj edhe tani ja nisi me ja lipi mir e mir e mir 20 minuta e tani filloj tia lipi e tia shti dy gishta edhe nja 10 minuta qashtu ja boj mandel pregadited genta une shtrina ne krevet genta um hyp permbi (pozita 69) une ja lipi pithin gentes ajo me merr ne goj e ingidi mi lipin bolet ose koqet ashtu rimi nja 15 minuta mvaret deri sa te mu forcohet kari mir e qona une shtrihet genta ne krevet permbi te hup ingridi (dmth. pozita 69) edhe ja jap ne goj gentes e lagi prap si mir edhe ngadal sa shti ingridit ne pith ja shti njeher sa nxjerri prap ja shti njeher sa nxjeri prap 5,6 her ja boj qashtu edhe mandej ja filloj pak me shpejt  e genta ja lipin pidhin ingridit e mi prek koqet mu ashtu e qi 5 minuta qohet te dyjat shtrihet genta ne shtrat ne shpin i hap kamt ingridit ja jap ne goj e lagi prap ja shti gentes wuum e wuum e wuum  ja kupi pidhin mir e mir une te qi gentes ingridi sa limon me dor pidhin me edhe une jam gati me shperthy ulen te dyjat ne une ma marrin ne goj qysh ma marrin pun ae tyre eshte njana mi lepin hoqen e tjetra ma merr ne goj deri ne at momentin kur te shperthej e eeeee uffaaaaaaaaa ufff jeeeee genta zemer qashtu ahahaha ju gerdhem te dyjave ne ftyr edhe ma marrin prap ne goj qashtu me sperm une veq baj ooooohhhhh qashtu oooohhhh kari nuk mu ulet se qashtu e kam une seriozisht ato fillojm mu ma marr 20 minuta e une jav kapi flokt edhe ja shti karin genten deri ne fyt veq ban klluk klluk tani e merr  karrin ingridi edhe ate e kapi per flok edhe ja shti karin deri ne fyn klluk klluk bon ja boj doggyn te dyjave qysh me than i reniti me nje an edhe ja filloj prej ingridit edhe sa shti ne pith e qi mir e mir tani ju afrona gentes edhe asaj sa shti ne pidh e qi mir e mir e mir tani shkoj prap te ingriti edhe sa shti ne both ngadal uuuffff oooooo ja bon ingridi e qi ne both mir e mir tani shkoj te genta edhe genten e qi mir e mir edhe hera e dyt shkon ma gjat deri sa te derdhna i qi n epozita te ndryshme deri sa te shperthej

shpresoj qe e keni kuptuar gjuhet time jam mundu te jem sa me i kuptushem se jam nga kosova e ne te kosoves folmi pa gramatik , tema ishte me cilen kengetare kishi pas deshir mu qi qeshtu diqka une deshiroj te qihem me genten edhe ingridin.

Offline

 

22.07.2009 21:34:09

AdBot
Advertisements

#2 28.07.2009 16:24:51

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: Genta Ismajli dhe Ingrid Gjoni duke u çi me tipin e qëndrueshëm...

hahaha jam pak tu kesh sidomos me keto shprehjet wum wum, klluk klluk hahaha

Offline

 

#3 07.08.2009 02:26:36

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Genta Ismajli dhe Ingrid Gjoni duke u çi me tipin e qëndrueshëm...

na tranove shoki hahhahah imaxhinata me sa duket esht gjeja me e bukur qe kemi nga zoti..sta nadalon njeri

Offline

 

#4 14.08.2009 23:20:41

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Genta Ismajli dhe Ingrid Gjoni duke u çi me tipin e qëndrueshëm...

kur e kum shkru kete pjes jam kan ne seklet e i pasna bo do gabime palidhje tash pi she se nuk e kum lexu as  vet

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting